Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 16:40:31
Mkula 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 15.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 16:40:31
Kula M - Gr. A Planowany START: 2022-05-20 10:55 ZAKOŃCZENIE: 12:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
2 1 4295 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 16.36 16.36 Q 2
4 2 2306 KLEINERT Jakub 02-08-13 UZ Zielona Góra (UNI) 11.47 13.54 14.36 14.36 q 4
5 4 4298 KAWKA Bartosz 97-09-01 PW Warszawa (UTE) 13.12 13.07 12.89 13.12 q 5
7 5 4073 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 12.53 12.54 12.45 12.54 q 7
8 3 4089 MAKURAT Wojciech 98-02-01 PG Gdańsk (UTE) 11.87 12.27 12.54 12.54 q 8
12 7 4111 WILKOWSKI Piotr 02-04-03 PG Gdańsk (UTE) 11.16 11.35 11.17 11.35 q 12
13 6 2069 SZCZYRBA Adrian 96-12-20 UG Gdańsk (UNI) 9.79 11.19 9.64 11.19 36 13
17 10 4189 KNOP Juliusz 98-02-05 PŁ Łódź (UTE) 9.84 10.57 10.32 10.57 32 17
19 32 2162 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 10.41 r 10.41 30 5 19
20 16 7025 TRYBUS Władysław 00-08-15 KPU Krosno (WSZ) 10.16 10.29 x 10.29 PB 29 20
24 21 3099 OSZENDA Jakub 01-01-15 UE Wrocław (USP) 8.89 9.94 9.66 9.94 SB 25 24
25 8 2175 TUROS Piotr 99-07-17 UMCS Lublin (UNI) 9.87 x x 9.87 24 25
27 13 2172 STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 UMCS Lublin (UNI) 9.25 9.63 9.73 9.73 22 27
28 11 7040 SZWIEC Kamil 96-09-14 ANS Tarnów (WSZ) 3.69 9.27 9.64 9.64 21 28
29 14 4010 DUDZIAK Andrzej 99-02-23 AGH Kraków (UTE) x 9.37 9.59 9.59 20 29
31 9 2283 KANIA Radosław 00-02-20 UWM Olsztyn (UNI) 8.86 9.14 9.39 9.39 PB 18 31
32 12 3049 BAJDA Jakub 02-07-27 UE Katowice (USP) 8.45 9.18 x 9.18 17 32
33 20 4225 ANUSZKIEWICZ Maciej 98-09-01 PP Poznań (UTE) 8.84 9.17 r 9.17 PB 16 33
34 17 4187 JÓZEFIAK Tomasz 98-02-11 PŁ Łódź (UTE) 9.10 8.88 9.02 9.10 15 34
36 30 1149 PARAŃSKI Bartosz 96-07-08 UMe Poznań (UME) 9.01 8.88 8.61 9.01 SB 13 36
39 29 1079 TARNOWSKI Piotr 00-04-10 UJ CM Kraków (UME) 8.63 8.74 8.89 8.89 SB 10 39
41 15 4056 OLSZAK Paweł 00-08-27 PB Bydgoszcz (UTE) 8.24 8.80 8.65 8.80 8 41
42 19 3170 GIERCZAK Piotr 99-01-01 WAT Warszawa (USP) 8.03 7.81 8.64 8.64 7 42
43 18 4162 WRÓBEL Wiktor 00-05-06 PK Kraków (UTE) 8.00 8.57 8.63 8.63 6 43
44 26 4161 WRÓBEL Dawid 00-05-06 PK Kraków (UTE) 8.16 8.55 8.60 8.60 SB 5 44
49 22 1106 OLASZKIEWICZ Bartosz 00-01-22 UMe Lublin (UME) 8.24 x 8.05 8.24 PB 49
50 23 7012 WOŹNIAK Miłosz 01-05-01 ANS Konin (WSZ) 7.09 7.75 8.18 8.18 SB 50
51 28 1062 MACIASZEK Szymon 02-04-20 UJ CM Kraków (UME) 7.32 8.12 8.09 8.12 SB 51
57 25 1093 BERNACKI Radosław 97-08-10 UMe Lublin (UME) 7.13 7.10 7.50 7.50 PB 57
60 27 2188 KOWALKOWSKI Filip 96-04-20 UMK Toruń (UNI) 6.61 6.62 6.16 6.62 SB 60
24 2112 MACHCIŃSKI Dawid 98-04-12 UKW Bydgoszcz (UNI) DNS
31 3138 FURMANKIEWICZ Hubert 00-07-20 UPr Poznań (USP) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.078269 s. | Mem: 1.25 megabytes