Akademickie Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski AZS
BIAŁYSTOK, 24-26 maja 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-25 21:05:56
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-05-24
DZIEŃ 2
2024-05-25
DZIEŃ 3
2024-05-26


>>> PUNKTACJE <<<

09:00  Młot M  [F]
10:00  100 m K  [el]
10:35  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:15  Oszczep K  [Gr. B]
11:25  100 m M  [el]
12:45  800 m K  [s]
12:50  Oszczep K  [Gr. A]
12:55  Wzwyż M  [F]
13:00  Trójskok K  [Gr. A]
13:00  Trójskok K  [Gr. B]
14:05  800 m M  [s]
15:15  400 m pł K  [s]
15:25  Oszczep M  [F]
16:25  400 m pł M  [s]
16:30  Tyczka K 
17:05  W dal M  [F]
17:20  Dysk K  [Gr. A]
17:20  Dysk K  [Gr. B]
17:40  100 m K  [F B]
17:50  100 m M  [F B]
18:00  100 m K  [F A]
18:10  100 m M  [F A]
18:25  3000 m M  [s]
18:40  W dal K  [F]
19:15  Dysk M  [Gr. A]
19:15  Dysk M  [Gr. B]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich (SUI) 2009-08-26
RE 5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zürich (SUI) 2009-08-26
RP 4.85i ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London (GBR) 2002-08-23
Min. ME 4.50 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 4.73 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Ranking(typy)

Data aktualizacji: 2024-05-25 21:05:56
Tyczka K Planowany START: 2024-05-25 16:30 ZAKOŃCZENIE: 20:30:00 DEKORACJA 20:44
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj-typ wynik inf rank
1 15 2251 ŁYKO Anna 01-05-30 UWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UNI) 4.20 9 1
2 2 3229 KALITTA Victoria 01-08-13 WSG Bydgoszcz (USP) 4.10 SB 2
3 11 1009 GABORSKA Zofia 04-08-04 PUM w Szczecinie (UME) 4.10 3
3 18 5033 CHAMOT Maja 03-10-16 AWF Kraków (UWF) 4.10 SB 3
5 4 2097 BISKUPSKA Natalia 05-08-16 UJK Kielce (UNI) 4.00 =PB 5
6 7 5040 MIREK Katarzyna 98-04-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 3.80 7 6
7 1 2200 BORKIEWICZ Marika 00-08-31 US Szczecin (UNI) 3.50 7
7 10 3079 KAMIŃSKA Barbara 05-10-11 SGH Warszawa (USP) 3.50 SB 7
9 12 4219 PLAK Malwina 02-01-08 PŁ Łódź (UTE) 3.40 SB 8
10 5 4244 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 PP Poznań (UTE) 3.30 SB 10
11 17 4348 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 ZUT Szczecin (UTE) 3.20 11
12 21 4109 LIPIŃSKA Milena 99-03-05 PG Gdańsk (UTE) 3.20 SB 12
13 20 4111 MAJEWSKA Martyna 03-08-07 PG Gdańsk (UTE) 3.10 13
14 3 2296 OGIEGŁO Pola 02-12-26 UG Gdańsk (UNI) 3.00 14
15 19 1144 MARCINIAK Kalina 04-06-28 UM Łódź (UME) 3.00 15
16 8 2304 SKONIECZNA Emilia 01-03-05 UG Gdańsk (UNI) 2.60 PB 16
6 4086 DOMŻALSKA Daria 05-01-03 PG Gdańsk (UTE) NM
9 4123 RENKE Maria 99-08-01 PG Gdańsk (UTE) NM
13 4136 WOJNOWSKA Aleksandra 03-01-01 PG Gdańsk (UTE) NM
14 2307 STÓJ Alicja 01-03-23 UG Gdańsk (UNI) NM
16 4209 KŁOS Karina 03-04-28 PŁ Łódź (UTE) NM

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0268831 s. | Mem: 768 kilobytes