Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:00:13
Mo 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 68.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:00:13
Oszczep M Planowany START: 2023-05-19 14:30 ZAKOŃCZENIE: 15:50:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
7 1 2 8036 GIEREK Rafał 96-02-24 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) 52.59 50.73 51.32 52.59 q 9

4 3 2 8003 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OPL) 55.51 x 50.08 55.51 q 6

12 34 2 1121 KOSENDIAK Aureliusz 80-07-02 UMW Wrocław (UME) 40.36 37.17 34.91 40.36 SB 33 18
14 12 1 1067 ZYWERT Kacper 99-03-03 UJ CM Kraków (UME) 32.95 37.01 36.27 37.01 PB 21 30
18 21 2 1022 PALIAN Jakub 99-04-12 SUM Katowice (UME) 34.41 35.76 36.77 36.77 PB 19 32
19 15 2 1036 GAŁUSZKA Ignacy 97-07-11 UJ CM Kraków (UME) 34.78 34.71 36.20 36.20 PB 18 33
16 23 1 1025 STANIECZEK Paweł 98-03-01 SUM Katowice (UME) 27.92 31.11 34.76 34.76 SB 16 35
21 38 2 1038 JASIĘGA Joachim 03-08-07 UJ CM Kraków (UME) 32.61 28.56 31.05 32.61 SB 11 40
23 18 2 1129 TRUŚ Karol 01-03-15 WUM Warszawa (UME) 30.40 31.10 27.80 31.10 7 44
22 36 1 1077 MAROSZ Szymon 99-08-02 UM Lublin (UME) 30.78 28.93 28.63 30.78 SB 6 45
25 23 2 1034 DYCZKOWSKI Bartosz 03-09-07 UJ CM Kraków (UME) 30.45 28.02 29.98 30.45 4 47
29 36 2 1021 MORDARSKI Jakub 00-01-27 SUM Katowice (UME) 24.72 26.85 28.31 28.31 SB 55
36 28 2 1026 SZYMCZUK Błażej 00-02-04 SUM Katowice (UME) 23.77 x 21.07 23.77 SB 67

3 2 2 2140 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 64.18 r 64.18 q 3
4 4 1 2258 ŁABĘCKI Kamil 99-04-03 UWM Olsztyn (UNI) 45.99 r 45.99 q 12
10 17 2 2050 SKIBICKI Jarosław 89-04-12 UG Gdańsk (UNI) 41.10 40.03 38.98 41.10 SB 36 15
15 32 1 2169 SCHOLL Maciej 99-05-07 UMK Toruń (UNI) 31.23 35.08 31.67 35.08 SB 17 34
17 28 1 2220 BONIECKI Michał 02-06-24 UW Warszawa (UNI) 33.86 23.75 27.33 33.86 SB 15 36
20 24 2 2075 SZAJOR Kacper 02-01-11 UJ Kraków (UNI) 28.80 32.71 32.15 32.71 PB 13 38
24 24 1 2070 KRZYŻANOWSKI Szymon 01-10-29 UJ Kraków (UNI) 26.12 29.76 24.82 29.76 PB 51
28 25 1 2099 CZECH Michał 02-03-26 UŁ Łódź (UNI) 25.91 22.15 25.78 25.91 PB 59
29 30 1 2219 APEL Mateusz 02-08-19 UW Warszawa (UNI) 24.90 x x 24.90 SB 63
30 31 1 2106 KOZIOŁ Jakub 99-04-16 UŁ Łódź (UNI) 24.70 24.11 24.69 24.70 SB 64
30 2 2120 TOMCZYK Maciej 01-04-25 UŁ Łódź (UNI) x x r NM

7 6 1 3069 KUNCEWICZ Jonatan 02-12-06 SGH Warszawa (USP) 37.65 39.96 39.98 39.98 PB 32 19
9 17 1 3090 MEHLICH Piotr 03-07-29 UE Katowice (USP) 36.94 36.57 38.26 38.26 PB 27 24
10 8 1 3140 SZAREJKO Mikołaj 03-11-21 UEP Poznań (USP) 34.77 38.02 31.85 38.02 25 26
11 9 1 3197 DRĘŻEK Arkadiusz 99-12-10 WAT Warszawa (USP) 37.95 36.11 25.39 37.95 24 27
25 21 1 3185 ŁAWRUSZKO Michał 96-09-04 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 28.21 29.56 28.34 29.56 4 52
30 37 2 3127 ZAŁĘSKI Piotr 99-04-08 UEK Kraków (USP) 27.94 26.04 23.09 27.94 SB 56
27 16 1 3088 ŁYSAK Wiktor 02-03-28 UE Katowice (USP) 27.36 26.09 25.93 27.36 57
31 26 2 3198 GIERCZAK Piotr 99-01-01 WAT Warszawa (USP) 27.16 23.53 x 27.16 58
32 20 2 3101 ZIEMBA Adam 03-08-04 UE Katowice (USP) 24.30 25.43 24.90 25.43 60
33 25 2 3062 CHMIELEWSKI Jan 95-12-09 SGH Warszawa (USP) 25.27 21.73 16.72 25.27 61
31 14 1 3077 ŚCIERSKI Marcel 01-06-10 SGH Warszawa (USP) 24.48 20.30 23.50 24.48 65
33 35 1 3013 WOŹNIAK Miłosz 01-05-01 ANS Konin (USP) 22.90 17.46 x 22.90 SB 69
34 20 1 3089 MAZURKIEWICZ Bruno 03-03-03 UE Katowice (USP) 21.49 21.58 22.12 22.12 70

