Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-19 18:07:37
K1500 5 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-19 18:07:34
1500 m K - Bieg 5 Planowany START: 2023-05-19 17:40 WYSTARTOWANO: 17:40:14 DEKORACJA 19:15
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 15 1010 KORALEWSKA Julia 02-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 4:26.84 9 1
2 6 3036 ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KANS Jelenia Góra (USP) 4:27.61 49 2
3 4 2228 GAJDA Sylwana 99-11-10 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 4:29.37 47 7 3
4 5 3051 PARADOWSKA Oliwia 01-07-20 SGGW Warszawa (USP) 4:30.61 45 5
5 7 2135 KAPAŁA Patrycja 97-03-26 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 4:31.44 43 4 7
6 3 4092 NOWAKOWSKA Katarzyna 03-10-21 PG Gdańsk (UTE) 4:32.98 42 8
7 12 2172 SZYMANOWICZ Monika 00-01-03 UMK Toruń (UNI) 4:34.18 41 9
8 13 2007 KOPEĆ Natalia 01-10-31 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 4:36.12 40 3 10
9 1 3102 BIELAK Natalia 02-05-10 UE Wrocław (USP) 4:36.69 39 11
10 9 2184 KUŹNIAR Monika 03-08-20 URz Rzeszów (UNI) 4:38.59 PB 37 13
11 10 3060 BĄK Zuzanna 02-02-08 SGH Warszawa (USP) 4:42.18 29 21
12 11 2277 MŁYNARCZYK Liliana 03-08-30 UZ Zielona Góra (UNI) 4:42.89 27 23
13 8 4013 KICILIŃSKA Paulina 03-09-30 AGH Kraków (UTE) 4:50.03 19 31
14 14 2215 WÓJCIK Alicja 03-06-23 UŚ Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UNI) 4:51.40 16 34
15 2 4083 ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 PG Gdańsk (UTE) 5:08.20 5 47

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0326672 s. | Mem: 1.25 megabytes