Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 09:43:31
Kkula 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
22.63 LISOVSKAYA Natalya URS Moscow (URS) 1987-06-07
RE 22.63 LISOVSKAYA Natalya URS Moskva (URS) 1987-06-07
RP 19.58 CHEWIŃSKA Ludwika GWARDIA Warszawa Bydgoszcz 1976-06-26
RP (U23) 18.48 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok Berlin (GER) 2018-08-08
Min. ME 18.00 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 18.80 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 12.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-26 09:43:31
Kula K - Gr. B Planowany START: 2024-05-24 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 9 2101 WIECHEĆ Zuzanna 00-01-26 UJK Kielce (UNI) 8.67 8.58 8.21 8.67 SB 19 30
2 28 3228 HULISZ Zuzanna 99-07-15 WSG Bydgoszcz (USP) 7.97 8.53 8.47 8.53 SB 17 32
3 30 4201 CZUJ Jagoda 98-11-12 PŁ Łódź (UTE) 8.03 8.50 8.19 8.50 PB 16 33
4 26 3117 GEPPERT Aleksandra 02-04-23 UE Katowice (USP) 8.06 8.46 8.02 8.46 PB 15 34
5 33 3200 SŁOWIŃSKA Julia 02-04-18 WAT Warszawa (USP) 8.02 7.84 8.44 8.44 14 35
6 29 1053 KORZEC Anna 05-01-09 UJ CM Kraków (UME) 8.37 8.37 8.34 8.37 PB 13 36
7 31 4244 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 PP Poznań (UTE) 8.31 7.58 7.06 8.31 12 37
8 7 4238 POLAKOWSKA Agnieszka 04-01-26 PO Opole (UTE) 8.08 7.84 8.25 8.25 SB 11 38
9 32 4027 SADŁOCHA Aleksandra 03-02-11 AGH Kraków (UTE) 8.18 8.00 8.13 8.18 8 41
10 34 4296 SŁAWSKA Amelia 03-04-13 PŚk Kielce (UTE) 7.91 8.05 8.18 8.18 SB 9 40
11 27 4291 MORAWSKA Anna 03-01-25 PŚk Kielce (UTE) 8.02 7.83 7.64 8.02 SB 7 42
12 4 3053 LAUMER Róża 94-05-23 PM Szczecin (USP) 7.66 7.12 7.33 7.66 SB 6 43
13 20 3165 STACHOŃ Małgorzata 01-09-23 UPP Poznań (USP) 6.53 7.54 6.90 7.54 SB 5 44
14 3 4004 DĘBSKA Izabela 99-08-31 AGH Kraków (UTE) x 7.47 6.64 7.47 SB 4 45
15 25 3007 GRUCA Gabriela 03-05-27 AMW Gdynia (USP) 6.03 7.22 7.46 7.46 3 46
16 17 4160 KUZORA Małgorzata 99-12-02 PK Kraków (UTE) 7.22 7.16 7.27 7.27 SB 2 47
17 16 4257 RYŚ Gabriela 04-03-21 PP Poznań (UTE) 7.13 6.87 6.89 7.13 PB 1 48
18 19 2085 PANASIUK Patrycja 98-05-14 UJ Kraków (UNI) 7.06 6.45 6.52 7.06 49
19 15 1091 JARZEMBOWICZ Ewa 01-01-15 UMB Białystok (UME) 6.77 6.95 6.87 6.95 SB 50
20 18 4052 STOJAK Ada 02-10-24 PB Białystok (UTE) 6.86 6.53 6.33 6.86 PB 51
21 24 3153 KOTWICA Agata 00-02-09 UPr Lublin (USP) 6.11 6.86 6.32 6.86 52
22 23 4015 LIS Aleksandra 02-04-25 AGH Kraków (UTE) 6.84 6.57 6.84 6.84 54
23 21 1082 WOJAKOWSKA Helena 02-02-06 UJ CM Kraków (UME) 6.79 x 6.49 6.79 55
24 8 2111 WYSOCKA Kiara 02-05-02 UKW Bydgoszcz (UNI) 6.57 6.54 6.69 6.69 SB 56
25 5 4277 OSTROWSKA Daria 04-05-21 PŚ Gliwice (UTE) 6.27 6.42 6.52 6.52 SB 57
26 22 1034 TALASKA Justyna 99-07-11 ŚUM Katowice (UME) x 6.21 6.41 6.41 58
27 13 1081 TRACZYK Natalia 04-11-13 UJ CM Kraków (UME) 6.15 6.03 5.98 6.15 59
28 11 4162 MAJCHER Karolina 01-01-04 PK Kraków (UTE) 5.47 5.67 5.85 6.85 PB 53
29 12 1110 CZAPSKA Aleksandra 02-02-26 UM Lublin (UME) 5.52 5.90 5.90 5.90 60
30 14 1100 REMBOWICZ Dominika 03-07-03 UMB Białystok (UME) 5.35 5.41 5.70 5.70 61
31 6 1037 URSZULA Marmajewska 03-02-11 ŚUM Katowice (UME) x 5.49 5.40 5.49 SB 62
32 10 4172 RUTA-KOWALCZYK Dagmara 04-12-19 PK Kraków (UTE) 5.14 4.67 5.02 5.15 PB 63
2 3202 WIKA Wiktoria 02-07-21 WAT Warszawa (USP) r NM

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0486479 s. | Mem: 768 kilobytes