Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 09:29:30
Mwd 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta (ITA) 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca (ESP) 2007-07-04
Min. ME 8.00 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 8.27 Paris (FRA) 2024-08-01
Minimum do finału: 6.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-25 18:33:38
W dal M Planowany START: 2024-05-24 10:00 ZAKOŃCZENIE: 12:55:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III wynik inf punkty rank
1 29 1 5008 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) x
+1.2
7.22
-1.1

7.22
-1.1
Q 1
2 23 1 3052 GRYTA Jacek 03-03-04 PM Szczecin (USP) 6.64
-1.2
x
-2.1
6.87
+0.5
6.87
+0.5
Q 2
3 46 1 4080 BUTRA Tobiasz 05-06-29 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 6.68
-0.1
x
-0.8
6.79
-1.0
6.79
-1.0
q 4
4 47 1 4249 KACZOR Marcin 04-02-12 PP Poznań (UTE) x
+2.8
6.77
-0.6
-
-0.0
6.77
-0.6
q 5
5 44 1 2119 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 UŁ Łódź (UNI) 6.42
-0.7
6.72
+0.2
-
-0.0
6.72
+0.2
q 7
6 20 1 4128 SIDYA Cezar 04-04-24 PG Gdańsk (UTE) 6.51
-1.1
6.66
+0.7
6.08
-1.9
6.66
+0.7
q 10
7 26 1 4198 BRACKI Jakub 03-03-16 PŁ Łódź (UTE) 6.60
+1.5
6.39
+2.9
-
-0.0
6.60
+1.5
q 11
8 32 1 5034 GALIK Wojciech 02-04-10 AWF Kraków (UWF) 6.56
-0.4
-
-0.0
-
-0.0
6.56
-0.4
q 12
9 27 1 3203 WILK Cezary 04-01-11 WAT Warszawa (USP) 5.97
-0.1
6.22
+1.1
6.46
+1.1
6.46
+1.1
34 15
10 38 1 4237 MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 6.44
-0.2
6.16
-0.8
4.71
-0.2
6.44
-0.2
PB 33 4 16
11 12 1 2006 KLĘSK Jakub 98-03-05 UAM Poznań (UNI) 6.06
+0.1
x
+2.8
6.30
+2.4
6.30
+2.4
31 18
12 3 1 2202 STELMASIK Franciszek 01-04-20 US Szczecin (UNI) 6.05
-1.1
6.06
+0.6
6.15
+1.7
6.15
+1.7
28 21
13 24 1 4125 RÓŻYCKI Mateusz 00-04-07 PG Gdańsk (UTE) 4.88
+0.9
6.09
-1.1
5.95
-2.0
6.09
-1.1
26 23
14 7 1 1015 GŁÓWCZYK Piotr 01-05-01 ŚUM Katowice (UME) 6.01
-1.5
5.65
-1.2
6.08
+0.1
6.08
+0.1
PB 25 24
15 48 1 2241 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 UW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 6.06
+1.9
6.02
-1.8
x
+2.1
6.06
+1.9
24 1 25
16 15 1 3188 KOCZERA Jakub 01-02-28 WAT Warszawa (USP) 5.99
-0.2
5.90
-2.7
5.63
+1.0
5.99
-0.2
21 28
17 34 1 4286 FORTUNSKI Jan 03-04-24 PŚk Kielce (UTE) 5.94
+1.6
5.56
-1.1
x
+2.2
5.94
+1.6
SB 18 31
18 21 1 4149 FRANASZEK Jan 04-10-23 PK Kraków (UTE) x
-0.7
5.91
-0.3
5.35
+0.8
5.91
-0.3
SB 17 32
19 13 1 4282 UCHEREK Kacper 02-03-01 PŚ Gliwice (UTE) x
-2.1
x
-0.8
5.77
+0.9
5.77
+0.9
13 36
20 35 1 4321 ZAWADZKI Tomasz 02-06-07 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) x
