Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 14:03:45
Kdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Dysk K  [Gr. B]
10:04  Dysk M  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
12:00  Dysk K  [Gr. A]
13:00  800 m K  [s]
13:04  Wzwyż M  [F]
13:10  Wzwyż K  [F]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Kula K  [F]
15:00  Kula M  [F]
16:00  400 m pł K  [s]
16:00  W dal K  [F]
16:48  Oszczep M  [F]
16:50  400 m pł M  [s]
17:30  Tyczka M 
17:30  Tyczka K 
17:40  100 m K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m M  [F]
18:00  100 m K  [F]
18:10  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
Minimum do finału: 45.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 14:03:45
Dysk K - Gr. A Planowany START: 2022-05-21 12:00 ZAKOŃCZENIE: 13:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 29 8094 ZABAWSKA Daria 95-04-16 AZS UMCS Lublin (LBE) 54.19 54.19 Q 1
2 22 8030 URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 53.83 53.83 Q 2
3 26 2168 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 44.19 x - 44.19 q 4
4 3 8020 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 41.53 39.73 x 41.53 q 6
5 36 2035 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 UG Gdańsk (UNI) 33.74 39.06 39.92 39.92 q 7
6 20 8007 DOBROWOLSKA Aleksandra 00-03-02 ZWKF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 33.95 37.32 x 37.32 q 12
7 1 1088 OLSZEWSKA Magdalena 99-06-25 UMB Białystok (UME) 35.19 35.14 34.87 35.19 41 13
8 12 2022 ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 UAM Poznań (UNI) 32.00 33.72 32.74 33.72 39 15
9 2 3172 IRCHA Diana 02-08-20 WAT Warszawa (USP) 33.15 x 31.75 33.15 38 16
10 10 3133 OSIAK Aleksandra 99-02-06 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 31.17 31.92 x 31.92 35 19
11 37 4021 MIKLUSIAK Krystyna 02-01-10 AGH Kraków (UTE) 26.89 x 30.90 30.90 34 20
12 28 3095 GAŁKA Karolina 00-06-25 UE Wrocław (USP) x 30.88 x 30.88 33 21
13 32 5008 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 29.80 x 28.92 29.80 29 25
14 30 2268 PAWŁOWSKA Gabriela 99-04-16 UW Warszawa (UNI) x 26.96 24.84 26.96 24 30
15 27 1142 WRONKA Marlena 96-09-22 UMe Łódź (UME) x 23.56 26.68 26.68 23 31
16 33 2055 PIETRUCZUK Agnieszka 01-12-31 UG Gdańsk (UNI) x 26.48 23.28 26.48 PB 22 32
17 15 2197 SOCHA Katarzyna 98-10-30 UMK Toruń (UNI) 24.57 19.73 x 24.57 SB 19 35
18 34 4317 DZWONEK Angelika 98-06-24 PWr Wrocław (UTE) 23.03 24.31 x 24.31 18 36
19 13 3092 BŁASZCZYK Kamila 99-07-14 UE Wrocław (USP) x 24.08 x 24.08 PB 17 37
20 19 2004 JAGIEŁKA Gabriela 02-05-16 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 20.47 23.70 20.34 23.70 16 38
21 21 4038 KOLOSA Diana 01-06-17 PB Białystok (UTE) x 23.35 21.04 23.35 15 39
22 11 4139 KUZORA Małgorzata 99-12-02 PK Kraków (UTE) x x 22.95 22.95 SB 14 40
23 24 4095 ORZECHOWSKA Aleksandra 97-11-04 PG Gdańsk (UTE) 21.14 22.31 x 22.31 12 42
24 7 1080 TOFILSKA Anna 97-07-21 UJ CM Kraków (UME) 22.26 21.98 21.64 22.26 PB 11 43
25 14 3191 SŁOWIŃSKA Julia 02-04-18 WAT Warszawa (USP) 21.69 x 19.80 21.69 PB 10 44
26 5 4044 STOJAK Ada 02-10-24 PB Białystok (UTE) x 18.37 20.17 20.17 6 48
27 9 2073 URBAŃSKA Natalia 00-06-07 UG Gdańsk (UNI) 18.32 19.64 19.58 19.64 PB 4 50
28 17 3119 HAŁKA Wiktoria 01-09-21 UPe Kraków (USP) 16.45 16.98 19.45 19.45 PB 1 53
29 8 4290 ZEGAREK Marta 00-04-11 PŚk Kielce (UTE) 16.09 18.60 x 18.60 56
30 23 4027 SKONIECZNA Wiktoria 98-02-12 AGH Kraków (UTE) 16.11 18.37 x 18.37 57
31 25 4279 BOROWSKA Paulina 94-12-15 PŚk Kielce (UTE) 16.85 x 17.11 17.11 59
32 16 4122 DUDZIAK Weronika 01-09-25 PK Kraków (UTE) 14.93 x 16.86 16.86 SB 60
33 4 4127 JASZCZYSZYN Magdalena 00-03-17 PK Kraków (UTE) 15.19 16.34 13.80 16.34 SB 62
34 6 4208 TROJANOWSKA Martyna 01-06-03 PŁ Łódź (UTE) x 13.20 14.10 14.10 69
35 35 1065 MUCHA Milena 01-07-21 UJ CM Kraków (UME) x 13.89 12.03 13.89 SB 70
36 31 3122 PODGÓRSKA Joanna 00-10-23 UPe Kraków (USP) 11.80 12.81 13.46 13.46 SB 71
37 18 3124 STACHURA Natalia 97-11-21 UPe Kraków (USP) 10.22 9.89 9.25 10.22 SB 73

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0896971 s. | Mem: 1.25 megabytes