Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:54:30
Mwd 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 6.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:54:30
W dal M Planowany START: 2023-05-19 17:30 ZAKOŃCZENIE: 19:10:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
20 37 1 8026 KAMIŃSKI Daniel 05-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 5.09
+0.3
r

5.09
48

18 11 2 1011 GŁÓWCZYK Piotr 01-05-01 SUM Katowice (UME) 5.65
+0.2
x
+1.0
x
+0.6
5.65
23 26
14 19 1 1075 DŻBIK Michał 01-04-14 UM Lublin (UME) 5.12
+0.3
5.39
+0.9
x
+0.6
5.39
PB 13 36
16 28 1 1056 RADOŃ Julian 01-04-12 UJ CM Kraków (UME) 5.17
+1.9
4.83
+1.2
4.39
-0.2
5.17
SB 6 43
22 27 1 1016 KNOBLOCH Jakub 99-03-07 SUM Katowice (UME) 5.06
+1.0
4.54
-0.6
4.64
+0.5
5.06
SB 50
29 24 2 1084 WANIA Patryk 98-08-22 UM Lublin (UME) 4.94
+1.0
x
+0.3
5.00
+1.2
5.00
52
24 2 1 1027 TOKARCZYK Wojciech 98-05-05 SUM Katowice (UME) 4.63
-0.6
5.00
+0.3
x
+0.2
5.00
SB 53
26 38 1 1111 ZAKRZEWSKI Jan 03-03-19 UM Łódź (UME) 4.92
+0.9
x
-0.1
x
+1.1
4.92
55
36 27 2 1085 WARDA Hubert 00-11-14 UM Lublin (UME) x
+1.0
4.44
+2.0
3.83
+0.3
4.44
SB 67
35 17 1 1023 SERAFIN Michał 00-05-22 SUM Katowice (UME) 3.65
+0.8
3.82
-0.2
r
3.82
SB 71

2 31 2 2107 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 6.58
+1.0
-
r
6.58
SB q 2
1 26 1 2101 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 UŁ Łódź (UNI) 6.47
+0.1
6.53
+0.7
6.29
-1.1
6.53
SB q 4
5 14 2 2006 KLĘSK Jakub 98-03-05 UAM Poznań (UNI) 6.37
+0.1
6.48
+0.8
6.38
+0.7
6.48
SB q 5
6 3 2 2202 STELMASIK Franciszek 01-04-20 US Szczecin (UNI) 6.13
+0.5
6.46
+1.3
6.18
-0.5
6.46
q 7
3 8 1 2117 PRZYGODZKI Bartłomiej 03-01-25 UŁ Łódź (UNI) 6.27
+1.3
6.09
+0.1
x
+1.8
6.27
SB q 11
12 39 2 2119 TERESHCHENKO Viktor 01-06-26 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) x
+1.8
x
-0.1
6.03
+0.8
6.03
SB 34 4 15
4 24 1 2167 RUDNIK Kacper 01-03-24 UMK Toruń (UNI) 5.98
+1.5
x
+0.5
r
5.98
SB 33 16
8 29 1 2054 STYBOR Jakub 00-08-19 UG Gdańsk (UNI) 5.77
+2.1
5.76
+0.5
x
-0.3
5.77
25 24
20 12 2 2093 ANTOSIK Igor 02-09-02 UŁ Łódź (UNI) 4.92
+1.1
5.52
-0.1
5.37
+0.7
5.52
21 28
21 13 2 2064 HAJDUK Karol 00-10-18 UJ Kraków (UNI) 5.33
+0.3
5.43
+1.0
4.94
+1.5
5.43
PB 16 33
26 5 2 2048 RUDEK Szymon 98-02-23 UG Gdańsk (UNI) 5.19
-0.3
5.20
+3.7
4.01
+0.7
5.20
9 40
27 36 2 2217 ZAGAŁA Bogusz 98-06-10 UŚ Katowice (UNI) 5.18
+1.0
4.91
+1.5
x
+0.1
5.18
SB 7 42
30 33 1 2219 APEL Mateusz 02-08-19 UW Warszawa (UNI) 4.68
+1.7
x
-0.5
x
+0.7
4.68
SB 64

