Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 16:25:39
Mw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 1.95 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 16:25:37
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2022-05-20 12:05 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ 1.45 1.57 1.67 1.77 1.83 1.88 1.92 1.95 wynik inf punkty rank
1 2 4041 MOSKAL Jakub 98-03-12 PB Białystok (UTE) - - - - - o 1.88 q 1
1 3 4087 MACIESZA Jakub 98-01-19 PG Gdańsk (UTE) - - - o o o 1.88 SB q 1
1 15 1003 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CM UMK Bydgoszcz (UME) - - - - - o 1.88 q 1
1 18 2110 KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 UKW Bydgoszcz (UNI) - - - - o o 1.88 q 1
1 20 3160 FIAŁA Igor 02-12-11 UPr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) - - - - - o 1.88 q 1
6 21 3148 PITER Damian 00-04-20 UPr Poznań (USP) - - - o xxo o 1.88 SB q 11
7 4 2057 RUDEK Szymon 98-02-23 UG Gdańsk (UNI) - - o xo o xxx 1.83 q 12
8 14 4109 SZARAFIN Łukasz 99-09-21 PG Gdańsk (UTE) - - o xo xo xxx 1.83 PB 35 14
9 16 8013 OSTROWSKI Norbert 01-02-05 ZWKF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF) - - - o xx- x 1.77 32.5 5 16
10 1 4153 SUŁKOWSKI Karol 98-03-03 PK Kraków (UTE) - o xo xxo x- r 1.77 SB 29 19
10 19 7036 PRENDOTA Przemysław 98-03-16 ANS Tarnów (WSZ) o xo o xxo xxx 1.77 PB 29 19
12 10 4014 KĄDZIOŁKA Konrad 98-10-09 AGH Kraków (UTE) o o o xxx 1.67 26 22
13 11 3030 AUSEICHYK Ihar 95-09-10 SGH Warszawa (USP) o o xo xxx 1.67 23 26
14 7 4120 CETNARSKI Wojciech 00-07-08 PK Kraków (UTE) o o xxo xxx 1.67 PB 22 27
15 5 4354 SUKHAREVICH Artsiom 04-06-02 PL Lublin (UTE) o xo xxx 1.57 19 30
16 13 4284 POLAK Tomasz 97-06-19 PŚk Kielce (UTE) o xxo xxx 1.57 17.5 31
17 8 4286 RZEPKA Kamil 99-03-26 PŚk Kielce (UTE) o xxx 1.45 14.5 33
17 12 3027 SOBOLEWSKI Jakub 99-05-05 SGGW Warszawa (USP) o xxr 1.45 SB 14.5 33
19 6 4173 SAGANOWSKI Wojciech 00-02-16 PL Lublin (UTE) xo xxx 1.45 11 37
19 9 4271 PIĄTEK Mikołaj 99-06-30 PŚ Gliwice (UTE) xo xxx 1.45 11 37
17 6009 WOŹNIAK Piotr 96-04-29 CDV Poznań (WSN) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0980489 s. | Mem: 1.25 megabytes