Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:22:15
Mkula 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 16.20 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:22:15
Kula M Planowany START: 2023-05-19 10:55 ZAKOŃCZENIE: 12:23:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
20 38 1 1057 RUDAWSKI Szymon 00-02-14 UJ CM Kraków (UME) 9.58 9.98 9.05 9.98 10 39
21 12 1 1025 STANIECZEK Paweł 98-03-01 SUM Katowice (UME) 9.74 9.69 9.86 9.86 8 41
24 29 2 1064 TOMASZEWSKI Jakub 01-03-28 UJ CM Kraków (UME) 9.45 9.58 x 9.58 PB 3 46
24 18 1 1022 PALIAN Jakub 99-04-12 SUM Katowice (UME) 9.33 9.32 9.41 9.41 SB 49
28 40 2 1081 REZMER Jakub 99-09-25 UM Lublin (UME) 8.60 7.90 8.29 8.60 56
29 20 2 1021 MORDARSKI Jakub 00-01-27 SUM Katowice (UME) 7.87 8.30 8.57 8.57 SB 57
31 21 2 1062 TARNOWSKI Piotr 00-04-10 UJ CM Kraków (UME) 8.25 8.52 8.17 8.52 SB 59
32 24 1 1100 MATUSIAK Jarosław 00-01-10 UM Łódź (UME) - 8.05 8.09 8.09 65
34 41 1 1035 FERET Ryszard 99-11-20 UJ CM Kraków (UME) 7.44 6.98 7.70 7.70 SB 69

3 42 1 2108 LEBEDIUK Maksim 05-05-22 UŁ Łódź (UNI) x 11.81 13.53 13.53 SB q 7
4 43 1 2276 KLEINERT Jakub 02-08-13 UZ Zielona Góra (UNI) 13.40 x x 13.40 SB q 9
7 34 1 2090 WEWIÓRSKI Aleksander 99-09-08 UKW Bydgoszcz (UNI) 10.71 12.84 12.49 12.84 PB 36 13
7 31 2 2173 WYRZYKOWSKI Jakub 01-03-29 UMK Toruń (UNI) 12.23 12.49 x 12.49 35 14
9 2 1 2199 LEWANDOWSKI Maciej 94-06-07 US Szczecin (UNI) 11.49 11.17 12.32 12.32 SB 32 17
11 32 1 2140 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 11.54 11.13 - 11.54 PB 28 5 21
14 12 2 2149 STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 10.51 10.96 10.77 10.96 20 3 29
17 3 2 2151 TUROS Piotr 99-07-17 UMCS Lublin (UNI) x 9.92 10.46 10.46 14 35
19 35 2 2205 GÓRSKI Patryk 00-01-07 UŚ Katowice (UNI) 10.06 9.82 10.20 10.20 SB 11 38
21 33 2 2057 SZCZYRBA Adrian 96-12-20 UG Gdańsk (UNI) 9.01 9.66 9.77 9.77 7 42
23 5 2 2252 GROCHOWSKI Mateusz 00-07-12 UWM Olsztyn (UNI) 7.82 x 9.63 9.63 4 45
23 25 1 2254 KANIA Radosław 00-02-20 UWM Olsztyn (UNI) 9.19 9.57 9.29 9.57 PB 2 47
27 7 1 2152 USAREK Jan 02-06-24 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 7.81 7.75 8.73 8.73 54
28 16 1 2050 SKIBICKI Jarosław 89-04-12 UG Gdańsk (UNI) 8.62 - - 8.62 55
30 29 1 2063 GAPPA Mateusz 03-11-01 UJ Kraków (UNI) 7.16 7.92 8.13 8.13 63
37 17 1 2102 GOSS Michał 99-09-23 UŁ Łódź (UNI) 7.29 6.63 7.23 7.29 SB 76
40 15 1 2099 CZECH Michał 02-03-26 UŁ Łódź (UNI) 6.37 6.93 6.73 6.93 PB 79
42 40 1 2106 KOZIOŁ Jakub 99-04-16 UŁ Łódź (UNI) 6.15 6.48 5.51 6.48 PB 81

