Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:53:23
M800 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:53:13
800 m M Planowany START: 2023-05-20 14:10 WYSTARTOWANO: 14:08:26
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
7 10 8 1082 RÓŻYCKI Piotr 99-01-22 UM Lublin (AZS UMCS Lublin) (UME) 1:54.11 41 3 8
4 6 6 1125 BARTOŚ Krzysztof 03-12-17 WUM Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UME) 1:57.74 28 21
6 6 5 1077 MAROSZ Szymon 99-08-02 UM Lublin (UME) 2:00.97 PB 13 36
1 4 1 1052 OLSZEWSKI Eryk 02-08-30 UJ CM Kraków (UME) 2:02.96 9 40
4 5 3 1092 CURZYDŁO Klaudiusz 01-04-14 UM Łódź (UME) 2:08.48 L 54
6 2 2 1029 WOŹNIAK Oskar 99-11-15 SUM Katowice (UME) 2:22.63 67

2 8 8 2094 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 UŁ Łódź (UNI) 1:49.08 47 2
3 7 8 2136 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 1:49.17 46 7 3
5 3 8 2146 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 1:51.31 44 6 5
8 5 8 2166 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 UMK Toruń (UNI) 1:54.57 40 9
1 1 6 2141 LESICZKA Karol 01-07-25 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 1:55.86 PB 36 1 13
9 2 8 2078 ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 UJK Kielce (UNI) 1:55.89 35 14
7 8 7 2062 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 1:56.52 32 17
3 2 6 2268 WRONOWSKI Albert 99-05-04 UWM Olsztyn (UNI) 1:57.32 (316) PB 29.5 19
9 9 6 2244 SKIERKOWSKI Paweł 02-05-13 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 1:59.60 PB 16 33
3 8 4 2196 BARAŃSKI Przemysław 93-07-11 US Szczecin (UNI) 2:00.87 PB 14 35
10 1 8 2058 TANAŚ Patryk 00-06-09 UG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UNI) 2:01.03 12 37
7 1 5 2130 GRUDZIŃSKI Adam 97-09-12 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 2:01.59 11 38
10 5 7 2010 KOWALSKI Maciej 03-07-24 UAM Poznań (UNI) 2:03.37 6 43
8 2 4 2225 DOMŻAŁ Tadeusz 02-06-25 UW Warszawa (UNI) 2:04.69 PB 3 47
2 4 3 2061 BIEDERMAN Marcin 98-01-01 UJ Kraków (UNI) 2:06.23 PB 2 48
8 4 5 2238 PIOTROWSKI Filip 01-03-26 UW Warszawa (UNI) 2:06.75 50
10 6 4 2024 ZWIRANOWSKI Władysław 00-10-31 UAM Poznań (UNI) 2:07.96 52
1 7 2 2134 JAKUBCZAK Karol 01-08-07 UMCS Lublin (UNI) 2:08.00 SB 53
11 10 4 2223 DANOWSKI Mateusz 99-08-08 UW Warszawa (UNI) 2:08.72 55
5 7 3 2100 DVORAK Vadym 04-08-10 UŁ Łódź (UNI) 2:10.30 57
8 6 2 2260 NIEDZIELA Mateusz 02-12-17 UWM Olsztyn (UNI) 2:25.33 71
4 6 2189 TERESZKIEWICZ Damian 00-02-14 URz Rzeszów (UNI) DNF

1 9 8 3162 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 UPP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 1:49.03 PB 49 9 1
6 4 8 3136 PIASECKI Ryszard 01-09-29 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 1:52.36 PB 43 5 6
1 4 7 3137 PRZYBYLSKI Jakub 03-01-18 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 1:54.08 PB 42 4 7
2 7 7 3112 SIMIŃSKI Konrad 03-04-23 UE Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) 1:55.19 39 2 10
3 9 7 3035 SZMIT Patryk 03-02-28 KANS Jelenia Góra (USP) 1:55.35 38 11
2 10 6 3201 JAROSZEWSKI Cezary 00-08-01 WAT Warszawa (USP) 1:56.88 PB 31 18
8 2 7 3225 WRÓBEL Jakub 99-01-20 WAT Warszawa (USP) 1:57.32 (316) 29.5 19
1 11 4 3046 BOGUSZEWSKI Michał 04-11-24 SGGW Warszawa (USP) 1:58.85 PB 20 29
2 9 4 3037 CIŻYŃSKI Błażej 00-04-15 LAW Dęblin (USP) 1:58.96 PB 19 30
8 3 6 3132 KEMPA Maciej 01-10-12 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 1:59.13 PB 17 32
5 3 5 3196 BŁASZCZYK Kamil 03-02-28 WAT Warszawa (USP) 2:00.47 15 34
6 3 4 3075 PIEŃKOSZ Rafał 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 2:03.31 7 42
2 1 2 3179 WAŁDOCH Bartłomiej 00-11-18 UPP Poznań (USP) 2:08.75 PB 56
3 3 2 3042 WITKOWSKI Jakub 03-12-14 LAW Dęblin (USP) 2:10.45 PB 59
6 6 3 3191 KACZMARCZYK Seweryn 01-09-04 URK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (USP) 2:11.06 60
8 2 3 3016 KONEK Piotr 02-01-02 ANS Piła (USP) 2:16.80 64
5 10 2 3091 OLCZAK Maciej 02-03-13 UE Katowice (USP) 2:19.66 65
9 9 3 3117 CZUBAŁA Karol 03-01-17 UEK Kraków (USP) 2:25.01 70
6 7 1 3138 SŁOWIK Kacper 02-07-06 UEP Poznań (USP) 2:27.01 SB 72
10 8 2 3087 LELAS Jakub 01-05-19 UE Katowice (USP) 2:30.70 76

