Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 13:15:57
Kwd 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 5.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 18:30:07
W dal K - Gr. B Planowany START: 2022-05-20 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 35 4328 STRĄCZEK Weronika 99-06-25 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 5.86
+1.0


5.86
+1.0
PB Q 4
2 2 8050 SIKORSKA Sandra 00-05-31 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) 5.85
+2.5


5.85
+2.5
Q 6
2 13 5066 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 5.85
+1.4


5.85
+1.4
Q 5
4 20 5102 Matuzna Anastasiia 03-11-19 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 5.32
+1.7
5.78
+3.6
5.50
+1.0
5.78
+3.6
q 8
5 11 4011 FAKA Angelika 96-01-15 AGH Kraków (UTE) 5.60
+1.6
5.61
+3.5
5.62
+2.8
5.62
+2.8
q 10
6 4 4205 SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 PŁ Łódź (UTE) 5.34
+2.5
5.59
+4.1
5.26
+1.1
5.59
+4.1
q 11
7 9 5024 MACH Natalia 99-07-14 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 5.45
+1.7
x
+0.8
5.58
+1.8
5.58
+1.8
37 2 13
8 31 5060 ŚLUSARCZYK Aleksandra 99-07-26 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 5.56
+3.1
5.53
-0.4
5.40
+2.1
5.56
+3.1
36 1 14
9 41 2048 KRONBURG Klaudia 02-04-11 UG Gdańsk (UNI) 5.19
+2.4
5.23
+1.6
5.56
+2.2
5.56
+2.2
35 15
10 3 2212 GOLEC Magdalena 02-05-26 URz Rzeszów (UNI) 5.19
+1.0
5.31
+2.1
5.20
+2.1
5.31
+2.1
31 19
11 12 8079 KLIMACKA Weronika 96-04-19 OŚ AZS Poznań (WLP) x
+3.9
5.24
+1.8
4.97
+1.5
5.24
+1.8
21
12 36 1141 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UMe Łódź (UME) 5.20
+0.5
x
+2.1
x
+2.5
5.20
+0.5
29 22
13 28 1153 LEGASZEWSKA Maria 00-10-16 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 5.14
+1.9
5.02
+0.9
x
+1.1
5.14
+1.9
28 23
14 14 2233 KRAUZE Aleksandra 00-07-11 UŚ Katowice (UNI) 4.94
+1.0
5.09
+4.2
4.80
+2.3
5.09
+4.2
27 24
15 27 2037 FILIPSKA Zuzanna 01-04-21 UG Gdańsk (UNI) 4.89
+0.4
4.90
+2.5
5.08
+2.5
5.08
+2.5
26 25
16 33 4270 PECIAK Magdalena 95-03-26 PŚ Gliwice (UTE) 4.79
+3.9
4.79
+1.2
4.91
+3.7
4.91
+3.7
22 30
17 26 2271 RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) x
+1.3
x
+0.6
4.88
+1.2
4.88
+1.2
20 32
18 6 3103 ZABŁOCKA Adrianna 02-01-09 UE Wrocław (USP) x
+4.3
4.77
+2.6
4.82
+2.4
4.82
+2.4
19 33
19 34 3140 GRELKA Paulina 98-12-25 UPr Poznań (USP) 4.47
+3.3
4.81
+2.9
4.74
+2.9
4.81
+2.9
18 34
20 16 3165 BARANEK Weronika 99-07-10 WAT Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (USP) x
+2.0
x
+2.4
4.79
+2.3
4.79
+2.3
17 35
21 42 3178 MAŁECKA Katarzyna 00-07-16 WAT Warszawa (USP) 4.71
+2.2
4.57
+0.6
4.73
+3.8
4.73
+3.8
14 38
22 7 4169 KALINKA Martyna 01-01-16 PL Lublin (UTE) 4.61
+1.9
4.67
+0.5
4.70
+4.0
4.70
+4.0
11 41
23 18 2234 ŁAKOTA Klaudia 01-02-01 UŚ Katowice (UNI) 4.56
+0.5
4.57
+1.4
4.63
+1.2
4.63
+1.2
10 42
24 22 4254 LISZEWSKA Katarzyna 01-03-14 PRz Rzeszów (UTE) 4.24
-0.1
x
+2.2
4.44
+2.2
4.44
+2.2
7 45
25 5 2235 ŁUCZKA Oliwia 02-08-22 UŚ Katowice (UNI) x
+3.8
4.14
+1.8
4.40
+2.9
4.40
+2.9
4 48
26 21 4045 SZPAKOWSKA Aleksandra 01-03-04 PB Białystok (UTE) 4.24
+0.9
4.37
+1.6
x
+2.2
4.37
+1.6
1 51
27 39 4128 KAŹMIERCZAK Magdalena 02-01-23 PK Kraków (UTE) x
-0.8
4.28
+3.1
4.34
+1.6
4.34
+1.6
PB 53
28 10 1157 MITRUCZUK Kinga 00-11-07 UMe Lublin (UME) 4.02
+3.3
3.87
+3.6
4.29
+1.3
4.29
+1.3
54
29 19 2053 OGIEGŁO Pola 02-12-26 UG Gdańsk (UNI) 4.25
+1.6
4.04
+1.4
4.11
+3.5
4.25
+1.6
56
30 30 1007 WÓJCIK Paulina 01-12-09 CM UMK Bydgoszcz (UME) 4.21
+3.7
3.82
+0.7
r
4.21
+3.7
57
31 15 3136 BRUSIŁO Weronika 99-01-18 UPr Poznań (USP) x
+2.0
3.76
+3.5
4.19
+2.4
4.19
+2.4
58
32 1 6008 ŚLÓSAREK Zofia 01-06-28 CDV Poznań (WSN) x
+2.1
3.85
+3.2
4.18
-0.2
4.18
-0.2
SB 59
33 25 2091 SŁYŚ Magdalena 99-01-01 UJ Kraków (UNI) 3.84
+1.6
x
+2.2
x
+2.1
3.84
+1.6
SB 63
34 32 4049 ZIENIEWICZ Karolina 98-06-07 PB Białystok (UTE) 3.83
+3.7
3.34
+1.5
3.63
+2.2
3.83
+3.7
64
35 24 1020 JUZIAK Joanna 00-02-20 ŚUM Katowice (UME) 3.73
+0.1
3.50
+2.9
x
+2.8
3.73
+0.1
SB 67
36 37 3070 TRZNADEL Nicole 01-04-19 UE Katowice (USP) 3.66
+1.8
3.37
+0.4
3.65
+2.0
3.66
+1.8
68
37 23 4065 CHOJNOWSKA Maria 00-10-10 PG Gdańsk (UTE) x
+0.5
3.13
+2.6
3.63
+3.1
3.63
+3.1
69
38 8 3142 KOWALIK Karolina 02-12-26 UPr Poznań (USP) x
+3.1
3.52
+2.5
3.59
+0.3
3.59
+0.3
SB 70
39 38 3149 PODEMSKA Natalia 02-02-15 UPr Poznań (USP) 3.22
+1.8
3.41
+2.6
x
+0.3
3.41
+2.6
72
40 29 2129 GOLDWASSER Jagoda 98-04-08 UŁ Łódź (UNI) 2.78
+2.0
3.17
+1.4
3.27
+0.3
3.27
+0.3
76
17 4303 OLSZEWSKA Maria 02-09-24 PW Warszawa (UTE) x
+4.0
x
+2.5
x
+1.8
NM
40 6031 KIRYLUK Aleksandra 01-11-02 WSWFiT Białystok (WSN)


DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.077935 s. | Mem: 1.25 megabytes