Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 15:21:20
Mdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Dysk K  [Gr. B]
10:04  Dysk M  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
12:00  Dysk K  [Gr. A]
13:00  800 m K  [s]
13:04  Wzwyż M  [F]
13:10  Wzwyż K  [F]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Kula K  [F]
15:00  Kula M  [F]
16:00  400 m pł K  [s]
16:00  W dal K  [F]
16:48  Oszczep M  [F]
16:50  400 m pł M  [s]
17:30  Tyczka M 
17:30  Tyczka K 
17:40  100 m K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m M  [F]
18:00  100 m K  [F]
18:10  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 45.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 15:21:20
Dysk M - Gr. A Planowany START: 2022-05-21 11:40 ZAKOŃCZENIE: 12:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 5 4342 GŁADKOWSKI Mateusz 01-01-05 ZUT Szczecin (UTE) x 46.90 46.90 SB Q 3
2 8 4295 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) 43.15 r 43.15 q 5
3 22 8022 GÓRSKI Rafał 00-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) x 36.10 x 36.10 q 9
4 1 2119 WIEWIÓRSKI Aleksander 99-09-08 UKW Bydgoszcz (UNI) 35.84 33.62 34.56 35.84 SB q 10
5 6 4010 DUDZIAK Andrzej 99-02-23 AGH Kraków (UTE) 35.00 x x 35.00 PB q 11
6 23 4111 WILKOWSKI Piotr 02-04-03 PG Gdańsk (UTE) x 34.86 x 34.86 q 12
7 13 2059 SKIBICKI Jarosław 89-04-12 UG Gdańsk (UNI) 24.26 25.70 30.15 30.15 SB 34 17
8 18 4298 KAWKA Bartosz 97-09-01 PW Warszawa (UTE) 29.80 28.90 x 29.80 33 18
9 26 3049 BAJDA Jakub 02-07-27 UE Katowice (USP) x x 29.39 29.39 32 19
10 21 4031 TOMALCZYK Dominik 01-02-04 AGH Kraków (UTE) 26.34 28.33 25.36 28.33 31 20
11 4 2042 JOPEK Maksym 96-05-15 UG Gdańsk (UNI) x 23.29 27.50 27.50 PB 30 21
12 17 4289 WILK Przemysław 97-04-25 PŚk Kielce (UTE) 25.15 x 26.62 26.62 SB 29 22
13 7 4255 MYSOR Marek 99-01-04 PRz Rzeszów (UTE) x 20.92 26.16 26.16 27 24
14 15 4120 CETNARSKI Wojciech 00-07-08 PK Kraków (UTE) 23.91 25.13 23.48 25.13 PB 24 27
15 14 4121 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) 24.39 23.59 23.83 24.39 SB 23 28
16 16 4030 SZCZERBIK Szymon 00-12-05 AGH Kraków (UTE) 18.48 22.00 22.94 22.94 20 31
17 10 1079 TARNOWSKI Piotr 00-04-10 UJ CM Kraków (UME) 19.51 x 22.42 22.42 SB 19 32
18 24 1108 REZMER Jakub 99-09-25 UMe Lublin (UME) 22.28 18.97 x 22.28 PB 18 33
19 11 4281 MAZUR Łukasz 99-10-28 PŚk Kielce (UTE) 21.57 21.98 21.59 21.98 16 35
20 3 4154 SZMIT Paweł 98-09-24 PK Kraków (UTE) x 21.26 x 21.26 14 37
21 25 4160 WÓJCIK Dominik 95-02-10 PK Kraków (UTE) x 17.33 18.40 18.40 SB 7 44
22 20 4125 GRABOWSKI Andrzej 97-12-02 PK Kraków (UTE) x x 18.38 18.38 SB 6 45
23 12 1051 FERET Ryszard 99-11-20 UJ CM Kraków (UME) x x 13.47 13.47 4 47
9 3021 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 SGGW Warszawa (USP) x x x NM
27 3161 JARMOŁOWICZ Michał 99-05-28 UPr Wrocław (USP) x x x NM
2 8005 STACHNIK Oskar 98-03-01 AZS UMCS Lublin (LBE) DNS
19 7013 ZIÓŁKOWSKI Marcin 00-08-28 ANS Konin (WSZ) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.088644 s. | Mem: 1.25 megabytes