Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 09:43:59
Kwd 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) 1988-06-11
RE 7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) 1988-06-11
RP 6.97 KARCZMAREK Agata LEGIA Warszawa Lublin 1988-08-06
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona (ESP) 2010-07-27
Min. ME 6.70 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 6.86 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 5.75 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-26 09:43:59
W dal K - Gr. B Planowany START: 2024-05-24 12:30 ZAKOŃCZENIE: 14:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 18 1151 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 UM Łódź (AZS Łódź) (UME) 5.55
+0.4
6.10
+0.2

6.10
+0.2
PB Q 1
2 25 3142 KUBIS Paulina 04-03-24 UE Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) 5.98
+-09


5.98
+-09
SB Q 2
3 24 7039 KLIMACKA Weronika 96-04-19 OŚ AZS Poznań (WLP) 5.67
+0.6
5.87
-0.4

5.87
-0.4
Q 3
4 39 4203 JACAK Julia 04-08-29 PŁ Łódź (UTE) 5.72
+0.5
5.81
+2.2

5.81
+2.2
PB Q 6
5 26 4037 BOGUSZEWSKA Klaudia 05-04-03 PB Białystok (UTE) x
+0.7
5.81
+0.3

5.81
+0.3
PB Q 5
6 8 3222 NOBIK Julia 05-03-03 WSEiT Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 5.80
+0.4


5.80
+0.4
SB Q 7
7 7 2141 KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UMK Toruń (UNI) x
+0.4
5.67
+0.3
5.67
-1.2
5.67
+0.3
q 12
8 20 2100 MASTERNAK Oliwia 04-07-27 UJK Kielce (UNI) 5.40
+1.6
5.00
+0.3
5.23
+0.1
5.40
+1.6
PB 35 16
9 38 2098 CIESIELSKA Kinga 03-03-11 UJK Kielce (UNI) 5.12
+0.3
4.94
+0.2
5.32
+1.3
5.32
+1.3
PB 34 17
10 22 2277 BIELSKA Oliwia 03-05-26 UG Gdańsk (UNI) 5.20
-0.7
5.07
-0.1
5.21
-0.4
5.21
-0.4
30 21
11 23 2095 WILGOCKA Agnieszka 98-01-03 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 5.14
+0.3
5.07
-0.2
5.21
-0.7
5.21
-0.7
31 20
12 16 5115 RUGOWSKA Anna 04-05-26 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 5.18
-1.8
5.19
-1.2
4.89
-0.8
5.19
-1.2
29 22
13 2 1154 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UM Łódź (UME) 4.83
-0.7
x
+0.6
5.12
+1.0
5.12
+1.0
27 24
14 10 1004 SHEPPARD Junise 01-01-23 CMUMK Bydgoszcz (UME) 5.03
-0.8
4.68
-1.1
5.01
+0.5
5.03
-0.8
24 27
15 3 5033 CHAMOT Maja 03-10-16 AWF Kraków (UWF) 4.93
+0.6
5.00
-1.0
r
5.00
-1.0
PB 23 28
16 34 1138 JÓŹWIAK Zofia 01-06-02 UM Łódź (UME) 4.96
-0.3
4.86
-0.7
4.82
+0.6
4.96
-0.3
PB 22 29
17 35 5132 URBANIAK Sara 04-09-22 AWFiS Gdańsk (UWF) 4.87
-.3
4.88
-0.9
4.95
+0.4
4.95
+0.4
21 30
18 40 2267 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 04-07-23 UWM Olsztyn (UNI) x
-0.6
4.70
-0.8
4.94
+1.2
4.94
+1.2
SB 20 31
19 1 4356 PIERÓG Agata 03-03-07 ZUT Szczecin (UTE) 4.75
-1.2
4.90
+0.8
4.93
+0.1
4.93
+0.1
19 32
20 36 2284 FILIPSKA Zuzanna 01-04-21 UG Gdańsk (UNI) 4.93
+0.9
x
+0.5
4.90
+0.5
4.93
+0.9
SB 18 33
21 27 5128 PIETROŃ Monika 02-02-22 AWFiS Gdańsk (UWF) 4.85
-2.2
4.88
+1.0
4.79
+0.3
4.88
+1.0
SB 16 35
22 33 4070 ZIEMBA Weronika 00-02-02 PBŚ Bydgoszcz (UTE) 4.83
-1.4
4.58
-0.5
4.33
+0.6
4.83
-1.4
15 36
23 31 1119 MOSKAL Monika 03-10-14 UM Lublin (UME) 4.62
+0.1
4.80
+0.1
4.80
-1.2
4.80
+0.1
SB 13 38
24 37 2237 RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) x
+0.6
4.69
-0.2
x
-0.5
4.69
-0.2
9 42
25 13 4279 PECIAK Magdalena 95-03-26 PŚ Gliwice (UTE) 4.54
-0.9
4.63
+1.2
4.49
-0.6
4.63
+1.2
6 45
26 6 1018 KANDZIORA Adrianna 03-03-04 ŚUM Katowice (UME) 4.38
-0.8
4.61
+0.3
4.35
+0.3
4.61
+0.3
SB 2 49
27 17 4083 DAROSZEWSKA Maja 02-06-07 PG Gdańsk (UTE) 4.54
-1.8
4.42
-0.1
4.43
+0.5
4.54
-1.8
PB 53
28 32 2208 ROJEK Natalia 03-11-30 UŚ Katowice (UNI) 4.52
-0.8
3.89
-1.2
4.46
-0.6
4.52
-0.8
54
29 9 4351 JAWORSKA Aleksandra 02-12-09 ZUT Szczecin (UTE) 4.21
+0.8
3.92
-1.1
4.13
+1.0
4.21
+0.8
60
30 14 4359 POŻARYCKA Natalia 00-06-16 ZUT Szczecin (UTE) 4.06
-2.7
4.00
+0.6
4.03
-.5
4.06
-2.7
62
31 19 4063 NOWAK Weronika 05-02-03 PBŚ Bydgoszcz (UTE) 3.82
+0.4
4.02
-0.2
3.75
-0.5
4.02
-0.2
63
32 11 4283 WARZECHA Justyna 04-06-15 PŚ Gliwice (UTE) 3.69
-0.2
x
-1.8
3.71
-0.2
3.71
-0.2
SB 66
33 15 4176 SOSZYŃSKA Amelia 03-10-29 PK Kraków (UTE) 3.65
+1.0
3.62
-0.9
3.62
+0.1
3.65
+1.0
69
34 21 3023 ADAMCZYK Milena 02-12-19 ANS Konin (USP) 3.19
+0.8
3.19
-1.2
-
-0.0
3.19
+0.8
71
35 28 3123 POMIETŁO Wiktoria 03-11-15 UE Katowice (USP) 3.09
+0.7
r

3.09
+0.7
72
36 29 1102 SKORUPSKA Ilona 04-06-29 UMB Białystok (UME) x
+1.9
x
+0.5
2.40
+0.2
2.40
+0.2
74
4 3116 DUDA Julia 04-06-28 UE Katowice (USP) x
-0.8
x
+0.1
x
-0.2
NM

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0317111 s. | Mem: 768 kilobytes