Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 14:13:29
Kdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

09:00  Młot M  [F]
10:00  100 m K  [el]
10:35  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:15  Oszczep K  [Gr. B]
11:25  100 m M  [el]
12:45  800 m K  [s]
12:50  Oszczep K  [Gr. A]
12:55  Wzwyż M  [F]
13:00  Trójskok K  [Gr. A]
13:00  Trójskok K  [Gr. B]
14:05  800 m M  [s]
15:15  400 m pł K  [s]
15:25  Oszczep M  [F]
16:25  400 m pł M  [s]
16:30  Tyczka K 
17:05  W dal M  [F]
17:20  Dysk K  [Gr. A]
17:20  Dysk K  [Gr. B]
17:40  100 m K  [F B]
17:50  100 m M  [F B]
18:00  100 m K  [F A]
18:10  100 m M  [F A]
18:25  3000 m M  [s]
18:40  W dal K  [F]
19:15  Dysk M  [Gr. A]
19:15  Dysk M  [Gr. B]
REKORDY
76.80 REINSCH Gabriele GDR Neubrandenburg (GDR) 1988-07-09
RE 76.80 REINSCH Gabriele GDR Neubrandenburg (GDR) 1988-07-09
RP 66.18 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1988-08-07
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
Min. ME 60.50 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 64.50 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 43.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-26 14:13:29
Dysk K - Gr. A Planowany START: 2024-05-25 17:20 ZAKOŃCZENIE: 18:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 9 2054 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 55.13 55.13 Q 1
2 10 7010 URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) x 53.95 53.95 Q 2
3 12 7011 WINIARZ Alicja 06-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 42.00 x x 42.00 q 3
4 2 2121 JĘDRZEJCZAK Oliwia 04-03-27 UŁ Łódź (UNI) 41.41 40.28 40.52 41.41 q 4
5 5 4030 SZCZYRBA Aleksandra 04-10-24 AGH Kraków (UTE) 39.91 37.90 38.58 39.91 q 5
6 1 1135 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 UM Łódź (UME) 31.53 37.65 x 37.65 q 6
7 14 4038 CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 PB Białystok (UTE) x 33.99 35.54 35.54 q 7
8 13 2281 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) x 34.31 34.71 34.71 q 8
9 3 1096 OLSZEWSKA Magdalena 99-06-25 UMB Białystok (UME) 30.03 34.56 32.63 34.56 q 9
10 7 5066 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 AWF Gorzów Wlkp. (UWF) x x 34.25 34.25 q 10
11 6 5062 KOTŁOWSKA Faustyna 01-03-24 AWF Gorzów Wlkp. (UWF) 32.69 32.65 33.75 33.75 q 11
12 18 1120 PAŁKA Justyna 97-09-25 UM Lublin (UME) 31.61 x 33.45 33.45 SB q 12
13 4 2020 ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 UAM Poznań (UNI) 32.94 x 31.01 32.94 38 13
14 23 5107 GNIDA Magdalena 04-08-20 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) x 31.00 32.87 32.87 SB 36 4 15
15 15 5005 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 32.61 32.43 32.86 32.86 35 3 16
16 24 5042 OLAJOSSY Wiktoria 04-03-13 AWF Kraków (UWF) 28.30 x 32.63 32.63 SB 34 17
17 8 4058 WRZESIŃSKA Natalia 04-03-18 PB Białystok (UTE) 29.35 31.73 30.79 31.73 33 18
18 16 4042 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 PB Białystok (UTE) x x 31.04 31.04 32 19
19 17 3187 IRCHA Diana 02-08-20 WAT Warszawa (USP) 29.67 30.55 31.02 31.02 31 20
20 22 4018 MIKLUSIAK Krystyna 02-01-10 AGH Kraków (UTE) x x 27.48 27.48 30 21
21 21 4196 BORKOWSKA Oliwia 02-01-25 PŁ Łódź (UTE) 21.40 23.46 24.78 24.78 25 26
22 20 4119 ORZECHOWSKA Aleksandra 97-11-04 PG Gdańsk (UTE) 22.95 x x 22.95 23 28
23 19 1090 JARMOCIK Aleksandra 04-10-16 UMB Białystok (UME) x x 20.66 20.66 18 33
11 4084 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) x x x NM

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0287421 s. | Mem: 768 kilobytes