Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 19:27:55
Mwd 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 6.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-21 19:27:53
W dal M - Gr. A Planowany START: 2022-05-20 18:40 ZAKOŃCZENIE: 20:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 17 5011 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 7.70
-0.4


7.70
-0.4
Q 1
2 15 5003 CZARNOCKI Damian 00-06-23 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 6.66
-0.9
7.04
+0.5
-
7.04
+0.5
Q 3
3 10 4333 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 UTH Radom (UTE) 6.82
-1.5
6.63
-0.6
r
6.82
-1.5
q 5
4 22 1091 TOMCZYK Wojciech 03-11-23 UMB Białystok (UME) x
+1.1
x
-0.7
6.80
-0.7
6.80
-0.7
q 6
5 18 3175 KOCZERA Jakub 01-02-28 WAT Warszawa (USP) 6.50
-0.2
6.33
+0.2
5.91
+0.4
6.50
-0.2
SB q 11
6 6 7015 LEWANDOWSKI Jakub 99-12-06 ANS Piła (WSZ) x
-0.3
6.37
-0.2
6.48
+0.1
6.48
+0.1
q 12
7 29 4211 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 6.33
+0.3
r

6.33
+0.3
36 3 13
8 4 3171 GLAZIK Maksymilian 01-10-01 WAT Warszawa (USP) 5.88
-0.3
6.19
-0.7
6.27
-0.3
6.27
-0.3
=PB 34 15
9 32 4013 HLADYLCHENKO Mykyta 00-05-19 AGH Kraków (UTE) 5.56
-0.4
6.17
+0.5
6.10
-0.8
6.17
+0.5
32 17
10 12 4248 STELMASIK Franciszek 01-04-20 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 6.08
+0.4
5.76
-0.9
x
-0.4
6.08
+0.4
29 20
11 36 5059 SZUMIEC Michał 01-02-09 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 5.73
-0.2
6.06
0.0
5.33
+0.3
6.06
0.0
28 21
12 23 2067 STYBOR Jakub 00-08-19 UG Gdańsk (UNI) x
+0.1
6.06
-0.6
x
+0.5
6.06
-0.6
27 22
13 34 1018 GŁÓWCZYK Piotr 01-05-01 ŚUM Katowice (UME) 5.88
-0.2
5.87
+0.4
5.53
-1.2
5.88
-0.2
24 25
14 14 4305 PŁASKOWICKI Damian 00-05-30 PW Warszawa (UTE) 5.87
-0.4
x
+0.5
r
5.87
-0.4
23 26
15 13 4189 KNOP Juliusz 98-02-05 PŁ Łódź (UTE) 4.77
+0.2
5.66
-1.0
5.74
-0.5
5.74
-0.5
19 30
16 1 4008 DOMALIK Łukasz 02-04-22 AGH Kraków (UTE) 5.29
-1.2
5.20
-1.5
5.48
+0.2
5.48
+0.2
SB 14 35
17 28 1023 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME) 5.39
+0.2
5.47
+0.2
r
5.47
+0.2
SB 13 36
18 8 1034 RODZIK Przemysław 97-03-25 ŚUM Katowice (UME) 5.46
-1.2
5.43
-0.2
-
5.46
-1.2
=PB 12 37
19 7 2057 RUDEK Szymon 98-02-23 UG Gdańsk (UNI) 5.39
-1.8
5.44
-0.9
5.14
-0.6
5.44
-0.9
11 38
20 25 3068 STACHOŃ Łukasz 02-05-01 UE Katowice (USP) 5.19
-0.7
5.41
-0.6
x
5.41
-0.6
10 39
21 5 3032 BIELECKI Dominik 96-09-12 SGH Warszawa (USP) 5.32
-0.7
5.05
-0.5
5.26
-0.1
5.32
-0.7
SB 8 41
22 31 4097 PANKAU Paweł 02-01-01 PG Gdańsk (UTE) 5.28
+0.2
r

5.28
+0.2
PB 4 45
23 11 1148 KSEPKA Jędrzej 01-04-19 UMe Poznań (UME) x
+0.4
5.23
+0.2
x
-0.2
5.23
+0.2
SB 1 48
24 20 4019 KWAŚNY Błażej 01-05-10 AGH Kraków (UTE) 4.90
-0.8
4.71
-1.1
5.21
-0.5
5.21
-0.5
49
25 37 4050 BETLEWSKI Szymon 98-09-03 PB Bydgoszcz (UTE) x
-0.5
x
-0.6
4.95
0.0
4.95
0.0
52
26 30 4273 SIBIK Jakub 02-12-03 PŚ Gliwice (UTE) 4.69
-0.4
4.88
-0.5
4.72
-0.8
4.88
-0.5
SB 55
27 35 7007 PIGUŁA Łukasz 99-04-28 ANS Konin (WSZ) 4.74
-0.5
4.51
+0.1
4.52
-0.6
4.74
-0.5
SB 58
28 19 1130 MATUSIAK Jarosław 00-01-10 UMe Łódź (UME) 4.64
-1.0
4.43
-0.6
4.11
-0.3
4.64
-1.0
59
29 26 4173 SAGANOWSKI Wojciech 00-02-16 PL Lublin (UTE) 4.30
-0.9
4.36
-0.3
4.53
-1.1
4.53
-1.1
62
30 16 2130 GOSS Michał 99-09-23 UŁ Łódź (UNI) 4.08
+0.6
4.52
+0.4
r
4.52
+0.4
63
31 33 3076 JÓZEFOWICZ Jakub 02-01-09 UE Poznań (USP) 4.44
+0.1
x
+0.9
4.15
-0.8
4.44
+0.1
64
32 24 3101 WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 UE Wrocław (USP) 4.28
-0.1
r

4.28
-0.1
67
33 9 7012 WOŹNIAK Miłosz 01-05-01 ANS Konin (WSZ) 4.13
-0.8
x
-0.1
3.78
+0.2
4.13
-0.8
69
2 4041 MOSKAL Jakub 98-03-12 PB Białystok (UTE)


DNS
3 1037 SERAFIN Michał 00-05-22 ŚUM Katowice (UME)


DNS
21 7036 PRENDOTA Przemysław 98-03-16 ANS Tarnów (WSZ)


DNS
27 1078 ŚWIĘCH Konrad 01-04-30 UJ CM Kraków (UME)


DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0859489 s. | Mem: 1.25 megabytes