-4.1
5.54
+1.3
5.73
+0.4
5.73
+0.4
10 39
21 43 1 2120 JANCZYK Patryk 99-03-04 UŁ Łódź (UNI) 5.47
+2.6
5.69
-1.6
5.30
-2.3
5.69
-1.6
6 43
22 4 1 1112 DŻBIK Michał 01-04-14 UM Lublin (UME) 5.63
+1.2
5.55
+0.5
5.25
-0.7
5.63
+1.2
4 45
23 17 1 4307 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04-01-02 PW Warszawa (UTE) 5.28
-0.8
5.61
-0.3
-
-0.0
5.61
-0.3
SB 3 46
24 28 1 2265 SKAŁA Bartosz 02-02-11 UWM Olsztyn (UNI) x
+0.6
5.44
+0.5
5.60
-1.8
5.60
-1.8
SB 50
25 14 1 5047 SZULER Kamil 05-03-12 AWF Kraków (UWF) 5.60
-0.4
-
-0.0
-
-0.0
5.60
-0.4
49
26 1 1 4171 PSZCZÓŁKA Krzysztof 95-04-29 PK Kraków (UTE) 5.29
-0.0
5.56
+2.6
5.36
-0.3
5.56
+2.6
PB 53
27 25 1 1038 WOŁOSZYN Antoni 00-03-22 ŚUM Katowice (UME) x
-0.2
5.55
-1.4
5.49
-1.0
5.55
-1.4
54
28 11 1 4014 KWAŚNY Błażej 01-05-10 AGH Kraków (UTE) 5.53
+0.3
5.46
+1.4
-
-0.0
5.53
+0.3
PB 55
29 45 1 4139 BEDNARZ Patryk 94-02-06 PK Kraków (UTE) 5.30
+0.8
5.53
+0.1
5.34
-1.1
5.53
+0.1
56
30 36 1 3010 MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 AMW Gdynia (USP) 5.38
-1.0
5.20
-3.8
5.51
+0.8
5.51
+0.8
SB 57
31 10 1 4360 SOBCZAK Kacper 03-11-25 ZUT Szczecin (UTE) 5.34
+3.0
5.35
+0.2
4.75
+1.2
5.35
+0.2
60
32 16 1 4299 BARSZCZEWSKI Jakub 04-04-27 PW Warszawa (UTE) 5.11
-1.1
5.27
+0.1
5.32
+0.5
5.32
+0.5
61
33 39 1 4301 BOGUCKI Wiktor 02-08-13 PW Warszawa (UTE) x
+1.3
5.30
-1.0
5.05
+2.2
5.30
-1.0
62
34 30 1 1020 KNOBLOCH Jakub 99-03-07 ŚUM Katowice (UME) 5.29
-0.2
5.27
-0.6
4.59
-0.6
5.29
-0.2
PB 63
35 42 1 4295 SHYNUK Yechor 03-04-11 PŚk Kielce (UTE) 5.26
+1.1
5.09
+2.2
x
+3.3
5.26
+1.1
65
36 19 1 2074 HAJDUK Karol 00-10-18 UJ Kraków (UNI) 5.15
+0.7
5.16
+0.2
5.10
+0.4
5.16
+0.2
68
37 40 1 4293 POLAK Tomasz 97-06-19 PŚk Kielce (UTE) 4.52
-1.4
5.16
+0.7
4.34
-1.0
5.16
+0.7
69
38 33 1 2291 ŁABSZ Karol 04-02-24 UG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UNI) 5.14
-0.2
4.65
-2.1
4.71
+1.5
5.14
-0.2
70
39 5 1 3084 ŁOMŻYNSKI Jan 05-07-22 SGH Warszawa (USP) 3.95
-0.1
5.04
-0.4
5.13
+0.5
5.13
+0.5
71
40 37 1 1017 JAROMIN Mateusz 00-03-09 ŚUM Katowice (UME) 4.95
+0.4
5.11
+3.1
5.04
-1.7
5.11
+3.1
72
41 6 1 4241 TOPOLNICKI Konrad 01-07-05 PO Opole (UTE) 4.76
-0.8
5.05
-0.5
x
+3.1
5.05
-0.5
SB 73
42 41 1 KOWALSKI Nikodem 00-01-01 UE Katowice (USP) 4.75
+1.6
4.45
-1.5
4.64
+3.4
4.75
+1.6
77
43 9 1 2010 MAJEWSKI Antoni 02-10-03 UAM Poznań (UNI) 4.58
-1.9
x
+1.3
x
-0.1
4.58
-1.9
PB 80
44 2 1 2028 ZWOLSKI Marcin 99-06-27 UJD Częstochowa (UNI) 4.56
-0.3
4.49
-0.4
4.38
+1.0
4.56
-0.3
81
45 31 1 4313 PAŁASEK Adrian 02-04-27 PW Warszawa (UTE) 4.49
+0.7
x
+0.7
x
-0.1
4.49
+0.7
83