4 16 2 3203 KOCZERA Jakub 01-02-28 WAT Warszawa (USP) 6.43
+2.3
x
+2.2
6.48
+0.2
6.48
q 6
10 38 2 3018 LEWANDOWSKI Jakub 99-12-06 ANS Piła (USP) 6.21
+1.3
6.17
+0.2
5.07
+1.0
6.21
SB 36 13
10 13 1 3084 KOZŁOWSKI Jakub 02-02-19 UE Katowice (USP) 5.20
+0.8
5.52
+2.0
5.44
-0.3
5.52
PB 20 29
13 4 1 3076 STYPUŁA Piotr 01-05-07 SGH Warszawa (USP) 5.40
+0.9
x
+0.3
r
5.40
14 35
25 20 2 3133 MARKIEWICZ Jan 02-08-17 UEP Poznań (USP) 4.90
+1.9
5.24
+2.3
5.25
+0.2
5.25
SB 10 39
18 18 1 3059 AUSEICHYK Ihar 95-09-10 SGH Warszawa (USP) 5.13
-1.5
r

5.13
4 45
19 39 1 3192 ADAMSKI Mikołaj 99-02-06 WAT Warszawa (USP) 4.80
+0.2
5.09
+1.4
5.10
+1.1
5.10
3 46
23 36 1 3101 ZIEMBA Adam 03-08-04 UE Katowice (USP) 4.59
+0.3
4.77
-0.2
5.02
-0.7
5.02
51
30 25 2 3165 GNIOT Piotr 98-05-28 UPP Poznań (USP) 4.41
-1.2
4.96
-0.2
x
-0.2
4.96
SB 54
29 7 1 3031 PRENDOTA Przemysław 98-03-16 ANS Tarnów (USP) 4.75
+0.2
4.67
-0.3
4.08
-0.1
4.75
SB 62
35 4 2 3006 DROBENKA Cezary 01-09-09 ANS Konin (USP) x
+0.3
4.47
+1.7
4.61
-0.2
4.61
SB 65
33 25 1 3131 JÓZEFOWICZ Jakub 02-01-09 UEP Poznań (USP) x
+0.4
4.32
+0.7
x
-0.1
4.32
69

7 30 2 4097 RÓŻYCKI Mateusz 00-04-07 PG Gdańsk (UTE) 6.08
-1.0
4.12
-0.3
6.36
+0.9
6.36
SB q 9
8 23 2 4011 HLADYLCHENKO Mykyta 00-05-19 AGH Kraków (UTE) 6.33
+1.5
6.28
+0.2
6.34
-0.1
6.34
SB q 10
9 2 2 4303 MAJOWICZ Kacper 02-07-08 PW Warszawa (UTE) 6.02
+1.1
6.23
+0.8
x
+0.6
6.23
PB q 12
5 9 1 4110 BEDNARZ Patryk 94-02-06 PK Kraków (UTE) 5.96
+0.8
5.72
-0.3
5.77
-0.1
5.96
SB 32 17
6 32 1 4334 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 PWr Wrocław (UTE) 5.28
+1.7
x
+1.0
5.96
+1.6
5.96
31 18
14 6 2 4312 ZAWADZKI Tomasz 02-06-07 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 5.92
+0.2
5.64
+0.7
5.52
-0.5
5.92
SB 29 2 20
15 7 2 4268 UCHEREK Kacper 02-03-01 PŚ Gliwice (UTE) 5.87
+1.2
5.83
+1.8
5.82
+0.2
5.87
SB 28 21
16 26 2 4108 ZAMOJSKI Kacper 02-01-01 PG Gdańsk (UTE) 5.50
+1.4
5.57
+0.7
5.84
+1.1
5.84
PB 26 23
17 29 2 4307 PŁASKOWICKI Damian 00-05-30 PW Warszawa (UTE) 5.77
-0.9
5.75
+1.0
x
+1.4
5.77
24 25
9 40 1 4212 MIKUŚKIEIWCZ Julian 01-09-19 PO Opole (UTE) 5.64
+0.6
x
+0.2
x
+0.7
5.64
SB 22 27
19 9 2 4171 ABRATKIEWICZ Bartosz 01-03-22 PŁ Łódź (UTE) 5.46
+1.2
5.36
+0.9
5.52
+2.2
5.52
SB 19 30
11 3 1 4204 CZERNIC Kamil 00-04-03 PO Opole (UTE) 5.51
+0.2
5.40
+0.7
r
5.51
SB 18 31
12 11 1 4131 KUSIBAB Jakub 00-05-30 PK Kraków (UTE) 5.03
+0.5
5.37
+2.0
5.44
+1.0
5.44
SB 17 32
22 41 2 4257 KAWCZYŃSKI Piotr 02-09-02 PŚ Gliwice (UTE) 5.41
-0.1
4.63
+0.3
r
5.41
SB 15 34
23 32 2 4198 WALĘCKI Wiktor 97-07-24 PŁ Łódź (UTE) 5.38
+1.9
5.24
+1.1
r
5.38
SB 12 37
24 8 2 4299 KRUSCHE Konrad 01-03-29 PW Warszawa (UTE) 5.35
+1.5
5.32
+0.3
5.14
+0.4
5.35
11 38
17 5 1 4189 MALEWSKI Bartłomiej 01-03-22 PŁ Łódź (UTE) 4.98
+0.3
4.49
+1.6
5.14
+1.3
5.14
5 44
20 14 1 4327 OSTRYCHARCZYK Kacper 93-03-12 PWr Wrocław (UTE) x
+2.0
5.09
+1.3
x
-0.1
5.09
2 47
28 34 2 4275 NAWROT Piotr 03-06-26 PŚk Kielce (UTE) 4.67
+0.6
4.81
+0.2
5.07
+1.5
5.07
1 49
25 12 1 4061 BLEJA Jacek 99-01-25 PG Gdańsk (UTE) 4.90
+0.6
4.92
+0.7
4.83
+0.4
4.92
SB 56
27 30 1 4352 GUMULAK Adrian 02-11-27 ZUT Szczecin (UTE) 4.89
+1.7
r

