Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-25 20:09:06
M3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

09:00  Młot M  [F]
10:00  100 m K  [el]
10:35  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:15  Oszczep K  [Gr. B]
11:25  100 m M  [el]
12:45  800 m K  [s]
12:50  Oszczep K  [Gr. A]
12:55  Wzwyż M  [F]
13:00  Trójskok K  [Gr. A]
13:00  Trójskok K  [Gr. B]
14:05  800 m M  [s]
15:15  400 m pł K  [s]
15:25  Oszczep M  [F]
16:25  400 m pł M  [s]
16:30  Tyczka K 
17:05  W dal M  [F]
17:20  Dysk K  [Gr. A]
17:20  Dysk K  [Gr. B]
17:40  100 m K  [F B]
17:50  100 m M  [F B]
18:00  100 m K  [F A]
18:10  100 m M  [F A]
18:25  3000 m M  [s]
18:40  W dal K  [F]
19:15  Dysk M  [Gr. A]
19:15  Dysk M  [Gr. B]
REKORDY
7:20.67 KOMEN Daniel KEN Rieti (ITA) 1996-09-01
RE 7:23.63 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Eugene (USA) 2023-09-17
RP 7:42.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Oslo (NOR) 1974-07-04
RP (U23) 7:50.42 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Nuoro (ITA) 1992-09-12
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-25 20:09:06
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-05-25 18:25 WYSTARTOWANO: 18:25:26 DEKORACJA 20:30
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf rank
1 5 2011 MATCZAK Patryk 98-02-07 UAM Poznań (UNI) 10:05.72 PB 78
2 7 2084 PAMUŁA Hubert 02-05-15 UJ Kraków (UNI) 10:13.98 PB 82
3 2 2207 ŁYCZKO Bartosz 00-03-08 UŚ Katowice (UNI) 10:15.88 84
4 1 3054 SZYMAŃSKI Mieszko 03-05-06 PM Szczecin (USP) 10:17.65 86
5 3 3098 KACZOR Miłosz 03-08-13 UEK Kraków (USP) 10:18.61 87
6 13 1101 SKŁODOWSKI Tomasz 01-01-11 UMB Białystok (UME) 10:22.06 SB 88
7 6 3131 GOŹDZICKI Maciej 02-01-24 UEP Poznań (USP) 10:26.25 PB 90
8 8 1126 WARDA Hubert 00-11-14 UM Lublin (UME) 10:29.30 PB 92
9 9 1139 KEMICER Igor 00-04-20 UM Łódź (UME) 10:33.13 SB 94
10 12 3030 PIGULSKI Jakub 01-09-10 ANS Konin (USP) 10:38.06 SB 95
11 15 3008 HAMERA Maciej 99-07-16 AMW Gdynia (USP) 10:45.90 96
12 16 3180 BERNER Szymon 04-06-09 WAT Warszawa (USP) 10:49.99 97
13 4 2023 POTEMPA Wojciech 02-02-12 UJD Częstochowa (UNI) 10:57.12 99
14 10 1182 TRUŚ Karol 01-03-15 WUM Warszawa (UME) 10:58.66 SB 101
15 14 3195 POTOCKI Adrian 03-01-16 WAT Warszawa (USP) 11:22.71 103
16 11 3134 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02-07-05 UEP Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 11:44.04 105

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.036057 s. | Mem: 768 kilobytes