Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-26 09:25:52
M110 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

10:00  W dal M  [Gr. A]
10:00  W dal M  [Gr. B]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  Kula M  [Gr. A]
10:30  Kula M  [Gr. B]
12:20  400 m K  [s]
12:20  Oszczep M  [Gr. B]
12:30  W dal K  [Gr. B]
13:00  Wzwyż M  [Gr. A]
13:00  Wzwyż M  [Gr. B]
13:00  Kula K  [Gr. A]
13:00  Kula K  [Gr. B]
13:10  400 m M  [s]
13:50  W dal K  [Gr. A]
14:05  110 m pł M  [el]
14:45  1500 m K  [s]
15:00  Oszczep M  [Gr. A]
15:45  110 m pł M  [F]
16:00  1500 m M  [s]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  400 m K  [s]
17:12  Młot M  [Gr. A]
17:30  Kula M  [F]
17:44  400 m M  [s]
18:25  1500 m K  [s]
18:40  1500 m M  [s]
18:45  Młot K 
19:00  4x100 m K  [s]
19:15  Kula K  [F]
19:55  4x100 m M  [s]
REKORDY
12.80 MERRITT Aries USA Bruxelles (BEL) 2012-09-07
RE 12.91 JACKSON Colin GBR Stuttgart (GER) 1993-08-20
RP 13.25 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Suwałki 2022-06-11
RP (U23) 13.29 ŚCIGACZEWSKI Tomasz WARSZAWIANKA Oslo (NOR) 1999-06-30
RP (U23) 13.29 NOGA Artur WARSZAWIANKA Warszawa Eugene (USA) 2010-07-03
Min. ME 13.46 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 13.27 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  Finał  ZBIORCZA  Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-24 21:40:28
110 m pł M - Finał Planowany START: 2024-05-24 15:45 WYSTARTOWANO: 15:45:29 DEKORACJA 16:28
+0.1
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf punkty rank
1 1 2057 SIEROCKI Michał 99-09-12 UMCS Lublin (UNI) 14.03 49 1
2 5 5092 MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 AWF Warszawa (UWF) 14.05 47 2
3 4 3214 SINIŁO Krystian 00-10-02 WANS Białystok (USP) 14.19 46 3
4 6 7002 BUJAK Jakub 00-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OPL) 14.23 9 4
5 3 4300 BASAJ Szymon 04-02-18 PW Warszawa (UTE) 14.27 45 5
6 2 4256 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 PP Poznań (UTE) 14.35 44 6
7 7 289 SEKUŁA Jakub 03-03-07 KS AZS AWF Warszawa (MAZ) 14.63 7 7
8 8 4013 KOPEĆ Maciej 02-07-29 AGH Kraków (UTE) 14.99 43 8

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.030051 s. | Mem: 768 kilobytes