Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 19:27:55
Mwd 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 6.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 19:27:55
W dal M - Gr. B Planowany START: 2022-05-20 18:40 ZAKOŃCZENIE: 19:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 21 7037 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 ANS Tarnów (WSZ) 7.19
+0.9


7.19
+0.9
Q 2
2 11 2135 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 7.04
+1.3


7.04
+1.3
Q 4
3 12 1003 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CM UMK Bydgoszcz (UME) 6.24
-1.9
6.40
-1.6
6.76
0.0
6.76
0.0
PB q 7
4 16 5007 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 6.30
+0.2
6.74
-0.4
r
6.74
-0.4
q 8
5 8 5030 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 6.46
-0.8
x
-0.5
6.68
-0.7
6.68
-0.7
q 9
6 19 6033 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WSWFiT Białystok (WSN) 6.59
-0.4
6.60
-0.5
6.45
-0.1
6.60
-0.5
q 10
7 5 2125 CETLICER Filip 01-05-18 UŁ Łódź (UNI) x
-0.1
6.28
-0.8
r
6.28
-0.8
35 14
8 2 5002 BEZMEN Mykola 02-12-19 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) x
-1.1
x
-0.4
6.19
-0.1
6.19
-0.1
SB 33 2 16
9 6 4285 PYLYPCHUK Oleksandr 96-11-07 PŚk Kielce (UTE) x
+0.9
6.15
-0.6
6.05
-0.5
6.15
-0.6
31 18
10 36 5107 Sumiński Michał 01-03-12 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) x
-1.2
6.08
+0.2
6.00
-0.4
6.08
+0.2
30 1 19
11 25 4277 WOJCIUCH Arkadiusz 97-08-04 PŚ Gliwice (UTE) 5.90
+0.3
5.94
-0.6
5.99
-1.3
5.99
-1.3
26 23
12 7 2120 WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 UKW Bydgoszcz (UNI) 5.57
-1.1
5.79
-0.4
5.97
0.0
5.97
0.0
25 24
13 28 4093 MICHALSKI Mateusz 01-02-05 PG Gdańsk (UTE) 5.86
+0.4
r

5.86
+0.4
22 27
14 29 4138 KUSIBAB Jakub 00-05-30 PK Kraków (UTE) 5.80
-0.4
x
+0.1
4.47
+0.3
5.80
-0.4
SB 21 28
15 24 1081 WOJEWODA Bartosz 01-11-15 UJ CM Kraków (UME) 5.63
-0.1
5.73
-0.4
5.79
+0.2
5.79
+0.2
SB 20 29
16 37 4216 CZERNIC Kamil 00-04-03 PO Opole (UTE) 5.70
-0.1
x
+0.2
r
5.70
-0.1
18 31
17 9 4204 SYCH Tomasz 97-04-20 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 5.57
-0.8
5.69
-0.1
x
+1.1
5.69
-0.1
17 32
18 10 4210 WALĘCKI Wiktor 97-07-24 PŁ Łódź (UTE) 5.65
+2.2
5.41
-0.3
5.36
-0.6
5.65
+2.2
16 33
19 18 2132 JANCZYK Patryk 99-03-04 UŁ Łódź (UNI) 5.33
0.0
5.64
-0.9
5.41
-0.2
5.64
-0.9
15 34
20 15 4137 KUROWSKI Adrian 00-07-31 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 5.38
-0.5
r

5.38
-0.5
PB 9 40
21 35 2079 HAJDUK Karol 50-01-01 UJ Kraków (UNI) 4.86
-1.2
5.30
+0.4
5.19
-1.2
5.30
+0.4
7 42
22 27 1111 WARDA Hubert 00-11-14 UMe Lublin (UME) x
-0.3
4.65
-0.8
5.30
-0.9
5.30
-0.9
PB 6 43
23 32 3055 KOZŁOWSKI Jakub 02-02-19 UE Katowice (USP) 5.13
-1.5
5.28
+0.1
r
5.28
+0.1
PB 5 44
24 22 2085 KRYSIAK Michał 99-03-02 UJ Kraków (UNI) 4.91
-0.2
5.27
-0.4
5.19
+0.6
5.27
-0.4
3 46
25 31 3130 GAJUR Karol 97-12-31 UPr Lublin (USP) 4.83
-1.2
5.26
-0.2
4.47
0.0
5.26
-0.2
2 47
26 1 4191 KOZAK Anatolii 97-05-27 PŁ Łódź (UTE) 5.15
-1.5
5.06
+0.6
4.93
-0.8
5.15
-1.5
50
27 23 3079 MARKIEWICZ Jan 02-08-17 UE Poznań (USP) 5.03
-0.5
3.38
-0.2
3.62
+0.4
5.03
-0.5
51
28 4 3023 LEWCZUK Bartosz 99-08-10 SGGW Warszawa (USP) 4.68
-0.9
4.91
-1.6
4.61
0.0
4.91
-1.6
53
29 26 1121 DĘBIŃSKI Zbigniew 00-02-14 UMe Łódź (UME) 4.90
-0.8
4.57
0.0
4.66
+1.2
4.90
-0.8
54
30 13 1052 GAŁUSZKA Ignacy 97-07-11 UJ CM Kraków (UME) 4.82
-2.3
4.37
-0.8
x
-1.3
4.82
-2.3
56
31 34 3139 GNIOT Piotr 98-05-28 UPr Poznań (USP) 4.78
-0.7
x
+0.2
x
-0.9
4.78
-0.7
57
32 20 1022 KOCUR Adam 99-04-16 ŚUM Katowice (UME) 4.63
+0.4
4.50
-0.6
4.42
-0.1
4.63
+0.4
SB 60
33 3 4168 IWAŃCZUK Krzysztof 02-04-24 PL Lublin (UTE) 4.37
-0.1
4.54
-0.5
4.44
-0.3
4.54
-0.5
SB 61
34 17 2076 BEGOWSKI Jakub 50-01-01 UJ Kraków (UNI) 4.33
-0.1
3.61
-0.7
3.77
+0.1
4.33
-0.1
65
35 14 1113 WIŚNIEWSKI Mikołaj 99-05-21 UMe Lublin (UME) 3.83
-0.7
4.10
-0.5
4.28
-0.7
4.28
-0.7
66
36 30 4175 SOCHAL Adrian 99-05-10 PL Lublin (UTE) x
+0.2
4.21
+0.1
4.00
0.0
4.21
+0.1
SB 68

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0983651 s. | Mem: 1.25 megabytes