MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-19 13:41:59
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24


14:30  10000 m M  [Bieg 5]
14:30  5000 m M  [s]
15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 27:53.61 KOWOL Jerzy GÓRNIK Zabrze Praga 1978-08-29
RP (U23) 28:30.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Celje 1973-08-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5
10000 m M - Bieg 5 Planowany START: 2021-04-24 14:30
lp foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj PB SB 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m inf
KUJAWSKI Grzegorz 78-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM)
JEFIMCZYK Norbert 99-01-19 LKS Fenix Słupsk (PM) U23
ŁUC Andrzej 78-05-19 Air Zone Warszawa (MZ)
TSCHIRCH Krzysztof 99-12-17 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 32:36.30/20 U23
CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) 30:59.64/15
TRĘBICKI Ignacy 00-10-04 OKS Skra Warszawa (MZ) U23
SEMPER Mateusz 99-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) U23
JATCZAK Łukasz 00-03-11 LKS Pszczyna (SL) 32:14.05/20 U23
KLATKA Łukasz 99-03-04 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 33:18.72/20 U23
JABŁONKA Krystian 81-12-03 KB Sporting Międzyzdroje (ZP)
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) U23
BRODA Szymon 94-06-05 ABiC Jabłonowo Pomorskie (KP)
GIBA Jacek 70-08-30 MKL Maraton Świnoujście (ZP)
LEWNA Adam 89-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM)
ADAMSKI Daniel 99-07-23 RAZ Szczecin (ZP) U23
DOMOWICZ Michał 93-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS)
JEDNACHOWSKI Krzysztof 89-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM)
GROBERSKI Michał 00-06-10 RAZ Szczecin (ZP) U23
ANTCZAK Robert 81-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL)
WIĘCKOWSKI Łukasz 95-07-30 UKS Technik Radom (MZ)
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) U23
PIĄTKOWSKI Przemysław 78-09-08 KS Team Baryła Gorzów (LB)
GARDYŃSKI Dariusz 88-12-03 UKS Żaczek Połaniec (SK)
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL Optima Radom (MZ) 30:50.56/20
BIAŁY Michał 91-08-22 SKB Kraśnik (LU) 31:59.75/18
BORYSIUK Arkadiusz 86-01-08 AL Międzyzdroje (ZP)
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 31:34.60/20 U23
KARCZ Artur 79-03-09 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM)
SOBAS Jacek 85-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP)
SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 UKS Czwórka Kościan (WP) 31:57.28/13
DAJNOWSKI Mateusz 94-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 33:22.19/20
POBŁOCKI Piotr 65-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 31:41.72/11
KUBIAK Maciej 88-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 31:26.93/19
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA)
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 31:41.59/13
GŁOGOWSKI Adam 93-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 30:24.48/20
DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 30:28.12/18
MOSKAL Paweł 97-06-11 KS Zamek Kurzętnik (WN)
DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 30:30.60/19
SOKOŁOWSKI Karol 87-04-05 SPLA Tychy (SL)
BUCZEK Paweł 92-03-26 SPLA Tychy (SL)
TRESKA Piotr 86-12-01 SPLA Tychy (SL)
BARDZIŃSKI Rafał 92-05-22 GKS Start Długołęka (DS)
DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 30:01.10/14
STAJNIAK Bartłomiej 91-02-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 32:48.92/12
BACHLEDA Łukasz 98-03-20 Kraków Athletics Team (MA) 34:50.58/20
CHATYS Przemysław 90-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 33:55.02/20
NOGA Damian 89-12-30 UKS Żaczek Połaniec (SK) 31:47.39/11
ŁOBODZIŃSKI Piotr 85-07-04 KS Prefbet-Sonarol (PD) 30:41.52/20
NIEMCZYK Mateusz 92-09-30 KS Prefbet-Sonarol (PD) 31:07.82/15
NOWAK Jakub 89-11-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 29:32.78/12
POGORZELSKI Rafał 99-12-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 32:24.17/19 U23
BABIK Filip 96-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ)
SZYMAŃSKI Sebastian 94-06-15 MKS Sambor Tczew (PM) 35:57.61/16
DYDUCH Damian 88-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP)
STADNIK Jacek 91-03-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB)
WAWRZYKOWSKI Jakub 97-12-21 MKST Astra Nowa Sól (LB) 33:29.85/20
KUBIAK Kacper 00-06-01 MKST Astra Nowa Sól (LB) 35:33.67/20 U23
FALKOWSKI Bartłomiej 89-12-19 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ)
MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 31:54.24/18
MACHOWSKI Paweł 92-05-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ)
OSKIERKO Łukasz 89-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ)
