Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-19 17:32:59
K400 3 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-19 17:32:59
400 m K Planowany START: 2023-05-19 10:00 WYSTARTOWANO: 10:11:33 DEKORACJA 18:15
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
4 7 11 1005 PAKUŁA Oliwia 97-08-02 CMUMK Bydgoszcz (UME) 57.74 26 23
5 4 1 1126 FRIESKE Anna 02-11-17 WUM Warszawa (UME) 61.60 10 39
2 5 3 1072 CZAJKA Kamila 00-03-13 UM Lublin (UME) 62.93 6 43
7 2 1 1055 PUK Victoria 04-09-06 UJ CM Kraków (UME) 63.66 4 45
3 5 4 1040 KASPRZYK Anna 00-07-26 UJ CM Kraków (UME) 65.76 SB 52
3 8 7 1012 GOLIŃSKA Natalia 02-12-08 SUM Katowice (UME) 71.65 69
7 1 6 1030 WÓJCIK Katarzyna 99-03-10 SUM Katowice (UME) 73.39 76

5 7 8 2150 TOPOLNICKA Adrianna 99-07-04 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 54.52 44 5 5
2 3 9 2153 WASILUK Agata 00-12-07 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 55.53 42 3 7
6 6 9 2275 WIDAWSKA Natalia 99-12-15 UWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UNI) 57.21 31 18
3 3 11 2229 GAJKOWSKA Martyna 03-04-11 UW Warszawa (UNI) 57.66 28 21
7 8 9 2015 NEUMANN Sara 00-09-30 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 57.69 27 22
8 7 10 2009 KOWAL Weronika 97-01-25 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 58.85 20 29
2 1 2 2013 MATUSZCZAK Gabriela 03-10-23 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 60.15 SB 18 31
3 7 2 2272 GRYGIEL Ilona 99-06-05 UWr Wrocław (UNI) 60.19 17 32
3 7 1 2270 BENKOWSKA Hanna 02-10-04 UWr Wrocław (UNI) 60.82 13 36
1 4 3 2231 KWIATKOWSKA Martyna 02-12-11 UW Warszawa (UNI) 62.25 SB 9 40
2 3 7 2159 IGLEWSKA Żaneta 03-08-27 UMK Toruń (UNI) 62.39 8 41
6 3 1 2043 MIKOŁAJEWSKA Julia 04-03-27 UG Gdańsk (UNI) 62.43 7 42
7 8 11 2236 NOWAKOWSKA Marcelina 02-07-20 UW Warszawa (UNI) 62.98 5 44
8 1 1 2124 WOJTUŃ Martyna 03-11-24 UŁ Łódź (UNI) 65.03 3 46
1 4 5 2158 FIAŁKOWSKA Marta 03-09-29 UMK Toruń (UNI) 65.08 (074) PB 1 48
4 1 3 2218 ZAJĄC Julia 02-09-24 UŚ Katowice (UNI) 65.75 51
8 3 2 2232 MAREK Justyna 03-10-01 UW Warszawa (UNI) 69.93 63
8 8 3 2110 MURAWSKA Barbara 01-02-22 UŁ Łódź (UNI) 71.82 70
6 8 6 2267 WÓJCIK Małgorzata 99-08-11 UWM Olsztyn (UNI) 72.87 SB 73
6 6 5 2109 MICHNIACKA Agnieszka 03-11-06 UŁ Łódź (UNI) 76.85 79

3 2 8 3195 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 WAT Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (USP) 54.21 46 7 3
6 3 8 3160 WSOŁEK Aleksandra 01-09-15 UP Kraków (KS AZS AWF Kraków) (USP) 56.38 41 2 8
1 1 11 3144 SÓWKA Natalia 03-03-02 UJD Częstochowa (USP) 56.49 PB 38 11
3 8 10 3033 TUREK Zuzanna 03-02-22 ANS Tarnów (USP) 57.02 35 14
2 2 11 3017 LACHELE Susane 00-07-10 ANS Piła (OŚ AZS Poznań) (USP) 57.10 SB 33 16
6 5 11 3094 PORĘBSKA Karolina 02-05-12 UE Katowice (USP) 60.66 14 35
1 1 4 3204 KOWALIK Natalia 01-10-06 WAT Warszawa (USP) 65.06 PB 2 47
2 3 4 3212 PIECZUŁAJTIS Martyna 97-04-10 WAT Warszawa (USP) 65.48 SB 50
7 4 2 3143 GIERACH Milena 00-04-24 UJD Częstochowa (USP) 66.47 53
5 2 4 3194 BARTNIK Oliwia 00-03-04 WAT Warszawa (USP) 66.89 55
1 4 6 3153 SEPIOŁ Amy 98-04-27 UP Kraków (USP) 67.40 PB 57
2 3 5 3209 OŁÓW Edyta 99-02-25 WAT Warszawa (USP) 67.82 59
4 7 5 3148 MACHA Aneta 02-03-21 UP Kraków (USP) 70.51 65
2 6 6 3150 NOWAK Monika 02-09-29 UP Kraków (USP) 70.83 66
3 7 6 3216 SENDEROWICZ Justyna 96-08-05 WAT Warszawa (USP) 71.23 PB 67
4 3 6 3157 SURDZIEL Małgorzata 02-08-21 UP Kraków (USP) 71.43 68
5 5 6 3155 STRUZIK Katarzyna 99-12-27 UP Kraków (USP) 72.53 71
8 8 4 3098 WIERZBA Amelia 03-04-18 UE Katowice (USP) 75.67 78
7 5 5 3100 WOJCIECHOWSKA Nicola 02-05-16 UE Katowice (USP) 77.04 80

