Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:19:40
Kw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

Minimum do finału: 1.66 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 19:19:40
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2023-05-19 16:15 ZAKOŃCZENIE: 18:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ 1.20 1.28 1.36 1.44 1.50 1.55 1.60 1.63 wynik inf punkty rank
1 6 2001 JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KUL Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) o o o 1.63 q 1
1 7 6024 ZHODZIK Maryia 97-01-19 WSFiZ Białystok (WSN) o 1.63 q 1
3 3 5084 BURLEWICZ Barbara 03-01-09 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) xo xo 1.63 SB q 10
4 25 2114 OWCZAREK Patrycja 02-11-23 UŁ Łódź (UNI) o o xo xxx 1.60 SB 37 14
5 12 2115 PERZYŃSKA Julia 03-05-19 UŁ Łódź (UNI) o o o xxo xxx 1.60 SB 35.5 15
6 14 4054 WILKOS Izabela 93-07-04 PB Bydgoszcz (UTE) o o o xxx 1.55 33 18
7 2 5077 WESOŁOWSKA Zyta 99-01-02 AWF Poznań (UWF) o o o xo xxx 1.55 SB 30.5 20
7 16 5038 MIREK Katarzyna 98-04-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) o o xo r 1.55 SB 30.5 2 20
9 21 2031 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 UG Gdańsk (UNI) o o xxo xxx 1.55 29 22
10 8 3028 KUSION Gabriela 01-05-19 ANS Tarnów (USP) o xo o xxx 1.50 SB 27 23
11 20 4301 LEWANDOWSKA Martyna 04-07-06 PW Warszawa (UTE) xo xo xxx 1.50 24.5 26
11 26 1102 MOSZURA Aleksandra 02-01-07 UM Łódź (UME) xo xo xxx 1.50 24.5 26
13 27 5046 ŚLUSARCZYK Aleksandra 99-07-26 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) o xxo xxx 1.50 SB 23 1 28
14 18 4056 ZIEMBA Weronika 00-02-02 PB Bydgoszcz (UTE) xo o xxx 1.44 21 30
15 17 1086 WILK Karolina 98-02-24 UM Lublin (UME) o o o xo xxx 1.44 PB 20 31
16 28 4065 DAROSZEWSKA Maja 02-06-07 PG Gdańsk (UTE) o o o xxo xxx 1.44 PB 18.5 32
17 10 1009 WÓJCIK Paulina 01-12-09 CMUMK Bydgoszcz (UME) o xxx 1.36 SB 15.5 34
17 13 4094 POSAŃSKA Kalina 00-04-18 PG Gdańsk (UTE) o o o xxx 1.36 15.5 34
17 15 4024 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AGH Kraków (UTE) o o o xxx 1.36 15.5 34
17 29 4185 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 PŁ Łódź (UTE) o o xxx 1.36 SB 15.5 34
21 22 3151 PODGÓRSKA Joanna 00-10-23 UP Kraków (USP) o o xo xxx 1.36 PB 12 38
22 9 4295 HRYNIEWICKA Hanna 04-05-30 PW Warszawa (UTE) o o xxo xxx 1.36 SB 9 41
23 1 4021 ORZECHOWSKA Karolina 01-10-30 AGH Kraków (UTE) o o xxx 1.28 4 44
23 5 4184 KOMOROWSKA Małgorzata 02-06-04 PŁ Łódź (UTE) o o xxx 1.28 SB 4 44
23 23 4026 RZĄCA Aleksandra 03-09-19 AGH Kraków (UTE) o o xxx 1.28 4 44
23 24 4218 WILGA Magdalena 00-06-03 PO Opole (UTE) o o xxx 1.28 SB 4 44
27 11 3067 KŁYSZEWSKA Michalina 00-04-26 SGH Warszawa (USP) xo xxx 1.20 =SB 55
4 4142 POLCZYŃSKA Weronika 99-08-31 PK Kraków (UTE) xxx NM

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0256591 s. | Mem: 1.25 megabytes