Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 18:48:08
Kkula 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 13.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 18:48:08
Kula K - Gr. A Planowany START: 2023-05-19 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:16:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 27 2145 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 13.78 13.78 SB Q 1
2 14 4038 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 PB Białystok (UTE) 13.11 13.11 Q 3
3 21 3187 TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 10.89 x 10.90 10.90 q 7
4 26 4270 BANAŚKIEWICZ Natalia 00-12-13 PŚk Kielce (UTE) 9.54 10.28 9.53 10.28 PB q 10
5 13 2116 PIECHOTA Justyna 00-07-12 UŁ Łódź (UNI) 8.90 10.10 10.20 10.20 SB q 11
6 6 2033 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) 8.88 8.66 9.29 9.29 36 13
7 22 1079 PAŁKA Justyna 97-09-25 UM Lublin (UME) 8.78 9.23 8.80 9.23 35 14
8 3 1048 MUCHA Milena 01-07-21 UJ CM Kraków (UME) 9.17 9.02 9.06 9.17 34 15
9 17 4079 KOSCIANEK Izabela 02-01-01 PG Gdańsk (UTE) 8.32 9.08 8.66 9.08 PB 32 17
10 11 4081 KRAJEWSKA Aleksandra 03-01-01 PG Gdańsk (UTE) x 7.85 8.69 8.69 29 20
11 1 1089 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UM Łódź (UME) 8.57 8.06 8.13 8.57 28 21
12 4 4093 ORZECHOWSKA Aleksandra 97-11-04 PG Gdańsk (UTE) 8.00 8.49 x 8.49 SB 26 23
13 15 3032 SIKORA Izabela 01-02-02 ANS Tarnów (USP) 7.69 7.84 8.05 8.05 SB 21 28
14 20 4355 LEŚNIEWSKA Natalia 03-07-15 ZUT Szczecin (UTE) 7.84 7.37 - 7.84 18 31
15 9 4085 MAJEWSKA Martyna 03-08-07 PG Gdańsk (UTE) 6.86 7.79 7.04 7.79 SB 15 34
16 18 1008 WOŹNICA Daria 02-06-06 CMUMK Bydgoszcz (UME) 7.25 7.63 7.42 7.63 SB 13 36
17 8 1003 HARASIM Katarzyna 01-08-01 CMUMK Bydgoszcz (UME) 7.54 7.11 7.23 7.54 SB 12 37
18 10 1123 SZPLIT Marta 03-12-11 UMW Wrocław (UME) 7.23 x 6.97 7.23 SB 8 41
19 12 4027 SADŁOCHA Aleksandra 03-02-11 AGH Kraków (UTE) 6.78 6.80 7.17 7.17 6 43
20 2 4286 ZEGAREK Marta 00-04-11 PŚk Kielce (UTE) 4.88 7.10 6.49 7.10 PB 3 46
21 24 3183 KOTWICA Agata 00-02-09 UPr Lublin (USP) 6.93 x 6.35 6.93 1 48
22 23 3011 SZCZEPANIAK Agnieszka 01-06-19 ANS Konin (USP) 6.70 6.50 6.38 6.70 PB 49
23 16 2112 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 UŁ Łódź (UNI) 6.19 6.53 5.99 6.53 SB 51
24 25 4220 PAWLICKA Natasza 00-10-10 PP Poznań (UTE) 5.78 5.92 6.12 6.12 54
25 30 3064 JANIAK Magdalena 98-08-18 SGH Warszawa (USP) 6.10 4.57 6.00 6.10 SB 55
26 29 5056 JURGIEL Marta 01-03-12 AWF Poznań (UWF) 5.60 5.56 5.89 5.89 SB 56

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.019398 s. | Mem: 1.25 megabytes