Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-19 16:49:51
M110 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-19 16:49:51
110 m pł M Planowany START: 2023-05-19 12:15 WYSTARTOWANO: 12:16:26
-0.9
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 4 1 4041 MIEZIANKO Paweł 03-07-12 PB Białystok (UTE) 14.59 q 2
2 7 1 4235 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 PP Poznań (UTE) 14.68 PB q 4
3 8 1 1091 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 00-09-09 UM Łódź (UME) 17.35 33 16
4 6 1 4181 JANOWSKI Ludwik 00-12-25 PŁ Łódź (UTE) 17.74 31 18
5 3 1 4006 CISIŃSKI Maciej 97-01-21 AGH Kraków (UTE) 19.20 28 21
6 5 1 3076 STYPUŁA Piotr 01-05-07 SGH Warszawa (USP) 19.89 25 24
7 2 1 1065 WOJEWODA Bartosz 01-11-15 UJ CM Kraków (UME) 20.23 24 25

1 4 2 6022 SINIŁO Krystian 00-10-02 WSFiZ Białystok (WSN) 14.79 q 5
2 3 2 5093 ŁUCKI Oskar 02-04-11 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 15.12 q 6
3 1 2 5102 SEKUŁA Jakub 03-03-07 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 15.79 40 7 9
4 2 2 3173 PITER Damian 00-04-20 UPP Poznań (USP) 15.90 =SB 39 10
5 6 2 2065 HAMIELEC Marcin 97-04-30 UJ Kraków (UNI) 19.00 PB 30 19
6 7 2 2204 GAWENDA Rafał 02-11-20 UŚ Katowice (UNI) 19.19 PB 29 20
7 8 2 4151 SZYMACHA Maciej 03-11-22 PK Kraków (UTE) 23.06 17 32

1 5 3 5099 MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 AWF Warszawa (UWF) 14.67 q 3
2 4 3 2122 WŁOSTEK Piotr 00-04-12 UŁ Łódź (UNI) 16.61 36 13
3 6 3 4190 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 97-06-25 PŁ Łódź (UTE) 16.90 34 15
4 7 3 1033 BIGOS Marcin 00-05-09 UJ CM Kraków (UME) 19.28 26 23
5 2 3 4191 NIEWIADOMSKI Dariusz 94-12-03 PŁ Łódź (UTE) 21.34 20 29
6 8 3 4007 CZERWIŃSKI Krzysztof 02-01-07 AGH Kraków (UTE) 21.91 SB 18 31

1 3 4 6034 SZYMAŃSKI Jakub 02-07-22 WSG Bydgoszcz (WSN) 13.93 q 1
2 5 4 4015 KOPEĆ Maciej 02-07-29 AGH Kraków (UTE) 15.77 q 8
3 1 4 3090 MEHLICH Piotr 03-07-29 UE Katowice (USP) 15.92 38 11
4 4 4 2029 BIENIAS Maksymilian 01-12-11 UG Gdańsk (UNI) 21.10 22 27
5 6 4 1108 STANEK Jakub 98-05-05 UM Łódź (UME) 21.29 PB 21 28
6 7 4 4001 BAŁUSZYŃSKI Paweł 99-07-14 AGH Kraków (UTE) 21.51 PB 19 30
7 2 4 4025 RAPTA Paweł 00-12-18 AGH Kraków (UTE) 24.47 16 33

1 2 5 2200 ŁOSIN Rafał 02-07-08 US Szczecin (UNI) 15.43 q 7
2 6 5 1114 POMIAN Radosław 00-08-23 UMB Białystok (UME) 16.23 37 12
3 8 5 2069 KACHNOWSKI Daniel 01-01-11 UJ Kraków (UNI) 16.62 SB 35 14
4 7 5 4126 KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 17.42 32 6 17
5 3 5 4028 STASIOWSKI Maksymilian 01-01-25 AGH Kraków (UTE) 19.21 27 22
6 5 5 4130 KUROWSKI Adrian 00-07-31 PK Kraków (UTE) 20.62 23 26

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0275502 s. | Mem: 1.25 megabytes