Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 13:56:27
Kdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 43.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-21 13:55:05
Dysk K - Gr. A Planowany START: 2023-05-20 15:00 ZAKOŃCZENIE: 15:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 1 2145 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) x 52.45 52.45 Q 2
2 3 1095 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 UM Łódź (UME) 34.70 38.06 x 38.06 q 5
3 4 2033 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) 34.61 35.47 37.50 37.50 q 6
4 6 3187 TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) x 37.21 37.28 37.28 q 7
5 2 2116 PIECHOTA Justyna 00-07-12 UŁ Łódź (UNI) x 36.05 x 36.05 q 8
6 7 4038 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 PB Białystok (UTE) 34.64 29.71 r 34.64 q 10
7 10 3200 IRCHA Diana 02-08-20 WAT Warszawa (USP) 32.71 33.73 30.94 33.73 SB q 11
8 5 2022 ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 UAM Poznań (UNI) x 31.17 33.54 33.54 q 12
9 9 1079 PAŁKA Justyna 97-09-25 UM Lublin (UME) x 31.40 31.47 31.47 37 14
10 8 4036 CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 PB Białystok (UTE) x 29.99 r 29.99 36 15
11 11 3096 SMALCERZ Karolina 99-04-02 UE Katowice (USP) x 26.43 28.36 28.36 33 18
12 12 2237 PAWŁOWSKA Gabriela 99-04-16 UW Warszawa (UNI) x 26.87 27.13 27.13 30 21
13 20 4079 KOSCIANEK Izabela 02-01-01 PG Gdańsk (UTE) 19.29 x 23.24 23.24 SB 28 23
14 15 4081 KRAJEWSKA Aleksandra 03-01-01 PG Gdańsk (UTE) 21.99 x x 21.99 24 27
15 14 4286 ZEGAREK Marta 00-04-11 PŚk Kielce (UTE) x 17.21 20.87 20.87 PB 21 30
16 24 5141 WYSOCKA Hanna 03-07-03 AWF Poznań (UWF) 20.58 20.58 YC TR 6.3.2 19 32
17 22 3022 ADAMSKA Daria 00-01-18 ANS Tarnów (USP) 17.84 18.11 20.43 20.43 PB 18 33
18 18 4070 GAŁKA Aleksandra 99-01-23 PG Gdańsk (UTE) 19.10 18.66 19.91 19.91 PB 17 34
19 25 1089 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UM Łódź (UME) 17.59 x 19.58 19.58 14 37
20 17 4142 POLCZYŃSKA Weronika 99-08-31 PK Kraków (UTE) 19.11 19.50 18.73 19.50 13 38
21 19 4163 KUŹMICZ Aleksandra 02-05-12 PL Lublin (UTE) 15.45 15.90 15.49 15.90 PB 8 43
22 13 4196 SKARŻYŃSKA Agata 02-07-07 PŁ Łódź (UTE) x 14.33 14.87 14.87 6 45
23 21 4147 SKORUPA Weronika 03-09-17 PK Kraków (UTE) x x 14.24 14.24 SB 4 47

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0253 s. | Mem: 1.25 megabytes