Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 08:59:37
M1500 9 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  ZBIORCZA  Ranking(typy)
1500 m M - Bieg 9 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ PB SB inf
3 BŁASZCZYK Kamil 03-02-28 WAT Warszawa (USP) 4:06.90/22 4:25.27 SB
4 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 3:53.27/21 3:53.27 PB
5 GRUDZIŃSKI Adam 97-09-12 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 4:12.87/21 4:31.69 SB
7 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:56.39/18 3:56.39
7 WOLSKI Jędrzej 04-01-04 PP Poznań (UTE) 4:10.21/22 4:10.88 PB
8 PAJA Tomasz 04-10-06 AGH Kraków (UTE) 4:07.06/22 4:02.55 PB
14 BOGUSZEWSKI Michał 04-11-24 SGGW Warszawa (USP) 5:01.45/19 5:01.45 PB
15 JUSKOWIAK Jakub 01-01-16 UMP Poznań (UME)
2 CIŻYŃSKI Błażej 00-04-15 LAW Dęblin (USP) 4:11.72/19 4:14.94 PB
3 WAŁDOCH Bartłomiej 00-11-18 UPP Poznań (USP) 4:50.29/23 4:50.29 PB
5 GRAD Filip 01-02-13 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 4:03.28/21 4:03.28 PB
6 ZIELEŃ Michał 02-09-20 URz Rzeszów (UNI) 3:51.95/21 3:51.95
9 GROEN Hubert 00-03-09 PW Warszawa (UTE) 4:30.08 SB
11 SOBCZYNSKI Patryk 02-10-27 PŚk Kielce (UTE) 4:30.00 SB
14 JANKOWSKI Kacper 07-05-01 OŚ AZS Poznań (WLP)
16 KULESZA Robert 99-02-05 PP Poznań (UTE) 3:55.64/21 4:03.42 SB
2 NIEDZIAŁEK Michał 99-08-08 SGH Warszawa (USP) 4:35.00 SB
6 LEWIŃSKI Konrad 00-01-01 UMK Toruń (UNI) 4:09.81/22 4:09.81
9 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 AWF Katowice (UWF) 3:48.88/20 3:48.88
9 LIS Krzysztof 02-08-02 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 4:10.48/22 4:10.48 PB
9 BACHLEDA Łukasz 98-03-20 AWF Kraków (UWF) 4:11.61/22 4:20.24 SB
9 BYTNAR Marcel 03-03-05 UM Lublin (UME) 4:48.55/23 4:48.55 PB
11 ADAMCZAK Kacper 03-01-25 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 4:00.17/21 4:00.17 PB
13 MURKOWSKI Wiktor 02-09-11 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 4:03.50/22 4:08.37 PB
1 BIELAK Miłosz 01-05-06 PM Szczecin (USP) 4:07.26/21 4:07.26 PB
7 BIZOŃ Karol 02-03-15 AGH Kraków (UTE) 4:17.71/21 4:30.72
8 BARTOŚ Krzysztof 03-12-17 WUM Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UME) 3:58.03/22 3:55.47
8 GRZELKA Cyprian 01-05-05 PŚ Gliwice (UTE) 4:10.71/22 4:10.71
8 ŚLIWIŃSKI Oskar 99-07-11 PK Kraków (UTE) 4:09.14/18 4:21.13 SB
10 OLSZA Wojciech 00-12-19 UJ Kraków (UNI) 4:45.20/22 4:47.05
11 WĘZIK Mikołaj 02-09-15 AWF Katowice (UWF) 9:58.00 SB
13 SKALSKI Szymon 02-02-08 UG Gdańsk (UNI) 3:55.70/21 3:55.00 PB
1 MATUSZCZAK Jakub 02-07-12 WAT Warszawa (USP) 3:59.69/22 3:59.69 PB
1 DREVAL Yehor 03-09-11 PL Lublin (UTE) 4:36.06/22 4:58.13 SB
1 HOZAKOWSKI Gabriel 03-05-04 PP Poznań (UTE)
3 MARSZAŁEK Patryk 95-05-26 URz Rzeszów (UNI) 3:53.86/19 3:53.86
