Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:54:30
Mwd 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  400 m M  [s]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  100 m pł K  [el]
12:00  Wzwyż M  [Gr. A]
12:00  Wzwyż M  [Gr. B]
12:15  110 m pł M  [el]
12:15  Oszczep K  [Gr. A]
12:50  1500 m K  [s]
13:26  1500 m M  [s]
14:30  Oszczep M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Wzwyż K  [Gr. B]
16:20  100 m pł K  [F]
16:30  110 m pł M  [F]
16:40  400 m K  [s]
17:00  Oszczep M  [Gr. A]
17:05  400 m M  [s]
17:30  W dal M  [Gr. A]
17:30  W dal M  [Gr. B]
17:40  1500 m K  [s]
17:45  Kula K  [Gr. A]
17:45  Kula K  [Gr. B]
18:00  1500 m M  [s]
18:50  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 6.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:54:29
W dal M - Gr. A Planowany START: 2023-05-19 17:30 ZAKOŃCZENIE: 19:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 26 2101 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 UŁ Łódź (UNI) 6.47
+0.1
6.53
+0.7
6.29
-1.1
6.53
SB q 4
2 23 6023 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WSFiZ Białystok (WSN) 6.36
+0.9
6.44
+0.2
6.38
+0.8
6.44
q 8
3 8 2117 PRZYGODZKI Bartłomiej 03-01-25 UŁ Łódź (UNI) 6.27
+1.3
6.09
+0.1
x
+1.8
6.27
SB q 11
4 24 2167 RUDNIK Kacper 01-03-24 UMK Toruń (UNI) 5.98
+1.5
x
+0.5
r
5.98
SB 33 16
5 9 4110 BEDNARZ Patryk 94-02-06 PK Kraków (UTE) 5.96
+0.8
5.72
-0.3
5.77
-0.1
5.96
SB 32 17
6 32 4334 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 PWr Wrocław (UTE) 5.28
+1.7
x
+1.0
5.96
+1.6
5.96
31 18
7 16 5125 CIESIELSKI Jakub 03-01-30 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) x
-0.3
5.86
+1.9
5.69
-0.2
5.86
27 1 22
8 29 2054 STYBOR Jakub 00-08-19 UG Gdańsk (UNI) 5.77
+2.1
5.76
+0.5
x
-0.3
5.77
25 24
9 40 4212 MIKUŚKIEIWCZ Julian 01-09-19 PO Opole (UTE) 5.64
+0.6
x
+0.2
x
+0.7
5.64
SB 22 27
10 13 3084 KOZŁOWSKI Jakub 02-02-19 UE Katowice (USP) 5.20
+0.8
5.52
+2.0
5.44
-0.3
5.52
PB 20 29
11 3 4204 CZERNIC Kamil 00-04-03 PO Opole (UTE) 5.51
+0.2
5.40
+0.7
r
5.51
SB 18 31
12 11 4131 KUSIBAB Jakub 00-05-30 PK Kraków (UTE) 5.03
+0.5
5.37
+2.0
5.44
+1.0
5.44
SB 17 32
13 4 3076 STYPUŁA Piotr 01-05-07 SGH Warszawa (USP) 5.40
+0.9
x
+0.3
r
5.40
14 35
14 19 1075 DŻBIK Michał 01-04-14 UM Lublin (UME) 5.12
+0.3
5.39
+0.9
x
+0.6
5.39
PB 13 36
15 10 6008 MAĆKAŁA Szymon 00-09-12 ALK Warszawa (KS AZS AWF Wrocław) (WSN) x
+0.5
4.99
+0.7
5.18
-0.2
5.18
SB 8 41
16 28 1056 RADOŃ Julian 01-04-12 UJ CM Kraków (UME) 5.17
+1.9
4.83
+1.2
4.39
-0.2
5.17
SB 6 43
17 5 4189 MALEWSKI Bartłomiej 01-03-22 PŁ Łódź (UTE) 4.98
+0.3
4.49
+1.6
5.14
+1.3
5.14
5 44
18 18 3059 AUSEICHYK Ihar 95-09-10 SGH Warszawa (USP) 5.13
-1.5
r

5.13
4 45
19 39 3192 ADAMSKI Mikołaj 99-02-06 WAT Warszawa (USP) 4.80
+0.2
5.09
+1.4
5.10
+1.1
5.10
3 46
20 14 4327 OSTRYCHARCZYK Kacper 93-03-12 PWr Wrocław (UTE) x
+2.0
5.09
+1.3
x
-0.1
5.09
2 47
20 37 8026 KAMIŃSKI Daniel 05-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 5.09
+0.3
r

5.09
48
22 27 1016 KNOBLOCH Jakub 99-03-07 SUM Katowice (UME) 5.06
+1.0
4.54
-0.6
4.64
+0.5
5.06
SB 50
23 36 3101 ZIEMBA Adam 03-08-04 UE Katowice (USP) 4.59
+0.3
4.77
-0.2
5.02
-0.7
5.02
51
24 2 1027 TOKARCZYK Wojciech 98-05-05 SUM Katowice (UME) 4.63
-0.6
5.00
+0.3
x
+0.2
5.00
SB 53
25 12 4061 BLEJA Jacek 99-01-25 PG Gdańsk (UTE) 4.90
+0.6
4.92
+0.7
4.83
+0.4
4.92
SB 56
26 38 1111 ZAKRZEWSKI Jan 03-03-19 UM Łódź (UME) 4.92
+0.9
x
-0.1
x
+1.1
4.92
55
27 30 4352 GUMULAK Adrian 02-11-27 ZUT Szczecin (UTE) 4.89
+1.7
r

4.89
57
28 15 4265 SIBIK Jakub 02-12-03 PŚ Gliwice (UTE) 4.84
+2.1
4.87
+0.6
4.83
+0.6
4.87
SB 59
29 7 3031 PRENDOTA Przemysław 98-03-16 ANS Tarnów (USP) 4.75
+0.2
4.67
-0.3
4.08
-0.1
4.75
SB 62
30 33 2219 APEL Mateusz 02-08-19 UW Warszawa (UNI) 4.68
+1.7
x
-0.5
x
+0.7
4.68
SB 64
31 31 6004 NOWOK Nataniel 02-03-17 AG Katowice (WSN) x
+1.9
3.97
+0.1
4.49
-1.1
4.49
SB 66
32 21 4161 KARVATSKI Yauheni 05-01-26 PL Lublin (UTE) 4.12
+1.7
4.37
-0.3
4.19
+0.3
4.37
SB 68
33 25 3131 JÓZEFOWICZ Jakub 02-01-09 UEP Poznań (USP) x
+0.4
4.32
+0.7
x
-0.1
4.32
69
34 6 4016 KWAŚNY Błażej 01-05-10 AGH Kraków (UTE) 4.00
-0.1
r

4.00
SB 70
35 17 1023 SERAFIN Michał 00-05-22 SUM Katowice (UME) 3.65
+0.8
3.82
-0.2
r
3.82
SB 71
36 22 6001 BRANDYS Robert 98-08-01 AG Katowice (WSN) 3.47
+1.9
3.69
+0.9
3.66
+0.4
3.69
SB 73
20 4239 SOWIŃSKI Nikodem 02-03-29 PP Poznań (UTE) x
+0.2
x
-0.2
x
+1.7
NM

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.052819 s. | Mem: 1.25 megabytes