Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 08:55:13
M400 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-19 17:31:44
400 m M Planowany START: 2023-05-19 10:40 WYSTARTOWANO: 10:39:40 DEKORACJA 18:00
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 6 1 3189 PAŚ Dominik 03-11-28 UPWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) 50.01 PB 28 24
2 4 1 8047 HARASIMOWICZ Konrad 00-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DOL) 51.07 SB 29
3 8 1 3112 SIMIŃSKI Konrad 03-04-23 UE Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) 51.52 21 32
4 1 1 3222 WIECZOREK Wiktor 01-08-26 WAT Warszawa (USP) 52.23 16 38
5 2 1 1007 SIZER Miles 01-08-27 CMUMK Bydgoszcz (UME) 52.26 14 40
6 5 1 2141 LESICZKA Karol 01-07-25 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 52.58 12 42
7 7 1 5100 NAJMRODZKI Adam 03-12-24 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 54.22 56
8 3 1 5071 STEMPNIAK Piotr 01-07-27 AWF Poznań (UWF) 59.87 75

1 4 2 5090 LEC Dawid 99-08-31 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 51.26 PB 22 31
2 2 2 2268 WRONOWSKI Albert 99-05-04 UWM Olsztyn (UNI) 51.64 PB 20 34
3 8 2 4154 WERECKI Sebastian 99-05-15 PK Kraków (UTE) 52.14 PB 17 37
4 6 2 3225 WRÓBEL Jakub 99-01-20 WAT Warszawa (USP) 52.54 13 41
5 1 2 4127 KOWALCZYK Krzysztof 01-07-25 PK Kraków (UTE) 52.59 PB 11 43
6 7 2 3054 SOBOLEWSKI Jakub 99-05-05 SGGW Warszawa (USP) 53.72 4 50
7 3 2 4114 BULIŃSKI Filip 00-11-10 PK Kraków (UTE) 54.08 2 52
8 5 2 4138 MUCHA Michał 02-01-20 PK Kraków (UTE) 54.41 57

1 8 3 8086 ROZENKOWSKI Kacper 04-03-06 OŚ AZS Poznań (WLP) 51.56 PB 33
2 7 3 2008 KOŚCIUSZKO Tomasz 97-03-27 UAM Poznań (UNI) 52.11 PB 18 36
3 6 3 1075 DŻBIK Michał 01-04-14 UM Lublin (UME) 53.67 5 49
4 3 3 4139 NOWAK Oskar 96-08-12 PK Kraków (UTE) 54.16 54
5 5 3 3132 KEMPA Maciej 01-10-12 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 54.74 PB 58
6 1 3 4302 ŁOZA Dawid 98-07-13 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 56.22 PB 67
7 4 3 3139 STRZELCZYK Krystian 02-04-05 UEP Poznań (USP) 56.26 68
8 2 3 2134 JAKUBCZAK Karol 01-08-07 UMCS Lublin (UNI) 56.56 70

1 8 4 4308 PÓŁTORAK Seweryn 03-08-22 PW Warszawa (UTE) 52.24 SB 15 39
2 4 4 2196 BARAŃSKI Przemysław 93-07-11 US Szczecin (UNI) 52.67 PB 9 45
3 6 4 5063 MAJCHRZAK Michał 97-04-14 AWF Poznań (UWF) 52.74 PB 8 46
4 2 4 1042 KORCZOWSKI Maksym 03-01-21 UJ CM Kraków (UME) 53.43 PB 6 48
5 5 4 1084 WANIA Patryk 98-08-22 UM Lublin (UME) 54.94 PB 59
6 1 4 4040 KRYSZTOPIK Marcin 02-04-19 PB Białystok (UTE) 55.38 60
7 3 4 4313 ŻWIROWSKI Adam 02-01-28 PW Warszawa (UTE) 55.83 64
8 7 4 4326 LIBURA Jakub 02-10-31 PWr Wrocław (UTE) 56.32 69

1 6 5 2020 SIWAK Karol 03-06-02 UAM Poznań (UNI) 53.80 PB 3 51
2 4 5 3118 KLIMCZAK Łukasz 03-03-01 UEK Kraków (USP) 54.13 SB 1 53
3 3 5 1107 RELUGA Jakub 02-05-21 UM Łódź (UME) 55.56 SB 61
4 7 5 2061 BIEDERMAN Marcin 98-01-01 UJ Kraków (UNI) 55.71 SB 63
5 8 5 3125 STRYCHARZ Damian 89-03-20 UEK Kraków (USP) 56.17 (165) 65
6 5 5 2246 WĘGIEŁEK Stefan 97-06-20 UW Warszawa (UNI) 56.17 (170) PB 66
7 2 5 2076 WILANOWSKI Błażej 00-01-07 UJ Kraków (UNI) 59.00 72

