Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 19:37:37
Ko 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 45.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 19:37:37
Oszczep K - Gr. B Planowany START: 2022-05-20 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:09:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 2 8017 BOŁDYSZ Karolina 93-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 48.20 48.20 Q 3
2 5 5055 SKRABA Beata 88-06-20 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 41.06 42.63 38.38 42.63 SB q 5
3 4 8027 MĄDRZEJEWSKA Natalia 02-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 42.27 42.36 41.34 42.36 q 6
4 7 2149 BAJOR Magdalena 99-01-13 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 37.66 38.66 39.19 39.19 SB q 9
5 6 3134 TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 36.59 37.65 x 37.65 q 11
6 11 2029 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 UG Gdańsk (UNI) 34.69 35.03 34.31 35.03 SB 39 13
7 8 4317 DZWONEK Angelika 98-06-24 PWr Wrocław (UTE) 32.73 32.71 31.74 32.73 37 15
8 9 2290 NIEDZIELA Zuzanna 02-12-17 UWM Olsztyn (UNI) 30.98 28.15 28.12 30.98 35 17
9 3 4259 ADAMASZEK Magdalena 98-07-17 PŚ Gliwice (UTE) 30.75 29.37 30.73 30.75 34 18
10 12 1107 PAŁKA Justyna 97-09-25 UMe Lublin (UME) 30.64 25.04 27.24 30.64 33 19
11 13 4060 WILKOS Izabela 93-07-04 PB Bydgoszcz (UTE) 30.32 30.49 24.57 30.49 SB 32 20
12 10 4021 MIKLUSIAK Krystyna 02-01-10 AGH Kraków (UTE) x x 27.62 27.62 29 23
13 14 4226 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 PP Poznań (UTE) 24.61 24.69 25.63 25.63 24 28
14 15 4201 PLAK Malwina 02-01-08 PŁ Łódź (UTE) 23.61 20.51 24.99 24.99 23 29
15 16 4279 BOROWSKA Paulina 94-12-15 PŚk Kielce (UTE) 24.24 x x 24.24 22 30
16 31 4192 KURKOWSKA Joanna 00-07-08 PŁ Łódź (UTE) 20.63 21.24 23.60 23.60 SB 21 31
17 18 4272 PRADELLA Luiza 99-09-17 PŚ Gliwice (UTE) 22.13 x 22.82 22.82 19 33
18 24 7028 ADAMSKA Daria 00-01-18 ANS Tarnów (WSZ) x x 22.51 22.51 SB 18 34
19 26 4122 DUDZIAK Weronika 01-09-25 PK Kraków (UTE) 18.70 19.45 18.30 19.45 SB 11 41
20 20 4024 PIECHACZEK Izabela 97-10-08 AGH Kraków (UTE) 19.43 14.10 18.06 19.43 PB 10 42
21 23 3129 ZIEMBIKIEWICZ Anna 99-08-08 UPe Kraków (USP) 18.08 19.36 17.83 19.36 SB 9 43
22 28 3145 MARCINIAK Emilia 02-09-14 UPr Poznań (USP) 18.85 18.27 19.26 19.26 SB 8 44
23 25 4072 GAŁKA Aleksandra 99-01-23 PG Gdańsk (UTE) 18.86 x x 18.86 SB 7 45
24 19 3054 KOSMOWSKA Wiktoria 99-01-26 UE Katowice (USP) 17.94 15.38 x 17.94 PB 6 46
25 30 2230 KAŚKÓW Zofia 02-03-05 UŚ Katowice (UNI) x 16.74 x 16.74 SB 53
26 21 4077 HOFFMAN Natalia 98-01-22 PG Gdańsk (UTE) 15.95 x x 15.95 PB 55
27 17 4287 STĘPIEŃ Julia 99-11-08 PŚk Kielce (UTE) 15.75 56
28 27 1039 STAŃCZAK Paulina 01-06-29 ŚUM Katowice (UME) 12.14 14.00 14.82 14.82 SB 58
29 1114 WOJTUŃ Sara 00-04-20 UMe Lublin (UME) x x x NM
1 8024 KĄKOL Marta 92-02-25 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0841858 s. | Mem: 1.25 megabytes