Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 15:46:50
Kw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) 1987-08-30
RE 2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) 1987-08-30
RP 2.02i LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.95 KIELAN Urszula GWARDIA Warszawa Grudziądz 1980-05-28
Min. ME 1.92 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 1.97 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 1.65 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-26 15:46:50
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2024-05-24 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ 1.20 1.28 1.36 1.44 1.49 1.54 1.59 1.62 1.65 wynik inf punkty rank
1 9 5125 KONIECZKO Martyna 05-02-07 AWFiS Gdańsk (UWF) - - - - O O O O O 1.65 Q 1
1 12 4269 WYSOCKA Alicja 03-03-05 PRz Rzeszów (UTE) - - - - - - O O 1.65 Q 1
1 20 2158 KOKOT Katarzyna 04-01-05 UO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UNI) - - - - - - O O O 1.65 Q 1
4 23 2262 PIĘDZIAK Julia 04-02-11 UWM Olsztyn (UNI) - - - - O O O XO O 1.65 Q 6
5 11 4130 SOBCZYK Julia 03-02-11 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) - - - - O O O O XO 1.65 Q 8
6 17 3149 ZABŁOCKA Adrianna 02-01-09 UE Wrocław (USP) - - - - - O XO O XO 1.65 Q 9
7 22 2126 OWCZAREK Patrycja 02-11-23 UŁ Łódź (UNI) - - - - O O O O XXX 1.62 q 12
8 5 5002 KAROLCZUK Paulina 01-08-01 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) - - - O O XO O XXO XXX 1.62 34 3 15
9 8 4060 ABRAMCZYK Izabela 93-07-04 PBŚ Bydgoszcz (UTE) - - - O O O O XXX 1.59 32.5 16
10 19 5126 LITWIN Adrianna 03-05-03 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) - - - - O XO XO XXX 1.59 30 1 19
11 7 2203 AUGUSTYN Dominika 94-12-03 UŚ Katowice (UNI) - - - O O XO XXX 1.54 27 22
12 3 5087 LOZOVYTSKA Anna 05-12-22 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) - - - - O XXO XXX 1.54 24 25
13 13 2163 PODGÓRSKA Joanna 00-10-23 UKEN Kraków (UNI) - O O O XO XXO XXX 1.54 23 26
14 15 1154 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UM Łódź (UME) - O O O O XXX 1.49 20.5 27
14 18 1087 BIERDZIO Weronika 04-06-10 UMB Białystok (UME) - O O O O XXX 1.49 20.5 27
16 1 2077 JEWUŁA Oliwia 05-02-21 UJ Kraków (UNI) - - O XXX 1.36 14 32
16 4 4026 RZĄCA Aleksandra 03-09-19 AGH Kraków (UTE) O O O XXX 1.36 14 32
16 16 4070 ZIEMBA Weronika 00-02-02 PBŚ Bydgoszcz (UTE) - O O XXX 1.36 10 39
19 2 4348 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 ZUT Szczecin (UTE) O O XO XXX 1.36 14 32
20 14 4083 DAROSZEWSKA Maja 02-06-07 PG Gdańsk (UTE) O O XXX 1.28 4 45
21 21 1075 SŁABOSZ Paula 99-11-21 UJ CM Kraków (UME) XO O XXX 1.28 3 46
22 6 1012 BRONCEL Nicola 04-03-02 ŚUM Katowice (UME) O XXX 1.20 2 47
23 10 1123 SOT Aleksndra 04-04-05 UM Lublin (UME) XO XXX 1.20 1 48

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.028754 s. | Mem: 768 kilobytes