Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 08:59:37
M1500 7 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-21 08:59:28
1500 m M - Bieg 7 Planowany START: 2023-05-19 18:00 WYSTARTOWANO: 18:02:50 DEKORACJA 19:20
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 4 8027 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 3:50.18 PB 9 1
2 6 2192 ZIELEŃ Michał 02-09-20 URz Rzeszów (UNI) 3:52.95 49 2
3 9 5019 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 AWF Katowice (UWF) 3:53.49 47 3
4 13 2049 SKALSKI Szymon 02-02-08 UG Gdańsk (UNI) 3:54.02 PB 46 4
5 3 2185 MARSZAŁEK Patryk 95-05-26 URz Rzeszów (UNI) 3:54.79 45 5
6 1 3050 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SGGW Warszawa (USP) 3:55.79 44 6
7 2 3115 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 UEK Kraków (USP) 3:56.89 PB 42 8
8 10 4325 KULIK Robert 02-01-25 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 3:56.91 41 6 9
9 7 3035 SZMIT Patryk 03-02-28 KANS Jelenia Góra (USP) 3:57.37 40 10
10 5 3126 SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 UEK Kraków (USP) 3:58.94 PB 37 13
11 12 2036 GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 UG Gdańsk (UNI) 3:59.29 PB 35 15
12 11 3137 PRZYBYLSKI Jakub 03-01-18 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 3:59.34 PB 34 3 16
13 16 2062 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 4:00.21 SB 31 1 19
14 14 4306 PATECKI Marcin 89-11-22 PW Warszawa (UTE) 4:03.23 (228) 24 26
8 4135 MARMON Patryk 97-02-22 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) DNF

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0350831 s. | Mem: 1.25 megabytes