Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 17:04:41
Kkula 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 12.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 17:04:41
Kula K - Gr. B Planowany START: 2022-05-20 17:15 ZAKOŃCZENIE: 18:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 29 4037 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 PB Białystok (UTE) 12.23 12.23 Q 2
2 28 2168 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 11.51 12.03 12.03 Q 4
3 18 5012 BANACH Patrycja 02-01-11 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 11.61 x x 11.61 q 7
4 10 5032 TYMIŃSKA Martyna 98-11-04 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 10.86 10.78 10.85 10.86 q 10
5 39 2029 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 UG Gdańsk (UNI) 9.60 9.42 10.52 10.52 SB 38 14
6 16 5069 KNIAT Zuzanna 03-01-31 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) x 8.56 9.93 9.93 35 17
7 12 3162 GOLBA Ewelina 97-03-25 URo Kraków (USP) 9.76 9.75 9.85 9.85 34 18
8 37 2272 SATUŁA Małgorzata 97-11-13 UW Warszawa (UNI) - - 9.83 9.83 33 19
9 1 1056 JASIEJKO Karolina 96-04-25 UJ CM Kraków (UME) 8.74 9.25 9.69 9.69 PB 32 20
10 36 2035 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) x 9.54 x 9.54 29 23
11 17 3172 IRCHA Diana 02-08-20 WAT Warszawa (USP) 9.52 8.98 9.37 9.52 28 24
12 27 2022 ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 UAM Poznań (UNI) 7.88 9.40 9.22 9.40 26 26
13 38 1014 KALICKA NATALIA 98-05-16 PUM Szczecin (UME) 9.04 8.57 9.04 9.04 24 28
14 40 4043 SOKÓŁ Karolina 00-02-28 PB Białystok (UTE) 8.87 7.92 8.69 8.87 PB 21 31
15 23 5131 KANIA Anastazja 02-04-29 AWFiS Gdańsk (UWF) 8.80 x x 8.80 20 32
16 14 7038 SIKORA Izabela 01-02-02 ANS Tarnów (WSZ) 8.78 8.15 8.46 8.78 SB 19 33
17 21 1065 MUCHA Milena 01-07-21 UJ CM Kraków (UME) 8.65 8.14 8.21 8.65 SB 18 34
18 35 1006 WOŹNICA Daria 02-06-06 CM UMK Bydgoszcz (UME) 7.69 8.54 8.46 8.54 16 36
19 26 3095 GAŁKA Karolina 00-06-25 UE Wrocław (USP) 7.80 8.26 8.46 8.46 14 38
20 7 2197 SOCHA Katarzyna 98-10-30 UMK Toruń (UNI) 7.23 8.16 7.81 8.16 SB 11 41
21 2 4027 SKONIECZNA Wiktoria 98-02-12 AGH Kraków (UTE) 8.00 7.70 8.02 8.02 9 43
22 20 4180 CZUJ Jagoda 98-11-12 PŁ Łódź (UTE) 7.89 7.88 7.02 7.89 7 45
23 5 7026 WÓJCIK Karolina 01-09-29 KPU Krosno (WSZ) 7.86 7.70 7.89 7.89 SB 6 46
24 19 3061 MAZURCZYK Adrianna 99-06-21 UE Katowice (USP) 6.72 7.39 7.64 7.64 5 47
25 34 1002 HARASIM Katarzyna 01-08-01 CM UMK Bydgoszcz (UME) 6.90 7.51 7.26 7.51 52
26 3 3066 SMALCERZ Karolina 99-04-02 UE Katowice (USP) 7.04 7.26 6.37 7.26 54
27 25 4287 STĘPIEŃ Julia 99-11-08 PŚk Kielce (UTE) 6.47 6.99 7.04 7.04 57
28 11 7028 ADAMSKA Daria 00-01-18 ANS Tarnów (WSZ) 6.73 6.52 x 6.73 SB 62
29 24 7009 SZCZEPANIAK Agnieszka 01-06-19 ANS Konin (WSZ) 6.40 6.68 5.65 6.68 SB 63
30 31 4044 STOJAK Ada 02-10-24 PB Białystok (UTE) 6.40 6.26 6.34 6.40 65
31 9 3145 MARCINIAK Emilia 02-09-14 UPr Poznań (USP) 5.44 5.86 6.37 6.37 SB 66
32 8 4208 TROJANOWSKA Martyna 01-06-03 PŁ Łódź (UTE) 6.24 6.31 6.35 6.35 67
33 15 4212 BAZYLI Julia 02-05-31 PO Opole (UTE) 5.06 5.51 6.18 6.18 SB 69
34 30 4059 STIMMA Alicja 99-04-19 PB Bydgoszcz (UTE) 5.66 5.50 5.92 5.92 70
35 32 1102 HSIN-I Kuo 98-01-27 UMe Lublin (UME) 4.70 5.41 5.78 5.78 71
36 13 3036 JĘDRZEJCZYK Dominika 99-08-11 SGH Warszawa (USP) 5.24 5.18 4.77 5.24 74
37 22 3142 KOWALIK Karolina 02-12-26 UPr Poznań (USP) 4.89 3.87 4.18 4.89 SB 75
38 6 3135 BABACZ Oliwia 02-08-05 UPr Poznań (USP) x 3.16 x 3.16 SB 76
4 3083 PAWLICZ Zuzanna 02-10-05 UE Poznań (USP) DNS
33 3003 SZKOP Wioletta 01-02-18 UJD Częstochowa (USP) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0907078 s. | Mem: 1.25 megabytes