Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
POZNAŃ, 19-21 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-20 19:22:15
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-05-19
DZIEŃ 2
2023-05-20
DZIEŃ 3
2023-05-21


>>> Punktacje końcowe <<<

09:40  Dysk M  [Gr. B]
10:00  100 m K  [el]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  100 m M  [el]
11:40  Dysk M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. A]
11:40  Trójskok M  [Gr. B]
13:00  800 m K  [s]
13:00  Wzwyż K  [F]
13:00  Wzwyż M  [F]
13:40  Dysk K  [Gr. B]
14:10  800 m M  [s]
15:00  Dysk K  [Gr. A]
15:30  400 m pł K  [s]
15:30  Tyczka K 
15:30  Kula M  [F]
15:40  Tyczka M 
16:00  W dal K  [F]
16:40  400 m pł M  [s]
17:00  Oszczep M  [F]
17:10  Kula K  [F]
17:45  W dal M  [F]
17:50  100 m K  [F]
18:00  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
18:20  100 m M  [F]
18:30  3000 m M  [s]
18:30  Oszczep K  [F]
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2023-05-20 17:13:35
Kula M - FINAŁ Planowany START: 2023-05-20 15:30 ZAKOŃCZENIE: 16:19:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 11 5098 MAZUR Szymon 98-09-02 AWF Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UWF) 19.49 19.54 x x x 19.13 19.54 49 9 1
2 4 3227 MAROK Wojciech 01-09-12 WSPol w Szczytnie (USP) 18.12 17.11 17.74 17.53 17.82 18.49 18.49 PB 47 2
3 3 4292 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (KS AZS AWF Warszawa) (UTE) x 17.84 18.40 x x 18.09 18.40 46 7 3
4 12 3226 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 WSPol w Szczytnie (USP) x 15.30 x 15.67 15.33 15.77 15.77 45 4
5 8 3228 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 WSPol w Szczytnie (USP) x 14.85 x 14.32 x x 14.85 SB 44 5
6 5 4208 KUCZAJ Kamil 02-10-07 PO Opole (UTE) x 13.83 13.89 14.48 13.79 13.57 14.48 SB 43 6
7 6 2276 KLEINERT Jakub 02-08-13 UZ Zielona Góra (UNI) 13.92 x x x 13.95 x 13.95 SB 42 7
8 2 2108 LEBEDIUK Maksim 05-05-22 UŁ Łódź (UNI) 13.90 13.07 13.54 13.51 x 13.48 13.90 PB 41 8
9 9 4071 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 PG Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańsk) (UTE) 13.23 13.39 x 13.39 40 6 9
10 7 5005 LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 AWF Biała Podlaska (UWF) x 12.60 13.21 13.21 SB 39 10
11 1 3047 CUBER Bartosz 01-01-13 SGGW Warszawa (USP) 12.56 13.10 x 13.10 38 11
12 10 4272 MROZIK Andrzej 84-02-29 ZUT Szczecin (UTE) 12.42 12.35 x 12.42 37 12

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0248351 s. | Mem: 1.25 megabytes