Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie
wyłączone
Ostatnie zmiany:
2023-05-21 15:27:53
M4x400
3
1
2
Info:
PRZED
TRWA
ZAKOŃCZONE
100
200
400
800
1500
100p
400p
4x100
4x400
Wzwyż
Tyczka
W dal
Trójskok
Kula
Dysk
Młot
Oszczep
100
200
400
800
1500
3000
110p
400p
4x100
4x400
Wzwyż
Tyczka
W dal
Trójskok
Kula
Dysk
Młot
Oszczep
DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21
>>>
Punktacje końcowe
<<<
Bieg 1
Bieg 2
Bieg 3
Bieg 4
Bieg 5
Bieg 6
ZBIORCZA
Ranking(typy)
Data aktualizacji:
2023-05-21 15:27:51
4x400 m M
Planowany START: 2023-05-21
14:30
WYSTARTOWANO:
14:51:39
DEKORACJA
16:00
msc
tor
seria
nr start
nazwisko i imię
data ur.
klub-woj-typ
wynik
inf
punkty
rank
1
6
1
5082
KALINOWSKI Jakub
JASIŃSKI Szymon
NAJMRODZKI Adam
ADAMCZEWSKI Dominik
AWF Warszawa (UWF)
3:28.46
39
10
2
8
1
3041
ZIELIŃSKI Stanisław
WITKOWSKI Jakub
CIŻYŃSKI Błażej
TAMA Kacper
LAW Dęblin (USP)
3:34.20
33
16
3
4
1
1117
KSEPKA Jędrzej
BUZAŁA Mikołaj
JANKOWSKI Jakub
JUSKOWIAK Jakub
UMP Poznań (UME)
3:36.38
28
21
4
3
1
1066
KORCZOWSKI Maksym
OLSZEWSKI Eryk
BIGOS Marcin
ZALEWSKI Grzegorz
UJ CM Kraków (UME)
3:37.98
26
23
5
2
1
1125
SAKIEWICZ Ignacy
KUCHARSKI Tomasz
TRUŚ Karol
BARTOŚ Krzysztof
WUM Warszawa (UME)
3:48.42
32
6
5
1
4256
PIĄTEK Mikołaj
BARANEK Eryk
KUŚKA Artur
GRZELKA Cyprian
PŚ Gliwice (UTE)
4:23.42
40
1
6
2
1098
RELUGA Jakub
STANEK Jakub
RATAJ Jonatan
KRYSIAK Iwo
UM Łódź (UME)
3:34.31
SB
32
17
2
5
2
4073
HAŁA Kacper
FRĄTCZAK Jerzy
KOZŁOWSKI Marcel
GRZYBOWSKI Piotr
PG Gdańsk (UTE)
3:35.51
31
18
3
7
2
2014
MAJEWSKI Antoni
KOŚCIUSZKO Tomasz
KOWALSKI Maciej
NAWROT Mikołaj
UAM Poznań (UNI)
3:36.03
30
19
4
3
2
2162
ZIĘBA Mikołaj
POCZWARDOWSKI Jędrzej
LEWIŃSKI Konrad
KOPYCIŃSKI Wojciech
UMK Toruń (UNI)
3:42.03
27
5
2
2
4059
MARSZK Antonii
MACIESZA Jakub
MIRZEJEWSKI Łukasz
BIADAŁA Szymon
PG Gdańsk II (UTE)
3:49.32
33
6
4
2
4003
ŁĘSKI Bruno
CZERWIŃSKI Krzysztof
SZCZERBIK Szymon
BIZOŃ Karol
AGH Kraków (UTE)
3:53.90
SB
36
7
8
2
1013
TOKARCZYK Wojciech
KASPRZYK Filip
KNOBLOCH Jakub
JAROMIN Mateusz
SUM Katowice (UME)
4:00.02
38
1
5
3
3126
STRYCHARZ Damian
KLIMCZAK Łukasz
CZUBAŁA Karol
SUŁKOWSKI Rafał
UEK Kraków (USP)
3:40.05
25
24
2
4
3
3063
PIEŃKOSZ Rafał
PIEŃKOSZ Grzegorz
CHMIELEWSKI Jan
GŁĘBOCKI Jan
SGH Warszawa (USP)
3:41.32
26
3
8
3
2061
WILANOWSKI Błażej
BIELSKI Maciej
HAJDUK Karol
BIEDERMAN Marcin
UJ Kraków (UNI)
3:42.91
SB
28
4
6
3
2244
PIOTROWSKI Filip
DANOWSKI Mateusz
DOMŻAŁ Tadeusz
SKIERKOWSKI Paweł
UW Warszawa (UNI)
3:43.45
