Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:00:13
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 18:58:40
Oszczep M - FINAŁ Planowany START: 2023-05-20 17:00 ZAKOŃCZENIE: 18:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 5 4089 MERTKA Wiktor 97-09-07 PG Gdańsk (UTE) 69.86 66.59 65.56 66.49 73.05 70.51 73.05 SB 49 1
2 9 2140 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 70.00 70.18 x 71.67 x 69.38 71.67 47 9 2
3 6 5088 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 AWF Warszawa (UWF) 69.52 69.17 67.14 66.22 66.97 71.59 71.59 SB 46 3
4 8 4042 TREJGO Oskar 00-05-02 PB Białystok (UTE) 62.01 66.09 69.12 67.71 67.74 69.96 69.96 45 4
5 4 4088 MERTKA Jonasz 99-05-29 PG Gdańsk (UTE) 61.64 x 68.41 64.85 69.58 67.39 69.58 SB 44 5
6 10 8036 GIEREK Rafał 96-02-24 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) 58.73 56.74 60.19 56.93 61.74 60.90 61.74 7 6
7 12 6021 PIELOCH Dawid 02-04-14 WSFiZ Białystok (WSN) 54.37 57.83 58.79 53.99 55.81 57.75 58.79 43 7
8 7 8003 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OPL) x 50.60 58.71 53.59 56.19 x 58.71 6 8
9 3 5036 KUSIAK Jakub 00-02-23 AWF Kraków (UWF) 57.25 55.42 56.65 57.25 PB 42 9
10 2 4098 SIDEŁKO Michał 00-06-27 PG Gdańsk (UTE) 51.08 51.93 56.20 56.20 SB 41 10
11 11 4057 BACH Grzegorz 02-02-04 PG Gdańsk (UTE) 47.12 52.64 52.91 52.91 40 11
1 2258 ŁABĘCKI Kamil 99-04-03 UWM Olsztyn (UNI) DNS 39

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.023701 s. | Mem: 1.25 megabytes