Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 15:19:22
Mdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 46.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-21 15:16:29
Dysk M - Gr. A Planowany START: 2023-05-20 11:40 ZAKOŃCZENIE: 12:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 1 5005 LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 AWF Biała Podlaska (UWF) 49.42 49.42 Q 1
2 2 8024 GIBASZEK Mateusz 97-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 49.00 49.00 Q 2
3 4 8029 PAWLIKOWSKI Mateusz 92-06-14 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 44.34 44.67 x 44.67 PB q 6
4 7 4071 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 40.41 41.98 41.76 41.98 q 7
5 8 4272 MROZIK Andrzej 84-02-29 ZUT Szczecin (UTE) 38.16 38.88 37.51 38.88 q 12
6 22 2090 WEWIÓRSKI Aleksander 99-09-08 UKW Bydgoszcz (UNI) 32.27 37.81 37.59 37.81 PB 36 15
7 6 3047 CUBER Bartosz 01-01-13 SGGW Warszawa (USP) x x 37.70 37.70 35 16
8 23 5115 KOWALSKI Bartosz 99-05-11 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 33.32 36.77 32.89 36.77 SB 33 3 18
9 9 4072 GÓRSKI Rafał 00-02-26 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 35.77 34.82 34.75 35.77 32 2 19
10 11 2151 TUROS Piotr 99-07-17 UMCS Lublin (UNI) 33.57 31.86 x 33.57 SB 29 22
11 5 5104 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 AWF Warszawa (UWF) 32.71 x 32.92 32.92 28 23
12 24 4100 STEFANIAK Radosław 97-09-23 PG Gdańsk (UTE) 32.47 32.05 x 32.47 SB 27 24
13 27 8068 JURGIEL Jerzy 04-11-15 OŚ AZS Poznań (WLP) x 29.86 29.66 29.86 SB 24 27
14 13 4030 TOMALCZYK Dominik 01-02-04 AGH Kraków (UTE) 19.47 29.51 26.80 29.51 23 28
15 17 3080 BAJDA Jakub 02-07-27 UE Katowice (USP) 29.04 x 27.42 29.04 SB 21 30
16 15 3159 SZYMAŃSKI Miłosz 01-09-17 UP Kraków (USP) 26.48 28.73 x 28.73 19 32
17 14 4274 MAZURCZAK Wiktor 00-06-21 PŚk Kielce (UTE) 25.38 25.90 x 25.90 14 37
18 16 4115 CETNARSKI Wojciech 00-07-08 PK Kraków (UTE) x 25.33 x 25.33 12 39
19 28 3166 GORYŃSKI Szymon 04-02-16 UPP Poznań (USP) 23.20 24.84 24.06 24.84 SB 11 40
20 19 4116 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) x 24.14 23.31 24.14 SB 10 41
21 18 1081 REZMER Jakub 99-09-25 UM Lublin (UME) 22.86 23.00 23.84 23.84 9 42
22 10 4188 ŁABIŃSKI Hubert 03-03-23 PŁ Łódź (UTE) 23.62 21.77 r 23.62 8 43
23 20 4029 SZCZERBIK Szymon 00-12-05 AGH Kraków (UTE) 21.96 22.68 20.04 22.68 SB 5 46
24 21 2063 GAPPA Mateusz 03-11-01 UJ Kraków (UNI) 19.85 21.53 20.18 21.53 3 48
25 26 2254 KANIA Radosław 00-02-20 UWM Olsztyn (UNI) 20.29 20.17 19.08 20.29 PB 2 49
26 25 1013 JAROMIN Mateusz 00-03-09 SUM Katowice (UME) 15.86 15.24 18.86 18.86 SB 1 50
27 12 4172 BARTOSIAK Damian 03-04-18 PŁ Łódź (UTE) x x 17.00 17.00 52
3 4253 BARANEK Eryk 03-08-21 PŚ Gliwice (UTE) x x x NM
29 2108 LEBEDIUK Maksim 05-05-22 UŁ Łódź (UNI) x x x NM

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.030829 s. | Mem: 1.25 megabytes