Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 18:48:08
Kkula 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 13.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 18:48:08
Kula K Planowany START: 2023-05-19 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:16:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 27 1 2145 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 13.78 13.78 SB Q 1
2 14 1 4038 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 PB Białystok (UTE) 13.11 13.11 Q 3
3 21 1 3187 TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 10.89 x 10.90 10.90 q 7
4 26 1 4270 BANAŚKIEWICZ Natalia 00-12-13 PŚk Kielce (UTE) 9.54 10.28 9.53 10.28 PB q 10
5 13 1 2116 PIECHOTA Justyna 00-07-12 UŁ Łódź (UNI) 8.90 10.10 10.20 10.20 SB q 11
6 6 1 2033 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) 8.88 8.66 9.29 9.29 36 13
7 22 1 1079 PAŁKA Justyna 97-09-25 UM Lublin (UME) 8.78 9.23 8.80 9.23 35 14
8 3 1 1048 MUCHA Milena 01-07-21 UJ CM Kraków (UME) 9.17 9.02 9.06 9.17 34 15
9 17 1 4079 KOSCIANEK Izabela 02-01-01 PG Gdańsk (UTE) 8.32 9.08 8.66 9.08 PB 32 17
10 11 1 4081 KRAJEWSKA Aleksandra 03-01-01 PG Gdańsk (UTE) x 7.85 8.69 8.69 29 20
11 1 1 1089 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UM Łódź (UME) 8.57 8.06 8.13 8.57 28 21
12 4 1 4093 ORZECHOWSKA Aleksandra 97-11-04 PG Gdańsk (UTE) 8.00 8.49 x 8.49 SB 26 23
13 15 1 3032 SIKORA Izabela 01-02-02 ANS Tarnów (USP) 7.69 7.84 8.05 8.05 SB 21 28
14 20 1 4355 LEŚNIEWSKA Natalia 03-07-15 ZUT Szczecin (UTE) 7.84 7.37 - 7.84 18 31
15 9 1 4085 MAJEWSKA Martyna 03-08-07 PG Gdańsk (UTE) 6.86 7.79 7.04 7.79 SB 15 34
16 18 1 1008 WOŹNICA Daria 02-06-06 CMUMK Bydgoszcz (UME) 7.25 7.63 7.42 7.63 SB 13 36
17 8 1 1003 HARASIM Katarzyna 01-08-01 CMUMK Bydgoszcz (UME) 7.54 7.11 7.23 7.54 SB 12 37
18 10 1 1123 SZPLIT Marta 03-12-11 UMW Wrocław (UME) 7.23 x 6.97 7.23 SB 8 41
19 12 1 4027 SADŁOCHA Aleksandra 03-02-11 AGH Kraków (UTE) 6.78 6.80 7.17 7.17 6 43
20 2 1 4286 ZEGAREK Marta 00-04-11 PŚk Kielce (UTE) 4.88 7.10 6.49 7.10 PB 3 46
21 24 1 3183 KOTWICA Agata 00-02-09 UPr Lublin (USP) 6.93 x 6.35 6.93 1 48
22 23 1 3011 SZCZEPANIAK Agnieszka 01-06-19 ANS Konin (USP) 6.70 6.50 6.38 6.70 PB 49
23 16 1 2112 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 UŁ Łódź (UNI) 6.19 6.53 5.99 6.53 SB 51
24 25 1 4220 PAWLICKA Natasza 00-10-10 PP Poznań (UTE) 5.78 5.92 6.12 6.12 54
25 30 1 3064 JANIAK Magdalena 98-08-18 SGH Warszawa (USP) 6.10 4.57 6.00 6.10 SB 55
26 29 1 5056 JURGIEL Marta 01-03-12 AWF Poznań (UWF) 5.60 5.56 5.89 5.89 SB 56

1 10 2 6030 LIGARSKA Paulina 96-04-09 WSG Bydgoszcz (WSN) 13.42 13.42 SB Q 2
2 9 2 4036 CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 PB Białystok (UTE) 12.25 12.58 12.65 12.65 q 4
