Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-21 13:56:27
Kdysk 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 43.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-21 13:56:27
Dysk K - Gr. B Planowany START: 2023-05-20 13:40 ZAKOŃCZENIE: 14:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 1 8033 URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 54.29 54.29 Q 1
2 2 8023 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 45.90 45.90 Q 3
3 4 2035 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 UG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UNI) x 40.93 x 40.93 q 4
4 3 1113 OLSZEWSKA Magdalena 99-06-25 UMB Białystok (UME) 33.99 35.10 35.97 35.97 q 9
5 5 5006 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 29.26 x 33.48 33.48 38 3 13
6 7 3186 OSIAK Aleksandra 99-02-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) x 28.93 28.96 28.96 35 2 16
7 25 4093 ORZECHOWSKA Aleksandra 97-11-04 PG Gdańsk (UTE) x 26.56 28.48 28.48 PB 34 17
8 8 3175 SENKOWSKA Karolina 02-02-08 UPP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 27.03 x 27.86 27.86 PB 32 1 19
9 9 4320 DZWONEK Angelika 98-06-24 PWr Wrocław (UTE) 20.66 22.50 27.68 27.68 SB 31 20
10 22 1063 TOFILSKA Anna 97-07-21 UJ CM Kraków (UME) x 23.39 25.53 25.53 PB 29 22
11 11 4132 KUZORA Małgorzata 99-12-02 PK Kraków (UTE) 20.43 20.94 22.60 22.60 27 24
12 24 3103 BŁASZCZYK Kamila 99-07-14 UE Wrocław (USP) 22.37 x 22.56 22.56 SB 26 25
13 12 3217 SŁOWIŃSKA Julia 02-04-18 WAT Warszawa (USP) 21.41 21.53 22.52 22.52 PB 25 26
14 26 1040 SHTOHRYN Kateryna 02-05-26 UJ CM Kraków (UME) 21.86 21.91 x 21.91 23 28
15 15 1060 STOLARCZYK Dominika 00-08-28 UJ CM Kraków (UME) 21.07 19.66 18.46 21.07 PB 22 29
16 14 4012 KALINOWSKA Agnieszka 03-02-20 AGH Kraków (UTE) 16.00 20.60 14.82 20.60 PB 20 31
17 18 4216 SZKLARSKA Marta 98-03-24 PO Opole (UTE) 17.22 17.97 19.58 19.58 SB 16 35
18 10 2127 DZIDO Aleksandra 00-01-28 UMCS Lublin (UNI) - 19.58 16.96 19.58 15 36
19 23 4175 CZUJ Jagoda 98-11-12 PŁ Łódź (UTE) 15.24 16.90 19.17 19.17 PB 12 39
20 16 1048 MUCHA Milena 01-07-21 UJ CM Kraków (UME) 17.67 18.95 16.70 18.95 PB 11 40
21 17 4101 SULEWSKA Natalia 97-04-03 PG Gdańsk (UTE) 17.42 15.53 14.88 17.42 SB 10 41
22 21 4009 DĘBSKA Izabela 99-08-31 AGH Kraków (UTE) 17.39 17.17 13.96 17.39 PB 9 42
23 19 4209 KULA Patrycja 01-09-07 PO Opole (UTE) 14.06 x 15.09 15.09 SB 7 44
24 28 4136 MARUT Natalia 03-02-16 PK Kraków (UTE) 13.61 14.36 13.59 14.36 PB 5 46
25 13 2092 WYSOCKA Kiara 02-05-02 UKW Bydgoszcz (UNI) 12.78 13.99 13.01 13.99 3 48
26 20 1073 CZAPSKA Aleksandra 02-02-26 UM Lublin (UME) 13.12 x 12.63 13.12 SB 2 49
6 4020 MIKLUSIAK Krystyna 02-01-10 AGH Kraków (UTE) x x x NM

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.016495 s. | Mem: 1.25 megabytes