Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 15:25:52
Ktrójs 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Dysk K  [Gr. B]
10:04  Dysk M  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
12:00  Dysk K  [Gr. A]
13:00  800 m K  [s]
13:04  Wzwyż M  [F]
13:10  Wzwyż K  [F]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Kula K  [F]
15:00  Kula M  [F]
16:00  400 m pł K  [s]
16:00  W dal K  [F]
16:48  Oszczep M  [F]
16:50  400 m pł M  [s]
17:30  Tyczka M 
17:30  Tyczka K 
17:40  100 m K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m M  [F]
18:00  100 m K  [F]
18:10  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 12.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 15:25:52
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2022-05-21 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 2 6004 SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 ANS Poznań (OŚ AZS Poznań) (WSN) 12.90
+2.0


12.90
+2.0
Q 3
2 10 4328 STRĄCZEK Weronika 99-06-25 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 12.83
+4.6


12.83
+4.6
Q 4
3 8 4199 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 PŁ Łódź (UTE) 12.78
+1.2


12.78
+1.2
Q 5
4 23 1138 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 UMe Łódź (AZS Łódź) (UME) x
+1.8
12.76
+1.5

12.76
+1.5
SB Q 6
5 16 5024 MACH Natalia 99-07-14 AWF Katowice (KS AZS AWF Katowice) (UWF) 12.21
+2.3
12.24
+4.1
12.12
+5.7
12.24
+4.1
q 8
6 11 5001 BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 11.99
+3.5
x
+1.0
x
+1.3
11.99
+3.5
q 11
7 9 4205 SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 PŁ Łódź (UTE) 11.69
+2.0
11.78
+2.5
11.66
+1.7
11.78
+2.5
38 13
8 17 2271 RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) x
+1.4
11.01
+4.9
x
+2.5
11.01
+4.9
33 19
9 25 1134 PABIANEK Angelika 99-03-12 UMe Łódź (UME) 10.56
+1.4
10.52
+2.7
x
+4.4
10.56
+1.4
31 22
10 22 1153 LEGASZEWSKA Maria 00-10-16 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) x
+4.5
x
+1.8
10.52
+1.7
10.52
+1.7
30 23
11 19 4270 PECIAK Magdalena 95-03-26 PŚ Gliwice (UTE) 10.08
+1.1
10.42
+1.1
10.48
+2.2
10.48
+2.2
29 24
12 7 3165 BARANEK Weronika 99-07-10 WAT Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (USP) 10.30
+2.4
10.11
+1.2
10.02
+2.1
10.30
+2.4
27 26
13 18 5057 STASIAK Anna 99-03-16 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) x
+1.5
x
+2.9
10.27
-1.1
10.27
-1.1
26 27
14 24 1112 WILK Karolina 98-02-24 UMe Lublin (UME) 9.34
+2.1
9.37
+0.5
10.02
+2.1
10.02
+2.1
24 29
15 21 1141 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UMe Łódź (UME) 9.90
+3.5
9.92
+1.6
9.64
-1.3
9.92
+1.6
23 30
16 4 3178 MAŁECKA Katarzyna 00-07-16 WAT Warszawa (USP) x
-0.7
9.70
-0.8
x
+1.9
9.70
-0.8
21 32
17 13 1063 MARKIEWICZ-ZAHORSKI Magdalena 01-10-16 UJ CM Kraków (UME) x
-5.0
x
+3.4
9.05
+2.2
9.05
+2.2
16 37
18 1 4239 MIŚCIUR Agnieszka 02-04-06 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 8.39
+2.1
8.66
+1.4
x
+2.0
8.66
+1.4
SB 14 39
19 12 1054 GRUDA Sylwia 02-04-11 UJ CM Kraków (UME) 8.30
+0.9
8.65
+3.4
x
+3.0
8.65
+3.4
13 40
20 5 3177 ŁOKIETEK Martyna 00-08-06 WAT Warszawa (USP) 7.98
-0.3
8.05
+2.0
r
8.05
+2.0
11 42
21 20 1061 ŁUKOŚ Katarzyna 99-12-07 UJ CM Kraków (UME) 7.41
+0.3
7.67
+1.3
7.92
+1.5
7.92
+1.5
10 43
3 2133 KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 UŁ Łódź (UNI)


DNS
6 8010 KRASICKA Wiktoria 01-06-18 ZWKF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF)


DNS
14 2052 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UG Gdańsk (UNI)


DNS
15 1082 ANTONIAK Angelika 00-05-29 UMB Białystok (UME)


DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.083113 s. | Mem: 1.25 megabytes