1 28 2 3227 MAROK Wojciech 01-09-12 WSPol w Szczytnie (USP) 15.63 17.60 17.60 Q 2
2 33 1 3226 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 WSPol w Szczytnie (USP) 14.86 14.06 - 14.86 q 4
3 10 2 3228 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 WSPol w Szczytnie (USP) 13.11 14.30 - 14.30 SB q 5
5 34 2 3047 CUBER Bartosz 01-01-13 SGGW Warszawa (USP) 13.49 13.23 13.52 13.52 SB q 8
17 14 1 3159 SZYMAŃSKI Miłosz 01-09-17 UP Kraków (USP) 10.00 10.81 9.06 10.81 17 32
20 24 2 3029 ŁYCZKO Przemysław 99-01-02 ANS Tarnów (USP) 9.96 - - 9.96 9 40
25 41 2 3198 GIERCZAK Piotr 99-01-01 WAT Warszawa (USP) 9.49 9.28 9.31 9.49 PB 1 48
26 27 2 3039 PALKA Jakub 01-08-24 LAW Dęblin (USP) 8.80 8.71 9.30 9.30 SB 51
27 16 2 3080 BAJDA Jakub 02-07-27 UE Katowice (USP) 8.57 8.91 8.51 8.91 53
30 22 2 3013 WOŹNIAK Miłosz 01-05-01 ANS Konin (USP) 7.30 8.56 8.44 8.56 PB 58
33 38 2 3110 OSZENDA Jakub 01-01-15 UE Wrocław (USP) x 7.69 8.21 8.21 SB 62
35 17 2 3129 BRĄGIEL Filip 02-01-15 UEP Poznań (USP) 7.28 7.68 7.88 7.88 68
35 22 1 3170 KULON Grzegorz 00-01-14 UPP Poznań (USP) 7.35 7.40 7.63 7.63 SB 70
36 36 1 3019 TCHOREK Mateusz 99-10-07 ANS Piła (USP) 7.57 x 7.43 7.57 SB 72
38 14 2 3088 ŁYSAK Wiktor 02-03-28 UE Katowice (USP) 7.45 7.38 6.69 7.45 74
38 37 1 3089 MAZURKIEWICZ Bruno 03-03-03 UE Katowice (USP) 7.23 7.24 6.62 7.24 77
39 6 1 3161 BELTER Sebastian 02-10-07 UPP Poznań (USP) x 6.78 7.13 7.13 SB 78