1 40 2 5097 ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) x
+0.5
6.86
-1.2

6.86
-1.2
Q 3
2 10 2 4329 DURKALEC Maciej 05-08-14 PWr Wrocław (UTE) 6.34
+0.4
6.73
-0.1
r
6.73
-0.1
q 6
3 41 2 3045 TAMA Kacper 00-06-06 LAW Dęblin (USP) 5.47
-0.1
6.70
+0.9
4.71
+0.2
6.70
+0.9
PB q 8
4 27 2 2123 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 UŁ Łódź (UNI) 6.20
+0.4
6.52
+1.0
6.68
+1.1
6.68
+1.1
q 9
5 8 2 3217 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 WANS Białystok (USP) 6.50
+0.3
6.55
-0.8
6.45
-0.1
6.55
-0.8
36 13
6 31 2 4227 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 6.45
-0.2
6.19
+0.5
6.47
-0.7
6.47
-0.7
35 5 14
7 46 2 4276 LUDWICZAK Krzysztof 04-10-14 PŚ Gliwice (UTE) x
-0.3
6.36
-0.7
6.41
+1.1
6.41
+1.1
32 17
8 15 2 3184 GLAZIK Maksymilian 01-10-01 WAT Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (USP) x
+0.4
x
+1.5
6.24
-0.7
6.24
-0.7
30 3 19
9 23 2 5048 SZUMIEC Michał 01-02-09 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 6.12
+0.2
x
-0.1
6.15
+0.7
6.15
+0.7
29 2 20
10 30 2 3070 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 SGGW Warszawa (USP) x
+0.9
5.61
+0.2
6.13
-1.1
6.13
-1.1
27 22
11 6 2 2129 PRZYGODZKI Bartłomiej 03-01-25 UŁ Łódź (UNI) 6.01
+0.8
x
+0.2
5.64
+0.3
6.01
+0.8
23 26
12 43 2 3035 JAROSZ Szymon 03-09-15 KANS Jelenia Góra (USP) 6.00
-0.2
x
-0.3
x
-0.9
6.00
-0.2
22 27
13 7 2 4350 GUMULAK Adrian 02-11-27 ZUT Szczecin (UTE) 5.88
+0.1
5.97
+0.3
5.96
-0.8
5.97
+0.3
PB 20 29
14 24 2 3186 GRZELAK Kornel 04-08-03 WAT Warszawa (USP) 5.57
-0.7
5.94
+1.0
5.59
+0.4
5.94
+1.0
SB 19 30
15 37 2 2133 TERESHCHENKO Viktor 01-06-26 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 5.68
-0.1
5.73
+0.9
5.89
+0.4
5.89
+0.4
16 33
16 18 2 5076 FLORCZAK Jakub 02-11-05 AWF Warszawa (UWF) 5.44
-0.3
5.79
+0.3
5.80
+0.3
5.80
+0.3
SB 15 34
17 13 2 4025 REGIEL Igor 04-04-08 AGH Kraków (UTE) x
+0.3
5.70
-0.8
5.79
+1.4
5.79
+1.4
14 35
18 5 2 4002 CISIŃSKI Maciej 97-01-21 AGH Kraków (UTE) 5.58
+0.9
5.76
+1.8
5.70
-0.3
5.76
+1.8
12 37
19 34 2 4096 HAŁA Kacper 03-10-16 PG Gdańsk (UTE) 5.64
-0.2
5.75
+0.9
5.53
-0.9
5.75
+0.9
SB 11 38
20 44 2 1069 RADOŃ Julian 01-04-12 UJ CM Kraków (UME) 5.40
+0.2
5.73
+0.6
5.58
-0.8
5.73
+0.6
PB 9 40
21 9 2 1026 MAJERCZAK Bartłomiej 02-01-06 ŚUM Katowice (UME) 5.72
+0.8
5.42
+0.2
5.58
-0.6
5.72
+0.8
SB 8 41
22 26 2 4085 DOMARECKI Krzysztof 00-01-10 PG Gdańsk (UTE) 5.71
-0.4
5.37
+1.3
x
-0.5
5.71
-0.4
SB 7 42
23 45 2 3011 PANKOWSKI Krzysztof 05-07-14 AMW Gdynia (USP) 4.33
-0.5
5.66
+1.5
4.55
-1.5
5.66
+1.5
5 44
24 29 2 4194 ABRATKIEWICZ Bartosz 01-03-22 PŁ Łódź (UTE) 5.45
+0.5
5.61
-0.6
5.51
-2.3
5.61
-0.6
PB 1 48
25 47 2 4290 MARCINKOWSKI Mateusz 01-06-21 PŚk Kielce (UTE) 5.61
+0.4
x
+0.3
4.97
+0.5
5.61
+0.4
SB 2 47
26 17 2 4200 CYRAN Juliusz 01-09-13 PŁ Łódź (UTE) 5.52
+0.3
5.50
-2.9
5.60
-1.1
5.60
-1.1
51
27 19 2 3097 JEWIAK Dominik 02-06-04 UEK Kraków (USP) x
+0.7
5.59
+0.4
5.39
+1.0
5.59
+0.4
SB 52
28 28 2 2113 ANTOSIK Igor 02-09-02 UŁ Łódź (UNI) 5.47
+0.6
x
-1.6
5.47
+0.9
5.47
+0.6
58
29 12 2 4280 RYMARCZYK Paweł 04-12-05 PŚ Gliwice (UTE) 5.30
+0.5
x
-0.5
5.43
+3.1
5.43
+3.1
59
30 3 2 2080 KRZYŻANOWSKI Szymon 01-10-29 UJ Kraków (UNI) 5.26
+0.1
4.94
-0.1
5.18
+0.3
5.26
+0.1
SB 64
31 35 2 2087 SKUPIEŃ Marek 04-03-23 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 5.18
+0.3
x
-0.2
5.17
+1.7
5.18
+0.3
66
32 32 2 3177 ADAMSKI Mikołaj 99-02-06 WAT Warszawa (USP) x
-0.5
x
-0.3
5.17
-0.5
5.17
-0.5
PB 67
33 14 2 1027 MIKÓŁKA Kacper 03-09-21 ŚUM Katowice (UME) 4.50
-0.4
5.02
+0.2
4.85
-0.7
5.02
+0.2
74
34 2 2 1155 ZAKRZEWSKI Jan 03-03-19 UM Łódź (UME) 4.95
+0.5
4.72
+0.7
4.70
+0.8
4.95
+0.5
PB 75
35 21 2 4317 TARNAWSKI Stanisław 04-05-29 PW Warszawa (UTE) 4.84
+0.7
4.64
-0.3
4.88
-0.7
4.88
-0.7
76
36 20 2 3137 SZAREJKO Mikołaj 03-11-21 UEP Poznań (USP) 4.71
-0.5
r