3 SIUDYM Daniel 99-06-09 PŁ Łódź (UTE) 4:32.50/22 4:32.50
5 ZIĘBA Mikołaj 97-07-09 UMK Toruń (UNI) 4:22.36/17 4:13.00 PB
5 SAKIEWICZ Ignacy 00-06-30 WUM Warszawa (UME) 4:23.12/22 4:23.12 PB
11 KOPYCIŃSKI Wojciech 02-11-15 UMK Toruń (UNI)
1 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SGGW Warszawa (USP) 3:54.19/22 3:54.19
2 PIEŃKOSZ Grzegorz 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:06.61/17 4:07.00 PB
2 BIADAŁA Szymon 03-01-04 PG Gdańsk (UTE)
4 RÓŻYCKI Piotr 99-01-22 UM Lublin (AZS UMCS Lublin) (UME) 3:58.02
6 WITKOWSKI Dariusz 00-01-18 PB Bydgoszcz (UTE) 4:12.42/17 4:11.30
6 SKOWROŃSKI Paweł 97-11-29 UMK Toruń (UNI) 4:30.96/22 4:30.96
8 PAMUŁA Hubert 02-05-15 UJ Kraków (UNI) 4:50.00
12 OLSZEWSKI Eryk 02-08-30 UJ CM Kraków (UME) 4:29.83/22 4:29.83 PB
2 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 UEK Kraków (USP) 4:01.10/22 3:54.00 PB
2 PANNA Jakub 99-06-10 ANS Tarnów (USP) 4:52.54/15 4:52.54
3 GRABSKI Patryk 02-06-30 UŚ Katowice (UNI)
6 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 PG Gdańsk (UTE) 3:57.51/20 3:57.51
7 JAROSZEWSKI Cezary 00-08-01 WAT Warszawa (USP) 4:02.71/22 4:02.71
8 KUBAJEK Mateusz 02-04-24 PW Warszawa (UTE) 4:48.00/21 4:30.24 PB
12 PREJC Mikołaj 02-12-20 UG Gdańsk (UNI) 4:16.62/22 4:20.00 SB
14 WAWRZYKOWSKI Jakub 97-12-21 UZ Zielona Góra (UNI) 4:17.87/19 4:26.77 SB
1 DEMUCHA Maciej 01-10-07 PWr Wrocław (UTE) 4:40.00 SB
3 SZYMAŃSKI Karol 05-02-26 AZS-AWF Gorzów (LBU) 4:26.69/21 4:05.20 PB
3 SOPEL Hubert 01-07-23 URz Rzeszów (UNI) 4:14.12/18 4:14.12
4 OLESIAK Radosław 94-05-18 UŚ Katowice (UNI) 4:50.21/18 4:50.21
5 PRZYDZIAŁ Jakub 00-12-18 WSPiARSW Rzeszów (WSN) 3:57.81/19 3:57.81
5 ZDOBYLAK Marek 03-01-14 LAW Dęblin (USP)
7 DANOWSKI Mateusz 99-08-08 UW Warszawa (UNI) 4:21.87/22 4:21.87
10 KULIK Robert 02-01-25 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 3:48.23/22 3:48.00
1 CENTKOWSKI Łukasz 03-05-26 PŁ Łódź (UTE) 4:15.05/21 4:15.05
1 PIOTROWSKI Filip 01-03-26 UW Warszawa (UNI) 4:26.36/20 4:26.36 PB
4 MICHALSKI Filip 01-02-21 UG Gdańsk (UNI) 4:10.71/22 4:05.00 PB
7 SZMIT Patryk 03-02-28 KANS Jelenia Góra (USP) 3:51.65/22 3:51.65
9 SKIMINA Wiktor 02-07-29 PK Kraków (UTE) 3:55.00
10 KARCZ Jakub 99-05-17 SUM Katowice (UME)
12 MAMCARZ Bartłomiej 02-11-06 UMCS Lublin (UNI) 4:40.70/22 4:40.72 PB
13 ZWOLSKI Marcin 99-06-27 UJD Częstochowa (USP) 5:04.45/22 5:04.45 PB
5 SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 UEK Kraków (USP) 4:02.33/22 3:52.00 PB
9 PAJA Szymon 04-10-06 AGH Kraków (UTE) 4:16.17/22 4:02.04 PB
11 DOMŻAŁ Tadeusz 02-06-25 UW Warszawa (UNI) 4:20.00
12 ŻAK Cezary 00-05-13 PL Lublin (UTE) 5:07.02/22 5:07.02 PB
12 PRYTULAK Jakub 01-01-17 UWM Olsztyn (UNI) 5:40.00 SB
13 SOBIŁO Dawid 99-02-16 PRz Rzeszów (UTE) 4:27.87/22 4:27.87 PB