4 6 7 4226 KULESZA Robert 99-02-05 PP Poznań (UTE) 1:55.57 PB 37 12
6 1 7 4146 SKIMINA Wiktor 02-07-29 PK Kraków (UTE) 1:56.07 33 16
1 8 5 4068 FRĄTCZAK Jerzy 03-04-14 PG Gdańsk (UTE) 1:58.00 PB 26 23
5 5 6 4073 GRZYBOWSKI Piotr 02-03-12 PG Gdańsk (UTE) 1:58.24 25 24
2 7 5 4022 PAJA Szymon 04-10-06 AGH Kraków (UTE) 1:58.38 PB 24 25
6 7 6 4306 PATECKI Marcin 89-11-22 PW Warszawa (UTE) 1:58.43 23 26
3 2 5 4228 MANIECKI Gabriel 01-05-21 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 1:58.76 SB 22 27
7 8 6 4127 KOWALCZYK Krzysztof 01-07-25 PK Kraków (UTE) 1:58.79 PB 21 28
4 10 5 4211 LIS Krzysztof 02-08-02 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 1:59.11 PB 18 31
4 7 4 4139 NOWAK Oskar 96-08-12 PK Kraków (UTE) 2:02.25 SB 10 39
5 5 4 4138 MUCHA Michał 02-01-20 PK Kraków (UTE) 2:03.07 8 41
7 4 4 4280 SOBCZYNSKI Patryk 02-10-27 PŚk Kielce (UTE) 2:03.70 5 44
1 3 3 4087 MARSZK Antonii 02-04-01 PG Gdańsk (UTE) 2:04.24 PB 4 45
9 1 4 4195 SIUDYM Daniel 99-06-09 PŁ Łódź (UTE) 2:06.26 1 49
3 1 3 4313 ŻWIROWSKI Adam 02-01-28 PW Warszawa (UTE) 2:07.76 SB 51
9 5 5 4343 KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 UTH Radom (UTE) 2:10.33 58
7 8 3 4302 ŁOZA Dawid 98-07-13 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 2:11.91 61
4 5 2 4040 KRYSZTOPIK Marcin 02-04-19 PB Białystok (UTE) 2:13.70 SB 62
3 8 1 4239 SOWIŃSKI Nikodem 02-03-29 PP Poznań (UTE) 2:13.76 PB 63
4 1 1 4168 SERGA Andrii 03-06-14 PL Lublin (UTE) 2:20.05 66
7 4 2 4252 ZIĘBA Witold 00-01-24 PRz Rzeszów (UTE) 2:22.65 PB 68
5 9 1 4351 GRUSZKA Paweł 98-05-07 ZUT Szczecin (UTE) 2:23.08 69
7 10 1 4161 KARVATSKI Yauheni 05-01-26 PL Lublin (UTE) 2:27.43 73
9 5 4023 PAJA Tomasz 04-10-06 AGH Kraków (UTE) DNF

4 6 8 5019 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 AWF Katowice (UWF) 1:50.65 45 4
9 3 7 5051 GRAD Filip 01-02-13 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 1:57.91 27 22
8 2 1 5052 GRUCHOT Krystian 00-02-11 AWF Poznań (UWF) 2:28.96 74

2 5 1 8067 JANKOWSKI Kacper 07-05-01 OŚ AZS Poznań (WLP) 2:04.49 46

5 10 7 6039 PRZYDZIAŁ Jakub 00-12-18 WSPiARSW Rzeszów (WSN) 1:55.92 34 15
9 9 2 6032 RAMUSIEWICZ Szymon 01-05-03 WSG Bydgoszcz (WSN) 2:30.69 75

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.031719 s. | Mem: 1.25 megabytes