Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 14:12:12
Mtrójs 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Dysk K  [Gr. B]
10:04  Dysk M  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
12:00  Dysk K  [Gr. A]
13:00  800 m K  [s]
13:04  Wzwyż M  [F]
13:10  Wzwyż K  [F]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Kula K  [F]
15:00  Kula M  [F]
16:00  400 m pł K  [s]
16:00  W dal K  [F]
16:48  Oszczep M  [F]
16:50  400 m pł M  [s]
17:30  Tyczka M 
17:30  Tyczka K 
17:40  100 m K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m M  [F]
18:00  100 m K  [F]
18:10  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 14.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 14:01:58
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2022-05-21 11:40 ZAKOŃCZENIE: 12:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 19 4333 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 UTH Radom (UTE) 12.13
+1.7
15.08
+1.5

15.08
+1.5
Q 1
2 21 8053 SULWIRSKI Rafał 96-07-16 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) 15.06
+2.2


15.06
+2.2
Q 2
3 11 2067 STYBOR Jakub 00-08-19 UG Gdańsk (UNI) 13.44
+1.1
13.51
+1.6
13.74
+1.6
13.74
+1.6
q 9
4 2 6033 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WSWFiT Białystok (WSN) 13.59
+0.7
x
+1.8
13.05
+2.0
13.59
+0.7
q 11
5 1 4013 HLADYLCHENKO Mykyta 00-05-19 AGH Kraków (UTE) 13.33
+1.8
13.14
+1.0
13.49
+3.4
13.49
+3.4
q 12
6 6 5030 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) x
-0.2
x
+2.4
13.31
+0.3
13.31
+0.3
37 6 13
7 8 4285 PYLYPCHUK Oleksandr 96-11-07 PŚk Kielce (UTE) 11.95
+2.2
x
+2.0
12.81
+1.6
12.81
+1.6
34 16
8 17 4305 PŁASKOWICKI Damian 00-05-30 PW Warszawa (UTE) 12.17
+1.0
x
+2.4
12.51
+1.7
12.51
+1.7
33 17
9 4 3175 KOCZERA Jakub 01-02-28 WAT Warszawa (USP) 12.24
+0.9
x
+2.6
12.37
+0.9
12.37
+0.9
32 18
10 7 2085 KRYSIAK Michał 99-03-02 UJ Kraków (UNI) 10.78
+0.4
11.27
+2.2
11.96
+1.8
11.96
+1.8
PB 30 20
11 12 1040 TOKARCZYK Wojciech 98-05-05 ŚUM Katowice (UME) 11.53
-0.1
11.74
+0.3
11.69
-0.9
11.74
+0.3
=PB 27 23
12 10 4146 OSUCH Bartosz 98-03-04 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 10.46
+1.4
11.40
+2.8
11.53
+0.7
11.53
+0.7
PB 25 4 25
13 3 4033 ZATORSKI Mikołaj 99-07-13 AGH Kraków (UTE) 11.37
+0.5
11.15
+3.4
11.52
+2.4
11.52
+2.4
24 26
14 14 4354 SUKHAREVICH Artsiom 04-06-02 PL Lublin (UTE) 11.40
+2.2
x
+1.4
x
+2.3
11.40
+2.2
22 28
15 20 3032 BIELECKI Dominik 96-09-12 SGH Warszawa (USP) 10.58
+2.3
11.31
+0.6
11.27
+1.5
11.31
+0.6
SB 21 29
16 9 4149 PSZCZÓŁKA Krzysztof 95-04-29 PK Kraków (UTE) 10.80
+0.8
10.63
+1.5
10.73
-0.4
10.80
+0.8
SB 18 32
17 18 3198 ŻEBROWSKI Piotr 00-08-12 WAT Warszawa (USP) 10.62
+0.6
10.73
+0.7
10.44
-0.5
10.73
+0.7
PB 17 33
18 15 4008 DOMALIK Łukasz 02-04-22 AGH Kraków (UTE) 10.45
+3.3
10.71
+0.3
10.21
+0.6
10.71
+0.3
16 34
5 4093 MICHALSKI Mateusz 01-02-05 PG Gdańsk (UTE)


DNS
13 2110 KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 UKW Bydgoszcz (UNI)


DNS
16 7037 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 ANS Tarnów (WSZ)


DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.078517 s. | Mem: 1.25 megabytes