Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-24 18:43:39
Mkula 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
23.56 CROUSER Ryan USA Los Angeles (USA) 2023-05-27
RE 23.06 TIMMERMANN Ulf GDR Chania (GRE) 1988-05-22
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Warszawa 2019-07-28
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Władysławowo 2019-08-03
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
Min. ME 20.85 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 21.50 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-24 18:43:39
Kula M - Gr. B Planowany START: 2024-05-24 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 24 2081 KUCZ Marcin 03-11-27 UJ Kraków (UNI) 10.09 10.21 10.24 10.24 27 23
2 18 4167 OGIELA Łukasz 02-12-18 PK Kraków (UTE) 8.88 10.02 9.33 10.02 PB 24 26
3 22 1029 PALIAN Jakub 99-04-12 ŚUM Katowice (UME) 8.90 9.48 9.80 9.80 23 27
4 19 1124 STRZAŁKOWSKI Patryk 03-01-15 UM Lublin (UME) 9.72 9.44 9.53 9.72 PB 22 28
5 23 2257 KANIA Radosław 00-02-20 UWM Olsztyn (UNI) x 9.70 9.30 9.70 PB 21 29
6 20 3186 GRZELAK Kornel 04-08-03 WAT Warszawa (USP) 9.67 9.40 x 9.67 PB 20 30
7 13 1065 PAZDAN Piotr 03-01-28 UJ CM Kraków (UME) 9.35 8.51 8.46 9.35 PB 18 32
8 21 4153 KLAG Dominik 99-07-30 PK Kraków (UTE) x 9.25 7.94 9.25 17 33
9 6 1047 ISKRZYŃSKI Dominik 00-05-10 UJ CM Kraków (UME) 8.71 9.02 8.05 9.02 PB 16 34
10 15 1013 DEMEL Karol 00-08-29 ŚUM Katowice (UME) 8.34 8.99 8.73 8.99 15 35
11 7 1095 ŁAWICKI Michał 03-11-18 UMB Białystok (UME) 8.75 8.72 8.91 8.91 SB 14 36
12 10 1145 MATUSIAK Jarosław 00-01-10 UM Łódź (UME) 8.82 8.41 8.40 8.82 PB 13 37
13 17 3130 BRĄGIEL Filip 02-01-15 UEP Poznań (USP) 8.07 8.04 8.73 8.73 PB 12 38
14 16 1027 MIKÓŁKA Kacper 03-09-21 ŚUM Katowice (UME) 8.52 7.97 8.45 8.52 11 39
15 11 4146 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) 8.46 8.50 8.13 8.50 SB 10 40
16 14 1021 KOWAL Filip 04-01-15 ŚUM Katowice (UME) 7.42 8.24 x 8.24 9 41
17 3 3031 SIKORSKI Kamil 03-10-30 ANS Konin (USP) 7.63 8.03 7.79 8.03 SB 8 42
18 9 4182 WARDAWA Marcin 99-09-29 PK Kraków (UTE) 7.41 7.27 7.07 7.41 7 43
19 1 1049 JASTRZĘBSKI Michał 03-07-27 UJ CM Kraków (UME) x 7.32 7.37 7.37 6 44
20 4 1020 KNOBLOCH Jakub 99-03-07 ŚUM Katowice (UME) 7.17 6.95 x 7.17 SB 5 45
21 8 3119 ŁABA Daniel 03-08-30 UE Katowice (USP) 6.27 x 6.73 6.73 4 46
22 2 1033 SZYMCZUK Błażej 00-02-04 ŚUM Katowice (UME) 6.11 6.00 6.34 6.34 SB 3 47
23 5 1099 POZNALSKI Piotr 02-08-05 UMB Białystok (UME) 5.76 5.91 5.95 5.95 2 48
24 12 2025 SIKORA Karol 03-03-20 UJD Częstochowa (UNI) x 5.67 5.68 5.68 1 49

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.031553 s. | Mem: 768 kilobytes