Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 08:59:37
M1500 8 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-21 08:59:34
1500 m M - Bieg 8 Planowany START: 2023-05-19 18:00 WYSTARTOWANO: 18:10:43 DEKORACJA 19:20
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 7 2146 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:56.87 43 7 7
2 16 4226 KULESZA Robert 99-02-05 PP Poznań (UTE) 3:57.67 SB 39 11
3 11 5110 ADAMCZAK Kacper 03-01-25 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 3:58.72 PB 38 5 12
4 8 1125 BARTOŚ Krzysztof 03-12-17 WUM Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UME) 3:59.11 36 4 14
5 1 3207 MATUSZCZAK Jakub 02-07-12 WAT Warszawa (USP) 3:59.43 PB 33 17
6 4 1082 RÓŻYCKI Piotr 99-01-22 UM Lublin (AZS UMCS Lublin) (UME) 4:00.15 32 2 18
7 6 4109 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 PG Gdańsk (UTE) 4:01.09 30 20
8 5 6039 PRZYDZIAŁ Jakub 00-12-18 WSPiARSW Rzeszów (WSN) 4:01.22 29 21
9 9 4146 SKIMINA Wiktor 02-07-29 PK Kraków (UTE) 4:03.23 (226) 25 25
10 14 4018 ŁĘSKI Bruno 03-11-12 AGH Kraków (UTE) 4:04.26 21 29
11 13 2244 SKIERKOWSKI Paweł 02-05-13 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 4:04.56 PB 19 31
12 3 4176 CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 PŁ Łódź (UTE) 4:04.75 18 32
13 2 2010 KOWALSKI Maciej 03-07-24 UAM Poznań (UNI) 4:16.70 3 47
14 15 4343 KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 UTH Radom (UTE) 4:26.96 68
15 12 2189 TERESZKIEWICZ Damian 00-02-14 URz Rzeszów (UNI) 4:27.63 69
10 3095 ROMBERG Adrian 03-04-21 UE Katowice (KS AZS AWF Katowice) (USP) DNF

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0209491 s. | Mem: 1.25 megabytes