2 26 2 4292 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 16.97 16.97 Q 3
4 25 2 4208 KUCZAJ Kamil 02-10-07 PO Opole (UTE) 13.68 13.72 13.38 13.72 SB q 6
5 35 1 4071 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 13.04 x x 13.04 q 10
6 19 1 4272 MROZIK Andrzej 84-02-29 ZUT Szczecin (UTE) 12.99 12.69 12.90 12.99 q 11
8 26 1 4086 MAKURAT Wojciech 98-02-01 PG Gdańsk (UTE) 12.04 11.32 12.47 12.47 SB 34 15
8 7 2 4296 KAWKA Bartosz 97-09-01 PW Warszawa (UTE) 11.37 12.39 11.68 12.39 33 16
10 9 1 4106 WILKOWSKI Piotr 02-04-03 PG Gdańsk (UTE) 10.99 11.89 11.44 11.89 SB 31 18
9 11 2 4160 KACZMAREK Ignacy 01-01-04 PL Lublin (UTE) 11.51 11.62 11.80 11.80 PB 30 19
10 4 2 4088 MERTKA Jonasz 99-05-29 PG Gdańsk (UTE) x 10.89 11.54 11.54 SB 29 20
12 39 1 8178 TUCHOWSKI Wojciech 82-12-28 ZUT Szczecin (UTE) 11.13 11.48 11.29 11.48 27 22
13 11 1 4155 ZAGRODZKI Adam 02-02-22 PK Kraków (UTE) 9.96 10.45 11.41 11.41 PB 26 23
11 1 2 4042 TREJGO Oskar 00-05-02 PB Białystok (UTE) 11.12 x 11.21 11.21 25 24
14 21 1 4247 MYSOR Marek 99-01-04 PRz Rzeszów (UTE) 10.96 10.80 11.09 11.09 SB 24 25
12 23 2 4137 MATYJA Michał 02-08-28 PK Kraków (UTE) 10.53 x 11.09 11.09 23 26
13 18 2 4244 ZIÓŁKOWSKI Adam 02-10-16 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 11.04 - - 11.04 PB 22 4 27
15 4 1 4090 MICHALSKI Mateusz 01-02-05 PG Gdańsk (UTE) 10.67 10.87 11.00 11.00 PB 21 28
16 10 1 4253 BARANEK Eryk 03-08-21 PŚ Gliwice (UTE) 10.51 10.94 x 10.94 19 30
15 32 2 4072 GÓRSKI Rafał 00-02-26 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 10.30 x 10.82 10.82 18 2 31
16 13 2 4030 TOMALCZYK Dominik 01-02-04 AGH Kraków (UTE) 10.58 10.30 9.70 10.58 16 33
19 23 1 4259 KUŚKA Artur 01-08-13 PŚ Gliwice (UTE) 10.08 10.38 10.22 10.38 SB 13 36
22 8 2 4240 STACHOWIAK Artur 02-03-10 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 9.70 9.03 8.87 9.70 6 1 43
22 20 1 4100 STEFANIAK Radosław 97-09-23 PG Gdańsk (UTE) 9.55 x 9.67 9.67 SB 5 44
25 8 1 4277 RADLICA Damian 99-08-04 PŚk Kielce (UTE) x 9.10 9.39 9.39 50
26 31 1 4116 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) 9.14 9.03 9.18 9.18 52
29 5 1 4274 MAZURCZAK Wiktor 00-06-21 PŚk Kielce (UTE) 7.45 8.34 x 8.34 61
31 30 1 4095 RADZISZEWSKI Rafal 95-01-01 PG Gdańsk (UTE) 7.44 7.23 8.12 8.12 PB 64
34 2 2 4241 WIŚNIEWSKI Krzysztof 00-11-24 PP Poznań (UTE) 7.75 7.56 8.03 8.03 66
33 3 1 4238 SOMMEFELD Jan 02-03-17 PP Poznań (UTE) 6.95 7.92 x 7.92 SB 67
36 15 2 4078 KONOFAŁ Krzysztof 01-07-07 PG Gdańsk (UTE) 7.60 7.19 6.45 7.60 SB 71
37 39 2 4206 KAPUŚCIŃSKI Piotr 99-11-05 PO Opole (UTE) 7.53 7.35 6.92 7.53 PB 73
41 27 1 4119 GRABOWSKI Andrzej 97-12-02 PK Kraków (UTE) 6.53 6.45 6.36 6.53 80

1 28 1 5098 MAZUR Szymon 98-09-02 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 17.83 17.83 Q 1
6 30 2 5005 LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 AWF Biała Podlaska (UWF) 12.86 x 12.88 12.88 SB q 12
18 42 2 5036 KUSIAK Jakub 00-02-23 AWF Kraków (UWF) x 10.34 10.20 10.34 SB 12 37

18 1 1 6035 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 WSG Bydgoszcz (WSN) 9.89 10.47 x 10.47 SB 15 34
32 9 2 6002 HERCEL Olaf 01-02-25 AG Katowice (WSN) 7.96 8.02 8.51 8.51 SB 60
39 6 2 6003 NOWAK Stanisław 01-12-14 AG Katowice (WSN) 7.36 6.94 6.13 7.36 SB 75

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0209098 s. | Mem: 1.25 megabytes