Akademickie Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 20-22 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 12:09:40
K100pł 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21
DZIEŃ 3
2022-05-22


10:00  100 m pł K  [el]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:00  Oszczep K  [Gr. B]
10:16  W dal K  [Gr. A]
10:55  110 m pł M  [el]
10:55  Kula M  [Gr. A]
10:55  Kula M  [Gr. B]
11:35  400 m M  [s]
12:05  Wzwyż M  [Gr. B]
12:30  400 m K  [s]
12:30  Oszczep K  [Gr. A]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  1500 m K  [s]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. B]
16:22  Wzwyż K  [Gr. B]
17:15  1500 m M  [s]
17:15  Kula K  [Gr. A]
17:15  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. A]
18:40  100 m pł K  [F]
18:40  W dal M  [Gr. A]
18:40  W dal M  [Gr. B]
18:55  110 m pł M  [F]
19:10  4x100 m K  [s]
19:40  4x100 m M  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  Finał  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2022-05-22 00:35:54
100 m pł K Planowany START: 2022-05-20 10:00 WYSTARTOWANO: 09:59:01
+0.6
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 4 1 5050 NAGIĘĆ Weronika 02-06-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 13.44 (431) q 3
2 7 1 2075 ZAPORA Blanka 01-11-02 UG Gdańsk (UNI) 14.55 PB 35 15
3 8 1 3183 ORDOWICZ Jadwiga 01-02-12 WAT Warszawa (USP) 15.92 PB 30 20
4 3 1 1140 ŚMIAŁKOWSKA Maja 02-04-30 UMe Łódź (UME) 16.43 SB 27 23
5 6 1 4246 SKOWROŃSKA Dominika 02-05-01 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 18.45 20 30
6 5 1 4192 KURKOWSKA Joanna 00-07-08 PŁ Łódź (UTE) 19.56 12 38

1 8 2 3041 ODOWSKA Anna 97-10-26 SGH Warszawa (USP) 13.68 SB q 7
2 2 2 5070 KULPIŃSKA Anna 99-04-14 AWF Poznań (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 13.78 q 8
3 5 2 2237 MEHLICH Zofia 01-08-08 UŚ Katowice (UNI) 15.18 SB 33 17
4 7 2 2063 SOCHA Natalia 02-08-04 UG Gdańsk (UNI) 17.19 25 25
5 4 2 2204 GROCHALSKA Ewa 02-11-25 UO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UNI) 17.99 22 28
6 3 2 4099 POSAŃSKA Kalina 00-04-18 PG Gdańsk (UTE) 18.47 19 31
7 1 2 7033 KACZÓWKA Anna 01-04-29 ANS Tarnów (WSZ) 18.59 PB 18 32
8 6 2 4086 MACIEJA Adrianna 97-03-29 PG Gdańsk (UTE) 19.29 14 36

1 4 3 6018 HULISZ Zuzanna 99-07-15 WSG Bydgoszcz (WSN) 13.44 (439) q 4
2 2 3 3105 BARETSKAYA Karalina 03-01-04 UEK Kraków (USP) 18.82 17 33
3 1 3 1069 NOWAK Maria 99-06-11 UJ CM Kraków (UME) 18.86 16 34
4 5 3 4071 GAFFKE Izabela 99-09-24 PG Gdańsk (UTE) 19.75 10 40
3 3 5110 Żurowska Julia 01-03-18 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) DQ TR 22.6.1
6 3 4178 BERŁOWSKA Barbara 99-08-21 PŁ Łódź (UTE) DNS
7 3 8051 SKIERKOWSKA Martyna 00-01-05 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) DNS

1 3 4 6031 KIRYLUK Aleksandra 01-11-02 WSWFiT Białystok (WSN) 13.81 40 9
2 6 4 8003 BARCZ Weronika 02-10-28 AZS Łódź (LDZ) 13.98 1 10
3 4 4 5102 Matuzna Anastasiia 03-11-19 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 15.34 32 18
4 5 4 4023 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AGH Kraków (UTE) 18.34 21 29
5 1 4 1123 FORTUNA Milena 99-12-15 UMe Łódź (UME) 18.86 15 35
6 7 4 4206 SZCZURKOWSKA Oliwia 03-01-21 PŁ Łódź (UTE) 19.46 13 37
7 2 4 4100 RENKE Maria 99-08-01 PG Gdańsk (UTE) 20.75 8 42

1 6 5 8012 MAJEWSKA Marika 02-05-05 ZWKF Gorzów Wlkp. (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 13.58 q 5
2 4 5 3128 ZIEMBICKA Julia 01-06-21 UPe Kraków (KS AZS AWF Kraków) (USP) 13.63 PB q 6
3 5 5 5043 KIELIAN Aleksandra 00-09-13 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 15.62 31 19
4 3 5 2103 SURA Kornelia 02-06-28 UKSW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UNI) 15.93 29 21
5 7 5 1097 BORKOWSKA Aleksandra 00-04-09 UMe Lublin (UME) 17.63 SB 23 27
6 1 5 1049 BOKINIEC Ewa 99-03-24 UJ CM Kraków (UME) 20.04 9 41
7 2 5 7039 SOLARZ Aldona 95-02-08 ANS Tarnów (WSZ) 22.82 6 44

1 4 6 2148 WOJTUNIK Klaudia 99-05-15 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 13.33 q 1
2 1 6 5084 WESOŁOWSKA Kaja 01-07-18 AWF Poznań (UWF) 14.41 37 13
3 3 6 1155 SZYMKOWICZ Anna 98-04-14 UMe Wrocław (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UME) 14.43 36 14
4 7 6 4220 LACH Aleksandra 00-09-12 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 16.20 SB 28 22
5 6 6 4055 OGÓROWSKA Wiktoria 01-02-22 PB Bydgoszcz (UTE) 17.55 24 26
6 5 6 2277 ZIENDARA Michalina 00-06-14 UW Warszawa (UNI) 21.75 7 43
7 2 6 7005 MACIEJEWSKA Michalina 01-02-22 ANS Konin (WSZ) 23.84 5 45

1 4 7 5044 KIEPURA Monika 00-08-19 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 13.35 q 2
2 1 7 2170 PIETRUCZUK Natalia 99-12-04 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 13.99 39 11
3 3 7 3011 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 AMW Gdynia (USP) 14.21 PB 38 12
4 5 7 7018 TRZASKALSKA Agata 99-03-31 ANS Piła (WSZ) 15.09 SB 34 16
5 6 7 1057 JASTRZĘBSKA Iga 98-06-13 UJ CM Kraków (UME) 16.85 26 24
6 7 7 2092 SZCZEPANEK Julia 98-12-02 UJ Kraków (UNI) 19.59 SB 11 39
2 7 4108 SULEWSKA Natalia 97-04-03 PG Gdańsk (UTE) DNS

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0838079 s. | Mem: 1.25 megabytes