1 4 2 4089 MERTKA Wiktor 97-09-07 PG Gdańsk (UTE) 70.08 70.08 SB Q 1
2 6 2 4088 MERTKA Jonasz 99-05-29 PG Gdańsk (UTE) 65.80 r 65.80 SB q 2
1 1 1 4042 TREJGO Oskar 00-05-02 PB Białystok (UTE) 60.51 r 60.51 q 4
5 8 2 4057 BACH Grzegorz 02-02-04 PG Gdańsk (UTE) x 54.10 x 54.10 q 7
3 5 1 4098 SIDEŁKO Michał 00-06-27 PG Gdańsk (UTE) x 51.75 52.51 52.51 q 10
9 9 2 4298 KRAWCZYŃSKI Krzysztof 02-08-21 PW Warszawa (UTE) 42.89 43.47 41.03 43.47 38 13
5 15 1 4090 MICHALSKI Mateusz 01-02-05 PG Gdańsk (UTE) 37.65 36.07 43.20 43.20 PB 37 14
11 11 2 8178 TUCHOWSKI Wojciech 82-12-28 ZUT Szczecin (UTE) 36.83 40.60 x 40.60 34 17
13 14 2 4273 MARCINKOWSKI Mateusz 01-06-21 PŚk Kielce (UTE) 39.73 34.67 36.44 39.73 SB 31 20
8 26 1 4206 KAPUŚCIŃSKI Piotr 99-11-05 PO Opole (UTE) 33.41 39.58 36.66 39.58 PB 30 21
14 12 2 4297 KIERSKI Jan 94-05-31 PW Warszawa (UTE) 37.08 37.07 38.77 38.77 29 22
15 29 2 4283 WILK Przemysław 97-04-25 PŚk Kielce (UTE) 36.23 34.29 38.62 38.62 PB 28 23
16 13 2 4124 KLAG Dominik 99-07-30 PK Kraków (UTE) 22.85 38.12 33.78 38.12 26 25
12 27 1 4074 HAŁA Kacper 01-01-01 PG Gdańsk (UTE) 32.60 37.34 36.71 37.34 SB 23 28
17 32 2 4188 ŁABIŃSKI Hubert 03-03-23 PŁ Łódź (UTE) 37.00 34.75 30.96 37.00 SB 20 31
18 11 1 4172 BARTOSIAK Damian 03-04-18 PŁ Łódź (UTE) 33.42 30.76 x 33.42 14 37
19 18 1 4150 SZMYD Jan 98-08-29 PK Kraków (UTE) 25.68 32.61 26.88 32.61 12 39
20 19 1 4029 SZCZERBIK Szymon 00-12-05 AGH Kraków (UTE) 31.16 27.04 32.26 32.26 PB 10 41
22 10 2 4240 STACHOWIAK Artur 02-03-10 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 28.69 30.46 31.44 31.44 9 5 42
24 22 2 4165 MASHENTSEV Andrii 01-04-27 PL Lublin (UTE) 22.46 24.21 30.58 30.58 5 46
23 22 1 4288 ADAMIAK Paweł 01-09-15 PW Warszawa (UTE) 29.83 20.72 30.30 30.30 SB 3 48
26 33 2 4263 PIĄTEK Mikołaj 99-06-30 PŚ Gliwice (UTE) 27.17 29.86 29.45 29.86 SB 2 49
27 16 2 4171 ABRATKIEWICZ Bartosz 01-03-22 PŁ Łódź (UTE) 29.76 29.75 r 29.76 1 50
26 10 1 4277 RADLICA Damian 99-08-04 PŚk Kielce (UTE) 29.54 27.99 x 29.54 53
28 19 2 4143 PÓŁTORAK Gabriel 99-02-27 PK Kraków (UTE) 29.50 28.91 x 29.50 54
34 31 2 4259 KUŚKA Artur 01-08-13 PŚ Gliwice (UTE) x 25.18 r 25.18 PB 62
35 35 2 4278 RZEPKA Kamil 99-03-26 PŚk Kielce (UTE) 17.55 23.87 23.07 23.87 SB 66
32 33 1 4238 SOMMEFELD Jan 02-03-17 PP Poznań (UTE) 20.38 23.14 x 23.14 SB 68
37 27 2 4121 HAVRYSH Oleksii 04-09-07 PK Kraków (UTE) 19.93 17.23 21.22 21.22 71

2 2 1 5088 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 AWF Warszawa (UWF) 56.24 r 56.24 q 5
8 7 2 5036 KUSIAK Jakub 00-02-23 AWF Kraków (UWF) 49.85 51.65 51.31 51.65 q 11
6 37 1 5104 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 AWF Warszawa (UWF) 36.91 36.55 40.79 40.79 35 16

6 5 2 6021 PIELOCH Dawid 02-04-14 WSFiZ Białystok (WSN) 52.38 53.86 52.28 53.86 q 8
13 7 1 6013 GOŁYŹNIAK Maksymilian 03-08-23 KAAFM Kraków (WSN) 37.25 35.84 35.78 37.25 22 29
21 34 1 6035 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 WSG Bydgoszcz (WSN) 31.23 r 31.23 SB YC CR 18.5 8 43

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0287831 s. | Mem: 1.25 megabytes