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 31:13.01/20 U23
STIPPA Adam 81-03-31 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ)
FORMICKI Rafał 95-06-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 31:46.45/20
GROMEK Radosław 83-11-03 AZS-AWF Warszawa (MZ)
CENTKA Jakub 98-10-21 KS Gwardia Piła (WP)
NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 30:24.22/15
NOWAK Łukasz 88-12-18 KU AZS UAM Poznań (WP)
ZYBOROWICZ Bartłomiej 98-02-05 GKS Żukowo (PM)
KUJAWSKI Łukasz 88-03-02 GKS Żukowo (PM) 29:13.59/09
SZYMAŃSKI Tomasz 86-02-26 MKS Siechnice (DS) 30:58.82/10
PYSZEL Florian 95-03-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 31:46.48/18
GROCHMAL Paweł 77-03-04 AZS UMCS Lublin (LU)
GORZELAŃCZYK Jakub 91-01-23 MKS Siechnice (DS) 32:05.85/20
SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 Kraków Athletics Team (MA) 33:27.77/20 U23
ZIMNICKI Adam 00-11-12 Kraków Athletics Team (MA) 36:22.34/20 U23
KABAT Damian 89-10-20 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 30:08.42/18
MAJDZIŃSKI Konrad 97-03-09 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 33:14.49/19
KUŚMIDER Andrzej 83-09-23 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 33:01.65/19
SHEGUMO Yared 83-01-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 30:18.77/14
KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 31:55.41/20 U23
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 86-06-12 WKS Śląsk Wrocław (DS) 28:44.19/10
WYSOCKI Paweł 89-07-10 AZS UMCS Lublin (LU)
TULEJA Jakub 01-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) U23
KARDAS Arkadiusz 89-03-20 TS AKS Chorzów (SL) 34:47.15/20
GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 BKS Bydgoszcz (KP) 31:49.11/20 U23
MICHALSKI Filip 01-02-28 LKS Vectra Włocławek (KP) U23
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL Optima Radom (MZ) U23
KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL Optima Radom (MZ) U23
STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 30:08.06/17
IMIOŁEK Ariel 81-10-31 KS Maratończyk Poznań (WP)
WÓJCIK Michał 99-10-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) 33:07.08/20 U23
WENDLAND Michał 89-03-24 MKS Siechnice (DS) 32:56.37/20
PAŃKO Andrzej 93-10-27 MKS Hermes Gryfino (ZP)
CHOMONT Robert 78-09-30 UKS Barnim Goleniów (ZP)
NOWAK Daniel 82-08-02 UKS Barnim Goleniów (ZP)
ZALEWSKI Krystian 89-04-11 UKS Barnim Goleniów (ZP) 28:39.95/19
KULKA Szymon 93-06-22 WKS Grunwald Poznań (WP) 29:06.28/17
PRZYBYŁA Adrian Roman 91-04-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN)
HARTLEB Dawid 88-11-30 MKS Siechnice (DS)
PUK Adam 76-05-18 KS Maratończyk Poznań (WP)
GUŁAJ Artur 77-04-19 GKS Start Długołęka (DS)
LEWANDOWSKI Michał 92-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 34:15.10/12
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) U23
FELCZAK Jakub 94-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP)
GRUSZKA Gracjan 99-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) U23
ZIĘBA Mikołaj 97-07-09 MKL Toruń (KP) 33:16/20
JARCZOK Bartosz 99-02-26 AZS-AWF Katowice (SL) U23
GRABOWSKI Karol 89-06-22 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 36:49.85/20
OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) 30:04.87/09
PAŁKA Piotr 84-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 30:19.57/08
MROŻEK Jakub 01-02-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) U23
BRZEZIŃSKI Błażej 87-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 30:22.19/08
ŁAWICKI Piotr 95-10-10 MLKS Sokół Lubin (DS) 32:43.19/20
MOCEK Marek 98-02-23 UKS Czwórka Kościan (WP)
NOWAK Rafał 75-04-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 31:59.02/11
GONTARCZYK Rafał 89-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 31:32.34/08
KSIĄŻKIEWICZ Piotr 87-10-09 MKS Unia Hrubieszów (LU) 33:04.82/20
KARBOWIAK Kamil 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 29:33.11/20
DZIOBA Mateusz 95-02-18 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS)
GRYCKO Tomasz 92-09-16 UKS Bliza Władysławowo (PM) 28:56.81/18
MARYSIAK Adam 88-01-06 MKST Astra Nowa Sól (LB) 30:56.51/10
ŚWIERDZEWSKI Damian 93-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 31:04.10/19
DRAGAN Aleksander 90-08-06 KKL Kielce (SK)
LIPIŃSKI Mateusz 99-09-23 AML Słupsk (PM) 32:50.22/20 U23
GOLA Dawid 99-09-04 UKS 12 Kalisz (WP) 33:17.74/19 U23
ŁUCYK Maciej 83-12-04 KS Maratończyk Poznań (WP)
MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 31:37.62/19 U23
JARANOWSKI Andrzej 93-09-02 GKS Fabianki (KP) 33:09.85/20
BARAŃSKI Przemysław 93-07-11 MLUKS Trzebiatów (ZP)

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 1.9081709384918 s.