Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-25 14:56:41
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

09:00  Młot M  [F]
10:00  100 m K  [el]
10:35  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:15  Oszczep K  [Gr. B]
11:25  100 m M  [el]
12:45  800 m K  [s]
12:50  Oszczep K  [Gr. A]
12:55  Wzwyż M  [F]
13:00  Trójskok K  [Gr. A]
13:00  Trójskok K  [Gr. B]
14:05  800 m M  [s]
15:15  400 m pł K  [s]
15:25  Oszczep M  [F]
16:25  400 m pł M  [s]
16:30  Tyczka K 
17:05  W dal M  [F]
17:20  Dysk K  [Gr. A]
17:20  Dysk K  [Gr. B]
17:40  100 m K  [F B]
17:50  100 m M  [F B]
18:00  100 m K  [F A]
18:10  100 m M  [F A]
18:25  3000 m M  [s]
18:40  W dal K  [F]
19:15  Dysk M  [Gr. A]
19:15  Dysk M  [Gr. B]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti (ITA) 2011-09-10
Min. ME 1:45.20 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 1:44.70 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-25 14:56:41
800 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-05-25 14:05 WYSTARTOWANO: 14:05:05 DEKORACJA 15:38
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 7 3182 BUKOWSKI Paweł 04-07-13 WAT Warszawa (USP) 2:04.19 1 50
2 7 3118 HADASZ Adam 04-05-28 UE Katowice (USP) 2:07.90 SB 58
3 1 3185 GOŁAWSKI Rafał 88-10-24 WAT Warszawa (USP) 2:11.04 63
4 5 4040 HOŁOWIENKO Marcin 03-05-01 PB Białystok (UTE) 2:15.94 66
5 2 2010 MAJEWSKI Antoni 02-10-03 UAM Poznań (UNI) 2:16.69 PB 67
6 8 3108 STANEK Jan 02-12-05 UEK Kraków (USP) 2:17.10 PB 68
7 4 4193 SERGA Andrii 03-06-14 PL Lublin (UTE) 2:18.42 PB YC TR5.7 69
8 6 3136 SŁOWIK Kacper 02-07-06 UEP Poznań (USP) 2:26.63 71
9 3 2215 MIECZNIK Albert 98-10-02 UwB Białystok (UNI) 2:27.00 72
10 5 3028 PERLIŃSKI Miłosz 02-08-28 ANS Konin (USP) 2:39.59 73

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0310872 s. | Mem: 768 kilobytes