1 5 6 2098 CZAJKOWSKI Norbert 02-10-09 UŁ Łódź (UNI) 58.31 SB 71
2 2 6 4233 PIÓRKOWSKI Maciej 01-03-11 PP Poznań (UTE) 59.37 74
3 6 6 4252 ZIĘBA Witold 00-01-24 PRz Rzeszów (UTE) 60.85 SB 77
4 3 6 1100 MATUSIAK Jarosław 00-01-10 UM Łódź (UME) 61.32 79
5 7 6 2252 GROCHOWSKI Mateusz 00-07-12 UWM Olsztyn (UNI) 63.99 80
6 4 6 3087 LELAS Jakub 01-05-19 UE Katowice (USP) 65.07 82
7 8 6 3006 DROBENKA Cezary 01-09-09 ANS Konin (USP) 67.11 83

1 3 7 5089 KONDRACIUK Paweł 02-06-15 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 53.00 7 47
2 4 7 4217 TOPOLNICKI Konrad 01-07-05 PO Opole (UTE) 54.16 55
3 2 7 5094 MACH Piotr 02-07-08 AWF Warszawa (UWF) 55.67 62
4 8 7 2011 MAJEWSKI Antoni 02-10-03 UAM Poznań (UNI) 59.14 73
5 5 7 3023 HUDYKA Albert 99-09-10 ANS Tarnów (USP) 60.52 76
6 6 7 2163 KOWALKOWSKI Filip 96-04-20 UMK Toruń (UNI) 61.08 78
7 7 7 1016 KNOBLOCH Jakub 99-03-07 SUM Katowice (UME) 64.71 81

1 4 8 4194 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 PŁ Łódź (UTE) 46.58 49 1
2 5 8 6020 KLEPACKI Maksymilian 98-11-14 WSFiZ Białystok (WSN) 46.87 47 2
3 7 8 6016 SOŁTYSIAK Daniel 01-09-06 WSEiT Poznań (OŚ AZS Poznań) (WSN) 47.36 45 7 4
4 6 8 3142 WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 47.50 44 6 5
5 8 8 2131 GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 47.77 43 5 6
6 2 8 5027 WRÓBEL Michał 02-03-04 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 47.87 42 4 7
7 3 8 2133 HOŁUB Maciej 98-01-30 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 48.33 36 13

1 8 9 2137 KOTYRA Mikołaj 01-03-29 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 47.90 41 3 8
2 7 9 4261 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 PŚ Gliwice (KS AZS AWF Katowice) (UTE) 48.22 40 2 9
3 4 9 3058 TRZASKA Damian 00-02-03 SGGW Warszawa (USP) 48.28 38 11
4 6 9 2144 MIROSŁAW Cezary 97-05-08 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 48.38 35 14
5 5 9 8090 SOŁTYSIAK Bartosz 01-09-06 OŚ AZS Poznań (WLP) 48.57 16
6 1 9 2132 HOŁUB Krzysztof 00-07-27 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 48.66 32 18
7 3 9 5037 LAMPART Tomasz 98-03-05 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 49.10 30 22
8 2 9 2051 SMOLNICKI Łukasz 95-01-27 UG Gdańsk (UNI) 50.41 (401) 27 25

1 6 10 1115 BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 UMP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 47.15 PB 46 9 3
2 5 10 3211 PĘDZIWIATR Jakub 99-09-11 WAT Warszawa (USP) 48.26 PB 39 10
3 3 10 3162 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 UPP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 48.55 PB 34 15
4 8 10 2256 KOZACKI Jakub 02-10-11 UWM Olsztyn (KS AZS UWM Olsztyn) (UNI) 48.66 SB 33 17
5 7 10 2014 NAWROT Mikołaj 00-02-05 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 48.70 PB 31 19
6 4 10 3136 PIASECKI Ryszard 01-09-29 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 49.42 29 23
7 1 10 1118 KSEPKA Jędrzej 01-04-19 UMP Poznań (UME) 51.94 19 35
8 2 10 2058 TANAŚ Patryk 00-06-09 UG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UNI) 52.61 10 44

1 4 11 5136 KUBIŚ Eryk 01-04-22 AWF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 48.32 PB 37 1 12
2 6 11 8094 ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 OŚ AZS Poznań (WLP) 48.89 PB 20
3 3 11 8085 PYSZKA Mikołaj 02-10-05 OŚ AZS Poznań (WLP) 48.91 SB 21
4 2 11 1098 KRYSIAK Iwo 03-09-02 UM Łódź (AZS Łódź) (UME) 50.41 (407) PB 26 26
5 8 11 4315 BRZEZIŃSKI Konrad 03-09-29 PWr Wrocław (UTE) 50.62 25 27
6 7 11 2166 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 UMK Toruń (UNI) 50.95 24 28
7 5 11 5082 ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 51.23 23 30

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.039937 s. | Mem: 1.25 megabytes