Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:54:30
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:05:57
W dal M - FINAŁ Planowany START: 2023-05-20 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:50:00 DEKORACJA 19:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 10 5113 JOPEK Mateusz 96-02-14 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) x
+1.1
7.43
+0.7
7.31
+0.6
x
+3.0
7.44
+1.7
7.52
-0.1
7.52
SB 49 9 1
2 12 5011 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 6.88
-0.1
x
+1.0
x
-0.7
-
4.95
+0.7
x
+1.6
6.88
SB 47 7 2
3 3 6023 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WSFiZ Białystok (WSN) 6.55
+0.9
6.76
+1.1
6.52
-0.1
-
6.71
+1.8
6.82
+2.3
6.82
46 3
4 11 2101 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 UŁ Łódź (UNI) 6.55
+0.5
6.68
+1.7
6.59
+0.2
6.80
+3.2
6.73
+0.3
6.73
-1.4
6.80
SB 45 4
5 6 4097 RÓŻYCKI Mateusz 00-04-07 PG Gdańsk (UTE) 6.39
+2.7
6.51
-0.6
6.34
-0.2
6.72
+1.4
6.62
+0.7
x
+1.8
6.72
SB 44 5
6 9 2006 KLĘSK Jakub 98-03-05 UAM Poznań (UNI) 6.57
+1.2
6.22
-0.1
6.67
+0.9
6.55
+1.6
x
+0.7
r
6.67
SB 43 6
7 4 2117 PRZYGODZKI Bartłomiej 03-01-25 UŁ Łódź (UNI) x
-0.4
6.36
+2.7
6.26
-0.3
6.66
+1.8
x
+0.2
6.28
+0.7
6.66
PB 42 7
8 5 4011 HLADYLCHENKO Mykyta 00-05-19 AGH Kraków (UTE) 6.07
+1.3
6.39
+0.8
5.97
+1.2
6.53
+2.0
6.39
+0.5
6.65
+0.2
6.65
SB 41 8
9 7 4303 MAJOWICZ Kacper 02-07-08 PW Warszawa (UTE) 5.78
+1.4
6.05
+0.4
6.33
-0.2



6.33
PB 40 9
10 8 2107 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) x
+1.2
x
+2.5
6.28
-0.2



6.28
39 6 10
11 2 2202 STELMASIK Franciszek 01-04-20 US Szczecin (UNI) x
+1.7
6.19
+3.4
6.02
+1.1



6.19
38 11
1 3203 KOCZERA Jakub 01-02-28 WAT Warszawa (USP) x
+0.6
x
+3.4
x
+0.7



NM
37

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.042028 s. | Mem: 1.25 megabytes