14 ŁĘSKI Bruno 03-11-12 AGH Kraków (UTE) 4:00.00/22 4:00.00
14 CURZYDŁO Klaudiusz 01-04-14 UM Łódź (UME) 4:40.15
2 KACZMARCZYK Seweryn 01-09-04 URK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (USP) 4:26.21/23 4:26.21
10 PIEŃKOSZ Rafał 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:12.53/18 4:10.00 PB
11 KONOWALSKI Dawid 01-08-10 PB Bydgoszcz (UTE) 4:48.90/22 4:46.25 PB
12 GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 UG Gdańsk (UNI) 4:04.23/22 3:55.00 PB
13 SKIERKOWSKI Paweł 02-05-13 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 4:12.81/21 4:00.00 PB
13 BANASIAK Jan 00-03-10 UE Katowice (USP) 5:24.71/21 5:19.00 PB
14 KNUTELSKI Błażej 00-06-11 AGH Kraków (UTE) 4:24.36/22 4:15.87
15 MICHALAK Kamil 98-01-26 UWr Wrocław (UNI) 4:59.67/22 4:59.67
3 CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 PŁ Łódź (UTE) 3:58.24/22 3:58.24
4 OTT Krzysztof 98-03-12 PP Poznań (UTE)
5 SŁOWIK Kacper 02-07-06 UEP Poznań (USP) 4:57.35/22 4:50.00
6 MANIECKI Gabriel 01-05-21 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:03.25/20 4:03.25
6 CHOLEWIŃSKI Filip 99-05-13 UW Warszawa (UNI) 4:23.96/22 4:23.00
10 ZYCH Jakub 99-05-19 UWM Olsztyn (UNI) 4:32.09/22 4:20.00 PB
11 PRZYBYLSKI Jakub 03-01-18 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 4:04.96/21 3:55.00 PB
15 ADAMIAK Paweł 01-09-15 PW Warszawa (UTE) 5:00.28/22 4:40.12 PB
2 KOWALSKI Maciej 03-07-24 UAM Poznań (UNI) 3:59.20/20 3:59.20
4 ZWIRANOWSKI Władysław 00-10-31 UAM Poznań (UNI) 4:13.41/18 4:13.41
4 STOKŁOSIŃSKI Marcel 00-08-11 UW Warszawa (UNI) 4:25.00
4 ŁAGODA Franciszek 03-01-06 UE Wrocław (USP) 4:32.00
7 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02-07-05 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 4:50.00
8 PIGULSKI Jakub 01-09-10 ANS Konin (USP)
12 HOŁOWIENKO Jan 03-02-09 PG Gdańsk (UTE) 4:09.68/22 4:09.68
16 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 3:50.95/22 4:09.76 SB
6 GOŹDZICKI Maciej 02-01-24 UEP Poznań (USP) 5:15.16/22 4:50.00 PB
10 DVORAK Vadym 04-08-10 UŁ Łódź (UNI) 4:20.11
13 TABER Konrad 96-06-08 SGH Warszawa (USP) 4:30.15/19 4:20.00
13 MARKOWSKI Piotr 04-01-19 PW Warszawa (UTE) 4:40.36
14 PATECKI Marcin 89-11-22 PW Warszawa (UTE) 3:54.79/22 3:54.79
15 KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 UTH Radom (UTE) 3:59.75/19 3:59.75
10 KONEK Piotr 02-01-02 ANS Piła (USP) 4:30.00
11 NIEDZIELA Mateusz 02-12-17 UWM Olsztyn (UNI) 4:55.07/19 5:10.00
12 TERESZKIEWICZ Damian 00-02-14 URz Rzeszów (UNI) 4:00.16/19 4:00.16
8 MARMON Patryk 97-02-22 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 3:49.72/17 3:49.72
10 ROMBERG Adrian 03-04-21 UE Katowice (KS AZS AWF Katowice) (USP) 3:49.61/22 3:55.00

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.025135 s. | Mem: 1.25 megabytes