4.89
57
31 21 2 4066 DOMARECKI Krzysztof 00-01-10 PG Gdańsk (UTE) x
+0.9
x
+0.1
4.87
-0.1
4.87
58
28 15 1 4265 SIBIK Jakub 02-12-03 PŚ Gliwice (UTE) 4.84
+2.1
4.87
+0.6
4.83
+0.6
4.87
SB 59
32 15 2 4234 PLUCIŃSKI Michał 02-09-19 PP Poznań (UTE) 4.08
+1.0
4.83
+0.4
3.19
-0.5
4.83
SB 60
33 37 2 4157 BŁAŻEJCZYK Kacper 00-07-13 PL Lublin (UTE) x
+1.0
4.80
+1.5
x
-0.4
4.80
61
32 21 1 4161 KARVATSKI Yauheni 05-01-26 PL Lublin (UTE) 4.12
+1.7
4.37
-0.3
4.19
+0.3
4.37
SB 68
34 6 1 4016 KWAŚNY Błażej 01-05-10 AGH Kraków (UTE) 4.00
-0.1
r

4.00
SB 70
37 22 2 4271 MAZUR Karol 99-06-12 ZUT Szczecin (UTE) 3.78
-0.1
-
-
3.78
72
17 2 4229 MIELCZAREK Jakub 03-01-18 PP Poznań (UTE) x
-0.1
x
+2.6
x
+0.8
NM
20 1 4239 SOWIŃSKI Nikodem 02-03-29 PP Poznań (UTE) x
+0.2
x
-0.2
x
+1.7
NM

1 19 2 5113 JOPEK Mateusz 96-02-14 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 7.41
+0.9


7.41
SB Q 1
3 40 2 5011 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) x
+0.9
6.57
+0.5
r
6.57
SB q 3
11 1 2 5044 SZUMIEC Michał 01-02-09 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 6.11
+1.5
5.97
+1.1
5.90
+0.3
6.11
SB 35 5 14
13 28 2 5002 BEZMEN Mykola 02-12-19 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) x
-0.1
5.95
+0.6
5.88
-0.5
5.95
SB 30 3 19
7 16 1 5125 CIESIELSKI Jakub 03-01-30 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) x
-0.3
5.86
+1.9
5.69
-0.2
5.86
27 1 22

2 23 1 6023 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WSFiZ Białystok (WSN) 6.36
+0.9
6.44
+0.2
6.38
+0.8
6.44
q 8
15 10 1 6008 MAĆKAŁA Szymon 00-09-12 ALK Warszawa (KS AZS AWF Wrocław) (WSN) x
+0.5
4.99
+0.7
5.18
-0.2
5.18
SB 8 41
34 35 2 6007 STEFAN Bartosz 00-09-08 AG Katowice (WSN) 4.71
+0.2
4.48
+2.0
r
4.71
SB 63
31 31 1 6004 NOWOK Nataniel 02-03-17 AG Katowice (WSN) x
+1.9
3.97
+0.1
4.49
-1.1
4.49
SB 66
36 22 1 6001 BRANDYS Robert 98-08-01 AG Katowice (WSN) 3.47
+1.9
3.69
+0.9
3.66
+0.4
3.69
SB 73

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0368941 s. | Mem: 1.25 megabytes