3 8 2 2035 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 UG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UNI) 12.01 x 12.27 12.27 q 5
4 1 2 1095 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 UM Łódź (UME) 10.63 11.10 10.94 11.10 SB q 6
5 12 2 1040 SHTOHRYN Kateryna 02-05-26 UJ CM Kraków (UME) 10.83 10.49 10.00 10.83 PB q 8
6 16 2 3200 IRCHA Diana 02-08-20 WAT Warszawa (USP) 9.31 9.39 10.38 10.38 PB q 9
7 11 2 5134 STEĆ Patrycja 01-03-22 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) 9.52 9.19 9.71 9.71 SB q 12
8 29 2 3217 SŁOWIŃSKA Julia 02-04-18 WAT Warszawa (USP) 7.74 8.73 9.14 9.14 33 16
9 3 2 8176 PIERÓG Alicja 03-03-07 ZUT Szczecin (UTE) 8.91 8.55 - 8.91 31 18
10 30 2 5049 BEDNARSKA Paulina 96-07-12 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 8.60 8.80 8.68 8.80 30 4 19
11 5 2 5141 WYSOCKA Hanna 03-07-03 AWF Poznań (UWF) 8.55 6.84 6.14 8.55 27 22
12 21 2 5121 WODNIK Agnieszka 02-06-30 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 8.04 7.31 8.42 8.42 SB 25 3 24
13 7 2 4175 CZUJ Jagoda 98-11-12 PŁ Łódź (UTE) 7.77 8.34 8.26 8.34 PB 24 25
14 28 2 2128 DZIEDZIC Justyna 00-02-23 UMCS Lublin (UNI) 7.40 7.16 8.20 8.20 23 26
15 17 2 5127 KANIA Anastazja 02-04-29 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) 8.10 7.83 7.44 8.10 SB 22 2 27
16 18 2 4216 SZKLARSKA Marta 98-03-24 PO Opole (UTE) 7.97 5.11 7.35 7.97 SB 20 29
17 27 2 1124 WOJSIAT Marta 00-10-14 UMW Wrocław (UME) 7.52 7.48 7.94 7.94 SB 19 30
18 22 2 5006 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 7.84 7.27 7.62 7.84 SB 17 1 32
19 26 2 3083 GEPPERT Aleksandra 02-04-23 UE Katowice (USP) 7.62 7.65 7.82 7.82 16 33
20 6 2 2118 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 7.67 7.14 7.34 7.67 SB 14 35
21 24 2 4103 TESSMER Katarzyna 89-07-05 PG Gdańsk (UTE) 7.46 6.24 7.14 7.46 SB 11 38
22 13 2 4017 LIS Aleksandra 02-04-25 AGH Kraków (UTE) 7.23 7.35 6.59 7.35 10 39
23 25 2 4132 KUZORA Małgorzata 99-12-02 PK Kraków (UTE) 7.14 7.34 7.02 7.34 9 40
24 23 2 4281 STĘPIEŃ Julia 99-11-08 PŚk Kielce (UTE) 7.22 7.03 6.95 7.22 SB 7 42
25 14 2 2073 PANASIUK Patrycja 98-05-14 UJ Kraków (UNI) 7.17 6.94 6.76 7.17 PB 5 44
26 15 2 2261 NIEDZIELA Zuzanna 02-12-17 UWM Olsztyn (UNI) 6.78 6.73 7.12 7.12 4 45
27 20 2 3096 SMALCERZ Karolina 99-04-02 UE Katowice (USP) 7.09 6.64 6.47 7.09 2 47
28 4 2 4117 DUDZIAK Weronika 01-09-25 PK Kraków (UTE) x 6.35 6.61 6.61 50
29 2 2 3172 MARCINIAK Emilia 02-09-14 UPP Poznań (USP) 5.78 6.43 5.91 6.43 52
30 19 2 4199 BAZYLI Julia 02-05-31 PO Opole (UTE) 6.39 6.33 6.28 6.39 PB 53

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0199151 s. | Mem: 1.25 megabytes