4.71
-0.5
78
37 4 2 3128 WOLNY Karol 04-05-10 UE Katowice (USP) 4.70
+1.0
4.09
-0.5
4.45
+1.0
4.70
+1.0
79
38 25 2 1127 ZAJĄC Krzysztof 02-05-07 UM Lublin (UME) 3.84
-0.5
4.23
+1.1
4.51
-1.8
4.51
-1.8
SB 82
39 22 2 3024 DROBENKA Cezary 01-09-09 ANS Konin (USP) 4.35
+0.1
r

4.35
+0.1
84
40 42 2 3129 ZDRODOWSKI Patryk 03-02-27 UE Katowice (USP) 4.34
-0.2
4.25
+0.9
3.57
+0.1
4.34
-0.2
85
41 38 2 3132 JÓZEFOWICZ Jakub 02-01-09 UEP Poznań (USP) x
+0.3
4.27
_+05
x
+0.3
4.27
_+05
86
1 2 4266 SOBCZUK Hubert 03-05-11 PRz Rzeszów (UTE) x
-0.4
x
-0.1
x
-0.2
NM
16 2 4221 TARASKA Szymon 03-05-16 PŁ Łódź (UTE) r


NM
39 2 5122 CIESIELSKI Jakub 03-01-30 AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UWF) x
+0.6
x
-0.5
x
+0.1
NM

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.059377 s. | Mem: 768 kilobytes