1 5 8 4169 WRONA-KUTRZEPA Alicja 96-01-11 PL Lublin (AZS UMCS Lublin) (UTE) 53.16 49 9 1
3 2 9 4258 KORBUT Milena 00-08-08 PŚ Gliwice (KS AZS AWF Katowice) (UTE) 56.41 39 10
6 1 10 4310 STRZEŻYSZ Małgorzata 04-10-02 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 57.62 29 20
4 2 2 4004 BRYZEK Justyna 98-07-09 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 60.49 16 33
6 8 2 4246 MAJCHROWICZ Rena 97-08-12 PRz Rzeszów (UTE) 61.00 12 37
4 6 1 4107 WOJNOWSKA Natalia 02-08-20 PG Gdańsk (UTE) 61.38 11 38
3 7 3 4156 ZAKRZEWSKA Natalia 02-01-04 PK Kraków (UTE) 65.08 (079) 49
4 7 4 4113 BRACHUCY Weronika 99-03-31 PK Kraków (UTE) 66.52 54
5 3 3 4039 KORZUN Aleksandra 00-09-11 PB Białystok (UTE) 67.04 56
6 6 3 4112 BIELATOWICZ Maria 98-08-26 PK Kraków (UTE) 67.76 58
8 1 9 4267 SZALBOT Małgorzata 03-06-20 PŚ Gliwice (UTE) 68.63 60
7 2 3 4245 FILIPEK Kinga 01-07-12 PRz Rzeszów (UTE) 68.65 61
6 4 4 4350 DOMARADZKA Olga 01-06-04 ZUT Szczecin (UTE) 69.84 62
3 8 5 4279 SŁAWSKA Amelia 03-04-13 PŚk Kielce (UTE) 70.42 64
5 1 5 8179 WILANOWSKA Weronika 01-06-26 ZUT Szczecin (UTE) 72.75 72
4 6 7 4145 SASIN Jagoda 03-07-30 PK Kraków (UTE) 73.21 74
5 5 7 4147 SKORUPA Weronika 03-09-17 PK Kraków (UTE) 73.36 75
7 6 4 4162 KORDIS Tetiana 03-01-17 PL Lublin (UTE) 75.19 77
8 2 6 4219 ADAMCZYK Agata 02-05-18 PP Poznań (UTE) 80.58 81
6 4 7 4214 PYRA Justyna 03-08-01 PO Opole (UTE) 86.42 82

4 4 8 5054 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 95-04-16 AWF Poznań (AZS UMCS Lublin) (UWF) 54.45 45 6 4
1 4 9 5035 KOCZANOWA Margarita 99-02-01 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 55.29 43 4 6
1 4 10 5114 KORCZUK Natalia 98-10-15 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 56.40 40 1 9
2 2 10 5025 TKOCZ Zofia 03-03-16 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 56.58 37 12
4 5 9 5047 TROCHOLEPSZA Martyna 04-02-09 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 56.62 36 13
5 7 9 5129 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) 57.07 34 15
4 6 10 5003 GADOMSKA Julia 01-01-14 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 57.19 32 17
5 5 10 5135 DAMS Wiktoria 03-10-24 AWF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 57.55 30 19
5 6 11 5072 STRZELEWICZ Zuzanna 02-03-21 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 57.97 25 24
1 5 1 5043 SOWA Oliwia 01-01-16 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 58.52 23 26
1 2 7 5091 Lipińska Julia 01-08-06 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 58.54 22 27
1 5 2 5074 SZYMKOWIAK Zofia 03-06-11 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 58.68 SB 21 28
2 8 1 5119 SALA Emilia 02-03-05 AWF Wrocław (UWF) 59.28 19 30
5 6 2 5083 BIELIŃSKA Weronika 01-07-04 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 60.62 15 34

2 6 8 6026 FORMELLA Aleksandra 01-10-27 WSG Bydgoszcz (WSN) 53.82 47 2
7 3 10 6019 JELSKA Justyna 99-08-20 WSFiZ Białystok (WSN) 58.30 24 25

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.039901 s. | Mem: 1.25 megabytes