29
5
3
3
4168
MASHENTSEV Andrii
DREVAL Yehor
ŻAK Cezary
SERGA Andrii
PL Lublin (UTE)
3:49.63
34
6
2
3
2245
NIEWIADOMSKI Igor
CHOLEWIŃSKI Filip
NOWAK Kosma
STOKŁOSIŃSKI Marcel
UW Warszawa II (UNI)
3:58.14
SB
37
7
7
3
3091
BANASIAK Jan
ROMBERG Adrian
LELAS Jakub
OLCZAK Maciej
UE Katowice (USP)
4:02.67
39
1
6
4
3211
PONIATOWSKI Emil
WRÓBEL Jakub
WIECZOREK Wiktor
PĘDZIWIATR Jakub
WAT Warszawa (USP)
3:23.98
SB
43
6
2
4
4
4308
ZAWADZKI Tomasz
PATECKI Marcin
ŻWIROWSKI Adam
PÓŁTORAK Seweryn
PW Warszawa (UTE)
3:30.13
SB
38
11
3
5
4
2192
SZWEDO Kacper
SOPEL Hubert
MARSZAŁEK Patryk
ZIELEŃ Michał
URz Rzeszów (UNI)
3:33.62
SB
35
14
4
2
4
3201
TYMIŃSKI Piotr
BŁASZCZYK Kamil
POLAŃSKI Artur
JAROSZEWSKI Cezary
WAT Warszawa II (USP)
3:34.00
34
15
5
7
4
2100
AUGUSTYNIAK Jakub
JANCZYK Patryk
CZAJKOWSKI Norbert
DVORAK Vadym
UŁ Łódź (UNI)
3:41.25
25
6
8
4
4304
ŁOZA Dawid
GROEN Hubert
KUBAJEK Mateusz
MARKOWSKI Piotr
PW Warszawa II (UTE)
3:47.47
L
31
7
3
4
2042
TANAŚ Patryk
GUMKOWSKI Szymon
PREJC Mikołaj
MICHALSKI Filip
UG Gdańsk (UNI)
3:49.94
35
1
3
5
2259
KOZACKI Jakub
WRONOWSKI Albert
RUMIŃSKI Dawid
MICHALAK Sebastian
UWM Olsztyn (UNI)
3:24.29
42
7
2
6
5
4154
BEDNARZ Patryk
KIDOŃ Piotr
SKIMINA Wiktor
WERECKI Sebastian
PK Kraków (UTE)
3:26.30
41
8
3
8
5
1082
WANIA Patryk
DŻBIK Michał
MAROSZ Szymon
RÓŻYCKI Piotr
UM Lublin (UME)
3:30.65
SB
37
12
4
5
5
4324
POROŻYŃSKI Mateusz
KULIK Robert
SEMPER Mateusz
JARZĄB Miłosz
PWr Wrocław (UTE)
3:31.34
36
13
5
7
5
4226
MAĆKOWIAK Wiktor
MANIECKI Gabriel
SOWIŃSKI Nikodem
KULESZA Robert
PP Poznań (UTE)
3:36.36
29
20
6
2
5
4138
BULIŃSKI Filip
NOWAK Oskar
MUCHA Michał
KOWALCZYK Krzysztof
PK Kraków II (UTE)
3:36.93
27
22
1
3
6
2131
HOŁUB Maciej
KITLIŃSKI Michał
KOTYRA Mikołaj
GRZEGORZEWICZ Patryk
UMCS Lublin (UNI)
3:13.52
SB
49
1
2
5
6
4194
DUSZYŃSKI Kajetan
PĘCZEK Piotr
CZYŻEWSKI Jakub
RZEŹNICZAK Mateusz
PŁ Łódź (UTE)
3:14.91
SB
47
2
3
4
6
5037
OLEJNICZAK Jakub
GOC Kacper
GORCZYCA Jakub
LAMPART Tomasz
AWF Kraków (UWF)
3:16.24
46
3
4
7
6
3136
WAWRZKOWICZ Jan
KEMPA Maciej
MURKOWSKI Wiktor
PIASECKI Ryszard
UEP Poznań (USP)
3:21.24
45
4
5
6
6
4201
KIJAK Jakub
LIS Krzysztof
STOKŁOSA Aleks
BUCK Dawid
PO Opole (UTE)
3:21.94
44
5
6
8
6
2146
LESICZKA Karol
ŻYWKO Szymon
GRUDZIŃSKI Adam
OLESZEK Kamil
UMCS Lublin II (UNI)
3:27.92
40
9
7
2
6
4174
NIEWIADOMSKI Dariusz
SIUDYM Daniel
JANOWSKI Ludwik
CENTKOWSKI Łukasz
PŁ Łódź II (UTE)
3:46.70
30
© by Pilar 2013-2022
API
Generowanie strony 0.204056 s. | Mem: 1.25 megabytes