Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 14:18:39
Ktrójs 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

09:00  Młot M  [F]
10:00  100 m K  [el]
10:35  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:15  Oszczep K  [Gr. B]
11:25  100 m M  [el]
12:45  800 m K  [s]
12:50  Oszczep K  [Gr. A]
12:55  Wzwyż M  [F]
13:00  Trójskok K  [Gr. A]
13:00  Trójskok K  [Gr. B]
14:05  800 m M  [s]
15:15  400 m pł K  [s]
15:25  Oszczep M  [F]
16:25  400 m pł M  [s]
16:30  Tyczka K 
17:05  W dal M  [F]
17:20  Dysk K  [Gr. A]
17:20  Dysk K  [Gr. B]
17:40  100 m K  [F B]
17:50  100 m M  [F B]
18:00  100 m K  [F A]
18:10  100 m M  [F A]
18:25  3000 m M  [s]
18:40  W dal K  [F]
19:15  Dysk M  [Gr. A]
19:15  Dysk M  [Gr. B]
REKORDY
15.74(i) ROJAS Yulimar VEN Beograd (SRB) 2022-03-20
RE 15.50 KRAVETS Inessa UKR Göteborg (SWE) 1995-08-10
RP 14.44 TRYBAŃSKA Małgorzata KS Warszawianka Warszawa Barcelona (ESP) 2010-07-29
RP (U23) 14.25 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Gdańsk 2011-07-03
Min. ME 14.15 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 14.55 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 12.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-26 14:18:39
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2024-05-25 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 15 4203 JACAK Julia 04-08-29 PŁ Łódź (UTE) x
+0.1
12.73
+0.7

12.73
+0.7
PB Q 1
2 7 3032 MOSIEK Joanna 02-02-16 ANS Leszno (USP) 12.28
+1.1
12.00
-1.2
11.91
-0.7
12.28
+1.1
q 2
3 5 2225 DZIADAK Nikolina 03-08-04 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 12.03
+1.4
11.89
+0.5
r
12.03
+1.4
q 4
4 16 1004 SHEPPARD Junise 01-01-23 CMUMK Bydgoszcz (UME) 11.84
+1.2
x
+1.2
12.01
-0.4
12.01
-0.4
PB q 5
5 6 3109 STASZCZUK Kinga 03-02-05 UEK Kraków (USP) 11.75
+0.5
11.57
-0.2
11.65
+2.5
11.75
+0.5
q 6
6 8 2277 BIELSKA Oliwia 03-05-26 UG Gdańsk (UNI) 11.44
+1.9
11.62
+1.9
11.42
-1.5
11.62
+1.9
SB q 8
7 12 4207 JANUS Julia 01-10-21 PŁ Łódź (UTE) 11.52
-0.0
11.49
+1.6
11.52
+0.3
11.52
-0.0
q 10
8 11 5100 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 11.52
-1.3
11.40
-0.9
11.45
+0.4
11.52
-1.3
q 9
9 1 5128 PIETROŃ Monika 02-02-22 AWFiS Gdańsk (UWF) 11.10
-0.9
11.41
-0.1
11.52
+0.1
11.52
+0.1
q 11
10 13 5115 RUGOWSKA Anna 04-05-26 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 11.44
+1.1
11.20
+0.6
11.47
+2.2
11.47
+2.2
q 12
11 14 2237 RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 10.31
+0.2
x
+1.7
11.10
+0.9
11.10
+0.9
35 4 14
12 17 4001 BOREK Alicja 05-05-14 AGH Kraków (UTE) 10.87
+0.2
11.07
+0.5
10.91
+1.4
11.07
+0.5
SB 34 15
13 9 2267 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 04-07-23 UWM Olsztyn (UNI) 9.63
+2.5
10.84
-1.4
10.95
-1.0
10.95
-1.0
33 16
14 10 4129 SMOROŃ Nadia 05-03-04 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 10.85
+0.3
10.93
-0.3
x
+0.5
10.93
-0.3
32 3 17
15 3 1119 MOSKAL Monika 03-10-14 UM Lublin (UME) 10.48
-0.7
10.50
-1.3
10.64
+0.3
10.64
+0.3
30 19
16 18 4020 ORZECHOWSKA Karolina 01-10-30 AGH Kraków (UTE) 10.18
+1.8
10.28
+0.4
9.90
+1.6
10.28
+0.4
SB 24 25
17 4 2206 KRAUZE Aleksandra 00-07-11 UŚ Katowice (UNI) 9.51
-1.1
9.79
+0.7
9.61
+0.1
9.79
+0.7
22 27
18 2 2282 CZAJA Olga 04-06-08 UG Gdańsk (UNI) 9.65
+0.9
x
-0.6
x
+0.8
9.65
+0.9
21 28

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.026427 s. | Mem: 768 kilobytes