Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 17:26:23
Mw 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 1.94 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 17:26:23
Wzwyż M - Gr. B Planowany START: 2023-05-19 12:00 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ 1.40 1.50 1.60 1.70 1.76 1.82 1.88 wynik inf punkty rank
1 2 4126 KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) - - - - - o o 1.88 q 1
1 6 2183 JACHYM Marcin 01-04-14 URz Rzeszów (UNI) - - - - - - o 1.88 SB q 1
3 14 2085 KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 UKW Bydgoszcz (UNI) - - - - - xo xxo 1.88 q 10
4 20 4091 MIRZEJEWSKI Łukasz 98-03-16 PG Gdańsk (UTE) - - - o xo xxo xxx 1.82 SB 36 14
5 12 2048 RUDEK Szymon 98-02-23 UG Gdańsk (UNI) - - o o o xxx 1.76 34.5 15
6 24 3031 PRENDOTA Przemysław 98-03-16 ANS Tarnów (USP) o o o xxo o xxx 1.76 SB 33 17
7 9 1091 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 00-09-09 UM Łódź (UME) - - o o xo xxx 1.76 32 18
8 1 4257 KAWCZYŃSKI Piotr 02-09-02 PŚ Gliwice (UTE) - - o o xxx 1.70 31 19
9 19 5125 CIESIELSKI Jakub 03-01-30 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) - o xo xo xxr 1.70 SB 27.5 4 22
9 26 4141 OSUCH Bartosz 98-03-04 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) - o xo xo xxx 1.70 =SB 27.5 4 22
11 8 4032 WOLAŃSKI Nikodem 03-05-19 AGH Kraków (UTE) o o o xxx 1.60 =SB 23 24
11 16 4130 KUROWSKI Adrian 00-07-31 PK Kraków (UTE) - - o xxx 1.60 23 24
11 23 3040 STAWIARZ Michał 03-01-05 LAW Dęblin (USP) o o o xxx 1.60 PB 23 24
14 7 2074 STRÓŻYK Max 03-06-26 UJ Kraków (UNI) o o xxx 1.50 PB 16.5 31
14 10 4033 ZATORSKI Mikołaj 99-07-13 AGH Kraków (UTE) o o xxx 1.50 SB 16 31
14 21 4265 SIBIK Jakub 02-12-03 PŚ Gliwice (UTE) o o xxx 1.50 SB 16 31
17 3 3077 ŚCIERSKI Marcel 01-06-10 SGH Warszawa (USP) xxo o xxx 1.50 11 39
18 4 3133 MARKIEWICZ Jan 02-08-17 UEP Poznań (USP) o xo xxx 1.50 =PB 9 40
18 17 2075 SZAJOR Kacper 02-01-11 UJ Kraków (UNI) o xo xxx 1.50 =SB 9 40
18 25 4144 PSZCZÓŁKA Krzysztof 95-04-29 PK Kraków (UTE) o xo xxx 1.50 SB 9 40
21 15 4284 ZALEŚNY Adrian 03-01-24 PŚk Kielce (UTE) o xxo xxx 1.50 6.5 43
22 13 3167 GOZDECKI Rafał 87-11-12 UPP Poznań (USP) xo xxo xxx 1.50 SB 4.5 45
23 18 4278 RZEPKA Kamil 99-03-26 PŚk Kielce (UTE) o xo xxx 1.40 SB 2.5 47
23 22 4275 NAWROT Piotr 03-06-26 PŚk Kielce (UTE) o xxx 1.40 2.5 47
25 11 4263 PIĄTEK Mikołaj 99-06-30 PŚ Gliwice (UTE) xo xxx 1.40 SB 1 49

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0465169 s. | Mem: 1.25 megabytes